Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:16 17.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Последна теманови [re: ViktorKrummm]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.07.18 16:11



Нека се разберем.
Имах едномесечен бан, не можех да влизам във всички клубове, не само в тези, които са ВИП. Дори ми бяха блокирани личните бележки.
После пак се появи проблем, но несвързан с бан, доколкото установих.
След това цяла година можех да пиша тук, но не го правех, защото имаше клубари, главно от женски пол, които твърдяха, че не ме искат в клуба и без мен щели да се изявяват спокойно.
Къде отидоха след моето изчезване? Край, отнесоха се нейде, защото вече бе безинтересно. Съжалявам, но бих нарекла такова поведение лицемерно, най-малкото.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Последна теманови [re: saksun]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано08.07.18 17:46



дреме ти на шушулината ... и без това всички клубове в ДИР-а умряха, където и да са отишли - все същото се е случило

ти просто беше последната обявена за вещица и изгорена на кладата, така че спокойно можеш да се чувстваш привилегирована



кажи сега без клубовете има ли повече секс? - или още се дърпаш от майсторите



Тема Re: Последна теманови [re: crazymonkey-126377]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано08.07.18 17:46



изразът "алфа женки" не ти ли харесва ?



мое изобретение е



Тема Re: Последна теманови [re: dymo]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано08.07.18 17:47



Димкеее,

само не се опитвай да се измъкнеш сега





Тема Re: Последна теманови [re: ViktorKrummm]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.07.18 18:45



Клубовете нямат значение за реалния секс. Ако някой разчита да намери сексуален партньор тук, значи е съвсем изпаднал и изнемощял.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Последна теманови [re: saksun]  
Автор dymo ()
Публикувано09.07.18 22:09



Абсолютно вярно...клубовете са само раздумка, малко либидо и някоя и друга секс готина измислица за да помогнат на тези, които не вдигат самолета или на тези дами, които са неразорана нива от дъъъълго време, гепи Саксън, сексът е жив и още как





Тема Ненови [re: ViktorKrummm]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано11.07.18 13:54



съм обсъждала израза, той е ясен и готин, само питах кои тук са такива, че и аз да знам.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Ненови [re: crazymonkey-126377]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано13.07.18 16:59



Хмммм ... казвам ама само на ушенце!





Тема Re: Последна теманови [re: saksun]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано13.07.18 17:03



Мен ако питаш, клубовете са съвсем изпаднали и направо умрели, особено през последните около 2 години.

Иначе за секса и това кой какво си е намирал тук ... има и други виждания по въпроса, особено сред по-старите клубари. Ако ти самата не си успяла да се уредиш .... то вероятно късно си се включила в играта.



Тема Re: Последна теманови [re: dymo]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано13.07.18 17:06



Ако някой разчита на четенето в клубове за да вдигне самолета, или сяда да чете, всеки път преди секс ... то по-добре е да се гръмне!

За разораването на нивата .... предполагам че важи почти същия принцип.

Според мен, тук си беше чисто мерене на интелектуалните пишки, независимо от пола (даже жените повече си ги мереха), а от друга страна си беше голямо забавление с реални и измислени секс истории ... и чукащи се калинки



Е, някои го удряха и на чиста проба заяждане, самохвалство .. пък и простотия понякога.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.