Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:30 25.04.24 
Градове
   >> Велико Търново
*Кратък преглед

Тема Чергеланов - познавате ли го?нови  
Автор neznae6ta (непознат )
Публикувано01.05.07 21:04



Здравейте, бих искала да попитам дали някой е чувал това име? Твърдят, че е добър неврохирург и едновремеено с това наследник на Бай Митьо от Златарица. Налага се моя близка да пътува до София от Търновско и ни казаха, че може да даде компетентно мнение за това дали самото пътуване няма да й навреди... Интересува ме дали някой има впечатления от този човек.



Тема Re: Чергеланов - познавате ли го?нови [re: neznae6ta]  
АвторmitaKA (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 07:51



Привет, според мен може да му се вярва, лично на мен два пъти ми е помагал и ме е вдигал на крака за 15 мин. Успехи!!!





Тема Re: Чергеланов - познавате ли го?нови [re: mitaKA]  
Автор neznae6ta (непознат )
Публикувано02.05.07 08:08



Много ти благодаря! В нета никъде и нищо не намерих за този човек... Моля те, ако имаш повече информация за него да я споделиш или поне да ме насочиш къде да чета за него!



Тема Re: Чергеланов - познавате ли го?нови [re: neznae6ta]  
АвторMИTAKA (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 11:42



Привет отново, мисля че не е хирурх , а анестезиолог, частният му кабинет където съм ходил се намираше срещу складовете под Аптечно Управление/ в тухления блок на ъгъла в приземния етаж/ Пак казвам лично на мен след незнам колко си лекарства и инжекции той ми намести гръбначния стълб, макар че СПОРЕД другите лекари "имало" само захапване на нерв. КЪСМЕТ





Тема Re: Чергеланов - познавате ли го?нови [re: MИTAKA]  
Авторнeзнaeщa (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 15:12



Отново здравей. Още веднъж благодаря!!! Всъщност аз чух за него по системата ЕЖК (Една Жена Каза)... Дано да помогне, защото вече не се търпи... Не мога да гледам как се мъчи жената... Лек ден ти желая!



Тема Re: Чергеланов - познавате ли го?нови [re: нeзнaeщa]  
Авторaвa (Нерегистриран)
Публикувано03.05.07 17:38



Много добри отзиви има за него.Хващаш едно такси и му казваш за него ще те откара на новия адрес.Всички го знаят.
Има още един доктор много популярен и търсен в региона.Казва се д-р Коновски.На много хора е помогнал.Живееше в Търново,но разбрах че си е посроил къща в село Балван и вече живее там.





Тема Re: Чергеланов - познавате ли го?нови [re: neznae6ta]  
Авторbaj4O (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 02:52



Чергиланов е внук на бай Митьо, който за съжаление отдавна не е между нас. Момчето си разбира от работата, все пак е лекар - анестезиолог. Частният му кабинет е на ул. Тракия в червения блок на ъгъла на ул. Мармарлийска. На входа има звънец. Не си спомням дали и телефона му го има на вратата. Ако е необходим на някого, да пише ще му го пратя.



Тема Re: Чергеланов - познавате ли го?нови [re: baj4O]  
АвторA3 (Нерегистриран)
Публикувано03.07.07 09:23



ВЪРВЕТЕ ЩЕ ВИ ПОМОГНЕ!!!



Тема Re: Чергеланов - познавате ли го? [re: neznae6ta]  
Автор тъпчилeщoв ()
Публикувано12.10.15 10:09



Човека не е неврохирург. И няма право да упражнява мануална терапия. Много високи такси взема, както правят правачите по селата. Не издава касови бележки естествено, поради което не можем да се оплачем от него. Незаконен отвсякъде. Впечатленията са лоши меко казано.



Тема Re: Чергеланов - познавате ли го?нови [re: тъпчилeщoв]  
Автор karus (член)
Публикувано29.10.15 23:17



Тъпчилещов, ти си педераст!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.