Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 19.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема 20.dir.bgнови  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано26.03.18 01:04



Баси, как мина това време!


Септември и аз правя 20г. в Клубовете, а ноември - стават 20 лета и от 1та клубна среща

Както и да е - аз със сигурност ще се появя на , ако на някой му се пие по нещо след събитието- да дава знак

~*~

Редактирано от dePhil на 26.03.18 01:05.



Тема Re: 20.dir.bgнови [re: dePhil]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано26.03.18 05:37



Бе то хубаво, ама времето се постопля, дайте да измислим по някоя бира и да се разтъжим старите муцуни? Пък и нови да има - няма да ги връщаме!

М?

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: 20.dir.bgнови [re: dePhil]  
Автор FlLERO99 (оперативник)
Публикувано27.03.18 20:56



Явно клубовете на дира са съществували още от лятото на 1998ма година, а не така както мислих от началото на 1999та.Аз за пръв път се регистрирах тук на 16ти октомври 2001ва година и за пръв път прописах в клуб НЛО.Клубовете на дира бяха в своя апогей от 2003та до началото на 2008ма до появата на Фейсбук който успя да измуче повечето от потребителите не само от клубовете на дира но и от много други такива форуми по света.



Тема Re: 20.dir.bgнови [re: FlLERO99]  
Автор UbuntuBionicBeaver (2018-04)
Публикувано30.03.18 12:14



Фейсбук... успя да измуче повечето от потребителите

Малеййй... Успяй е да направи по една свирка на 3 милиарда хора ли?



Никой не е виновен на назадничавите сайтове, че хората си знаейки интереса си го съобразяват и чуждия такъв.

Зукърбърг е пример на Луд човек, който вместо да е на инжекции е на парички.

Гинка, Малинка и Калинка (от ГЕРБ) купуват ЧЕЗ... но Всичко е точно.

Тема Re: 20.dir.bgнови [re: UbuntuBionicBeaver]  
Автор FlLERO99 (оперативник)
Публикувано30.03.18 20:53



Отново за втори път не успях добре да разбера какво си искал да кажеш.Относно Фейсбукът според мен и за мен това е възможно най-тъпото място в интернет, пространство за дебелашки шеги, политически интриги и обсъждане на неприлични случки.Единственият му реален плюс е че можеш да намериш и да следиш враговете си от реала.



Тема Re: 20.dir.bgнови [re: dePhil]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.03.19 23:45



Ехеййй, какъв юбилей съм пропуснала!

Треаше да ударим едно голо хоро по повода.. тюх..



Тема Re: 20.dir.bgнови [re: dePhil]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано27.03.19 18:51



Ти беше интересен събеседник, така че ще се радвам да пием по едно. А и без това никога не съм ходил на клубна среща.



Тема Re: 20.dir.bgнови [re: impulce]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано09.04.19 10:59



Не пречи и с 1 година закъснение да го ударим туй хоро!





Тема Re: 20.dir.bgнови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано09.04.19 22:49



Така като гледам участниците...май ше съм единствената дама в компанията. Интересно. Направо се изкушавам!





Тема Re: 20.dir.bgнови [re: impulce]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано11.04.19 15:02



а, те другите (дами) още не са разбрали, иначе знаеш ли какво хоро ще се заформи !!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.