Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:49 27.09.24 
Градове
   >> Велико Търново
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема какво би довело вас и вашите приятели в В Търново  
Автор Krassi666 (непознат)
Публикувано06.05.04 15:57



Кажете, какво би довело вас и вашите приятели в Велико Търново?
Какво искате да правите в рамките на 2-3 дни?
Ако вече сте били, какво липсва в Велико Търново?
Смятате ли че някакво културно събитие би било добър повод за посещение на града? Какво трябва да бъде това събитие?
Споделете! Много ще се радвам да чуя мнения на хора разни, като целта е нещо наистина да се случи и вие да бъдете сред гостите на събитието :-)))
Благодаря!




Тема Re: какво би довело вас и вашите приятели в В Търновонови [re: Krassi666]  
Автор ha6i (strange)
Публикувано06.05.04 20:07



Малко странно ми звучи темата ти, понеже аз съм във Велико Търново, но както и да е. Всъщност, почти всичките ми приятели са тук... На градът със сигунрност му липсват много неща(идеята за ескалатор много ми хареса), но на теб ти липсва грамотност!
Пред думи, започващи със З и С, винаги се пише СЪС! Пред думи, започващи с В и Ф, винаги се пише ВЪВ!
Гледай да го запомниш!
Не ми е съвсем ясно за какво събитие говориш, но сигурно е добър повод за посещение на града ни!



Тема Re: какво би довело вас и вашите приятели в В Търновонови [re: ha6i]  
Автор Krassi666 (непознат)
Публикувано06.05.04 23:09



Misleh,4e ste kajesch nesto po-umno ot towa koe koga kak se pische,
no ot posredstweni hora kato tebe nemoje da se o4akwa nikakwo seriozno predlojenie....



Тема Re: какво би довело вас и вашите приятели в В Търновонови [re: Krassi666]  
Авторчyждeнeц (Нерегистриран)
Публикувано07.05.04 03:21



краси ти най-добре мини транзит през града,там не остана нищо.
комунисти и седесари разпределиха плячката,за нас сега само един голям хуй.
Така че братко не ходи там.



Тема Re: какво би довело вас и вашите приятели в В Търновонови [re: Krassi666]  
Автор ha6i (strange)
Публикувано07.05.04 10:38



И аз мислех, че темата ти ще е по-свясна, но... И да, порядъчни сме ние хората, които що-годе знаем кое как се пише. Но в последно време и неграмотни екземпляри като теб взиха често да ни напомнят за съществуването си, със своите нелепи грешки.
Освен това ти споменах, няма какво да ме води в Търново, понеже аз и приятелите ми сме си тук! А събитие е може би добър повод за посещение, макар че и една екскурзия през почивните дни е добра идея. Но ти не поясни, че искаш сериозно предложение??? Може би желаеш да ти препоръчаме места, които да посетиш??? Какво точно искаш да ти предложим???



Тема Re: какво би довело вас и вашите приятели в В Търновонови [re: ha6i]  
АвторKrassi666 (Нерегистриран)
Публикувано08.05.04 00:46



W kraja na izre4enieto "Но ти не поясни, че искаш сериозно предложение??? " se postawja udiwitelen znak, a ne waprositele!!!


Balgarskata gramatika ti e nesto 4ujdo,a i prostotijata ti njama po4iwen den !!!!



Тема Re: какво би довело вас и вашите приятели в В Търновонови [re: ha6i]  
АвторKrassi666 (Нерегистриран)
Публикувано08.05.04 00:55



Prestani da zapo4wasch wsjako izre4enie s "И"! Zapomni,4e NIKOGA edno izre4enie ne zapo4wa s "И"! Jавно,4е много те ма4и правописа, а и се повтарйа6 като латерна....




Тема Re: какво би довело вас и вашите приятели в В Търновонови [re: Krassi666]  
Автор tedche ()
Публикувано09.05.04 17:28



Наскоро се замислих къде да прекараме поредните почивни дни с колегите и реших да проверя за търново. лично аз ходя веднъж-два пъти в годината, и смятам, че е добро място за млади хора, които искат три дни да се забавляват (демек да не висят денонощно в трите кръчми - справка Мелник).
И първото нещо, за което се сетих е да проверя в интернет. И там нищо! Първо - търся място, където да се поберат 10-12 души и да е прилично като цени. Лукс не ни е нужен - така или иначе ще дайдем да с размажем от пиене и дискотеки. Така че - 35 лв. на вечер НЕ Е ПРИЕМЛИВО! За толкова ще си се забавляваме на центъра на София. И изненада номер едно! Намирам в интернет два сайта на хотели - Интера и някакво Алегро - в първия 35 кинта стаята, втория - 80! (уе-уе-ма-уе). И некви телефони, на некви други хотели, дето и представя си нямам какви са!
Та ето и мнението: за да ходят хората в търново, трябва да има дбра информационна кампания. Справка: банско.бг, поморие.бг и т.н.!
И освен скъпарските хотели, да има и цени на "народни станции" за настаняване.
Забелязах че самоинициативно някои заведения са си направили сайтчета. И кво от това - като няма де да спя в търново за кво ми е да идвам. Има един сайт Велико-търново.нет дет се предтавя за официалния сайт на търново! е баси! един от най-безполезните сайтове, дето са направени толкова некадърно, че те нерви само доде се опиташ да го заредиш!
Няма тъй да стане работата. Ама май като гледам няма и такива, на които им пука



Тема Re: какво би довело вас и вашите приятели в В Търновонови [re: tedche]  
Автор Em. (минувач)
Публикувано09.05.04 19:01



Не си първата, която се оплаква от това. Но какво всъщност очакваш, аз ли да го направя този сайт? Не си си адресирала критиката правилно. Иначе си абсолютно права, разбира се. Тези, от "официалния" сайт, са самозванци.

Да беше пуснала по-рано един пост тука, мога да ти дам списък с хотели и телефоните им - и друг път съм го правил. Ако все още имаш желание, ще ти го пратя.

Инфото ти не е точно. В Алегро нощувките са по 35 лв, а в Интера - по 45. Има и по-евтини места, разбира се. Питай за х-л Росица, х-л Стадиона, има и други.

Ако можем и с друго да помогнем - питай, нали са затова тези клубове.

Айде по-живо, че ще си лягам вече...

Редактирано от Em. на 09.05.04 19:03.



Тема Има една много хубава приказка...нови [re: ha6i]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано11.05.04 09:40



Преди да видиш сламката в окото на ближния, извади гредата от своето

Конкретно какво имам предвид: В изречението ти На градът със сигурност му липсват много неща, но на теб ти липсва грамотност! трябва да се напише ГРАДА, а не ГРАДЪТ.

Като е станало въпрос за граматика...

Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.