Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:23 28.06.24 
Музикални
   >> ТАТУ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Paradoxxнови  
Автор Alabao13 (тиха дипломация)
Публикувано16.03.02 23:45



Значи, на мен 2 от песните някакси ми харесват - по-конкретно Я сошла с ума и една по-бавна, чието име така и не успях да запомня... На клипа на тая песен, чието име не помня имаше някаква въртележка май... Както и да е.

обаче това не променя факта, че те не могат да пеят.. така както не могат Антибиотика, Спайс Гърлс и други такива подобни. Виж, Алсу например, има си глас момичето. Обаче двете девойки чисто погледнато изобщо не могат да пеят.

А за медиините им изяви и прокламираното лезбийство... е, това за всички ни е ясно, че е лъжа, както е лъжа, че Бритни ще се омъжи за Джъстин Тимбърлейк, както бе лъжа, бе Брук Шийлдс е девствена и т.н. подобни. Едва ли ще пробият на запад - най-вече защото пеят на руски. Алсу проби, но тя запя на английски...

Пък и нещо рахитичнички ми се виждат тез девойчета, иначе са симпатични. Но не ми се вярва да нанят заедно.. :)) По-скоро сънуват разни Брад Питов-ци и тям подобни....

Ай,
поздрави,

Алабао :)



Тема Re: Paradoxxнови [re: Alabao13]  
Автор Meйджъp™ (гаменин)
Публикувано17.03.02 00:35



Че те и Пантерите не могат да пеят, но какво от това?!
Всъщност те се разцепиха.
Но за повече подробности: Клуб ЧАЛГА.

Не се нервирайте, утре ще е по-зле!


Тема Re: Paradoxxнови [re: Alabao13]  
Автор RedondoМодератор (Jet Pilot)
Публикувано17.03.02 00:58



Отдавна фактът, че даден изпълнител няма гласови качества, не е определящ критерий за успеха му. Още повече, че аудиторията, в която се целят ТАТУ, много добре се знае коя е. И това не са ценителите на класическата музика, метъл феновете и т.н. Пък и ТАТУ са още малки. Пеенето се учи доста време. Поживем, увидим.

Алсу чак пък да е пробила...

...а някой краде птици...

Редактирано от Redondo на 17.03.02 00:59.



Тема И коя е аудиторията?нови [re: Redondo]  
Автор Alabao13 (тиха дипломация)
Публикувано17.03.02 01:23



Невръстните тийнейджърки-лезбийки ли??

Ай, моля ви се, това е несериозно... :)))



Тема Re: И коя е аудиторията? [re: Alabao13]  
Автор RedondoМодератор (Jet Pilot)
Публикувано17.03.02 01:44



Рики Мартин и Роби Уилямс също решиха, че са педерасти, пардон гейове. Да не би и те да се целят в гей-общностите?

...а някой краде птици...


Тема Re: И коя е аудиторията?нови [re: Redondo]  
Автор Alabao13 (тиха дипломация)
Публикувано17.03.02 01:58



Maybe or maybe not

Аз гарантирам само за себе си, а какво имат те в креватите си - ние не знаем .. ъъ, и по-добре



Тема Re: И коя е аудиторията?нови [re: Alabao13]  
Автор RedondoМодератор (Jet Pilot)
Публикувано17.03.02 02:15



Именно. Не ме вълнуват креватните акробатики на популярните личности. Както и слуховете за тях. Защото не ме засягат. Ако ми харесва какво правят като музика (филми и т.н.), го слушам (гледам). Ако не - не.

...а някой краде птици...


Тема Re: Paradoxxнови [re: Redondo]  
Автор Olimpia (Ljubljana)
Публикувано18.03.02 02:16



Аудиторията на Тату,мили ми Редондо, са тези като тебе :)))))))Спокойни ,уравновесени млади хора,със сведен поглед и наивна усмивка:)))))

cause Im a sick boy


Тема Re: И коя е аудиторията?нови [re: Redondo]  
Автор Olimpia (Ljubljana)
Публикувано18.03.02 02:19



Аз трябва да си призная че и Рики и Роби бих уважил.Иначе не съм пергиш,ама те са сладури бе:)))))))

cause Im a sick boy


Тема Мани..мани...нови [re: Alabao13]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано18.03.02 08:57



...песента се казва "Пол часа".....
Относно пеенето не е точно така както ти го казваш - например щом става дума за "Антибиотика", а не знам дали знаеш, но те са ми лични приятелки...както и една част са приятелки на модератора "Буби"......това , че не могат да пеят не е вярно, защото Силвето пее откакто аз се помня и откакто тя се помни - т.е. тя си пее много добре (ако знаеш само как пее народни песни...шапката ще ти падне).....
...Друг е въпроса за сценично държание, за поведение пред публика, за лигавене и тем подобни.....
Между другото поздрави за равния мач с Барса....:-))))

A blessing in disguise!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.