Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:40 18.06.24 
Музикални
   >> ТАТУ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема EXOOOOOOOOOOOOO  
Автор Linkin_Fan (KarmaKiller)
Публикувано16.04.02 13:56



abe hora kak moje taka>...predi 2 mesetza vsi4ki uj bqhte ludi po taty a sega nikvi vi nqma>...mnogo tapo>...az li sam edinstveniq,koito gi slu6a o6te>?kato prestavate da se interesuvate ot taty dokazvate 4e se pravi vsi4ki onezi idioti koito pi6eha 4e taty sa ednodnevki i 4e sled nqkolko mesetza nikoit nqma da se interesuva ot tqh>...

Sometimes I feel like a prophet
Misunderstood
Under the gun like a new disease


Тема Re: въпроснови [re: Linkin_Fan]  
Автор DreamOfMirrors (TheLastUnicorn)
Публикувано16.04.02 20:32



защо постоянно пишеш ">" ?!?!?!

I want out...To live my life and to be free


Тема Re: въпроснови [re: DreamOfMirrors]  
Автор nevmenqem ([PsIx0-Corp.])
Публикувано16.04.02 23:15



az taty si gi slusham oshte i mnogo im se kefa i sam golqm tehen fen .... A ne pisha nishto shtoto prosto sam nqmal vreme i vazmojnost da vlqza v neta i v klubovete poneje sam zatrupan ot rabota

lud za vrazvane!!!!


Тема Re: въпроснови [re: nevmenqem]  
Автор Linkin_Fan (неадекватен!)
Публикувано17.04.02 13:57



da de ama to vsi4ki mai sme zatrupani ot rabota>...

pi6a go tova ">" 6toto taka mi haresva i mi omrazna vsi4ki tova da me pitat>...takiva vaprosi se zadavat na li4ni saob6teniq;ne trqbva da palni6 foruma s bezsmisleni post-ove>...

Sometimes I feel like a prophet
Misunderstood
Under the gun like a new disease


Тема Безззсмислени постингиииинови [re: Linkin_Fan]  
Автор DreamOfMirrors (TheLastUnicorn)
Публикувано17.04.02 20:43



ужас!""аз с мойте безсмислени постове, благодаря все пак за конското или лекцииката, както искаш така го кажи... Ама какво да се очаква от фен\ка на Тату и ЛинкинАе със здраве!

I want out...To live my life and to be free


Тема Казвам и аз "РЕ"нови [re: DreamOfMirrors]  
Автор Gen4o (луд с пушка)
Публикувано17.04.02 21:51



Ми то тряя да има тема дето да се пише - аз слагам ама кат никой нема интерес ... не си прав , че вече ни няма нас феновете - аз лично когато мога правя това - free.techno-link.com/gen4o ...

... просто поредния ненормалник ...


Тема Re: Казвам и аз "РЕ"нови [re: Gen4o]  
Автор Linkin_Fan (неадекватен!)
Публикувано22.04.02 15:07



trqbva da me vzemat v nqkoi univeristet za im 4eta lektzii za6to slagam ">" ama ve4e prosto mi pisna ot toq vapros>...

Sometimes I feel like a prophet
Misunderstood
Under the gun like a new disease



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.