Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:38 17.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Колко често правите секс (любов)?нови  
Автор racial (ентусиаст)
Публикувано14.12.16 15:19



Здравейте! Аз съм на 52 г., теглото ми варира 93-98 кг, висок 182 см с атлетично набито тяло, здрави мускули, едър кокал, без никакъв издаден корем (на времето майка ми казваше, че уж съм бил слабичък, а съм тежал като топузче), а косата си бръсна понеже излишъка на тестостерон накара косата ми да оредява. На брадичката и под долната устна имам загадка за брада нещо като Д'Артанян :-) Размера на атрибута ми е 16 см като системата на измерване е по стандарта - над пениса в срамната кост се притиска линийката и до върха на пениса. Така се отчита ефективния размер при проникване и притискане до откат.
Партньорката ми е на 38 г. - красива, дребничка - 158 см, 52 кг, големи запазени цици със светли зърна и кръгове, прибрано дупе и без никакъв целулит, с бяла кожа, живи зелени очи и много-много страстна и буйна, стенеща и крещяща по време на секс.
Иначе аз от години не бях влизал тук в този клуб.
Преди време бях публикувал мои историйки с всякакви жени, вкл. снимки (без лица) и доста от аудиторията не ми вярваха. Радвам се, когато не ми вярват, понеже това доказва какво съм преживявал, което невярващите само фантазират, но не смеят или не могат. Луди истории по плажове и къде ли не. Насъбрали са ми се още истории, вкл. и последното ни лято - 2016 г. със секс върху кану, или секс до друга непозната двойка, която също прави секс и т.н., вкл. секс в близост до жени на плажа, секс в гора с участието на втора жена, секс с друга двойка на излети по етнографски комплекси или на гости, но сега не ми се пише за това....Ако ми дойде музата и някой има интерес ще понапиша доста пикантерии...

Така, сега по темата...аз водя статистика и имам датите на които сме правили секс с моята партньорка, с която не живеем заедно, но често преспиваме заедно до сутринта...
...от 01.01.2016 г. до вчера 13.12.2016 г. сме правили 127 пъти секс за изминалите 348 дни, което прави :
- веднъж на 2,74 дни или грубо веднъж на 2-3 дни,
- т.е. 2,54 пъти за седмица или 2-3 пъти седмично,
кой както иска така да го разбира.

Тук не броя колко пъти съм свършвал съвсем сам, но ако и тях броях, не знам, може би трябваше да прибавя още 50 или повече пъти, нямам идея, но важното е секса, а не самозадоволяването ;-)

Рядко правя по две свършвания на сеанс, по-скоро ми се е случвало по 2 пъти на ден, но го броя за един път общо.
Иначе секса ни продължава средно около 35-45 минути, рядко е по-кратък, но има случаи отиваме към 1 час и повече. Измаряме се приятно и двамата, често се потя като от фитнес дори през зимата, тя е доволна, аз също.
Понеже нейната вагина е доста дълбока, а моя приятел не е от най-големите всичко това компенсирам с много импровизация, ударна мощ и смяна на ритъма.
Тя получава минимум по 2-3 оргазма, но често пъти оргазмите й са множествени.
Вчера вечерта ни бе за последно (до този момент последно надявам се). Аз бях много скапан, понеже и вчера (бях отпуск за кръводаряване) и оня ден имах тежки тренировки за ръце, коремни мускули и за крака. Дадох и кръв за Хитрино, а вечерта поне 2-3 часа киснахме в гореща минерална вода във Варна, което съвсем ме скапа и отпусна. Бях и недоспал (прозявки, прозявки). Мислех си, че ще се изложа, но моето момиче, ах моето момиче още в басеина ме предразположи, от там я започнах, но в конкретния случай не бе удобно да го правим много видно и до края. После в къщи се смляхме от секс - изключително пълноценен. Преди това вечеряхме постна лятна манджа - пиперки с доматен сос, патладжан, тиквички и чесън ;-). Само шоколада може да се каже бе нещо по-така за енергия, за чесъна само съм слушал...
Тук няма да влизам в подробности за проникването ми в топлата минерална вода или за изчанчените пози в леглото, а само маркирам последната вечер.

Та чакам мнения и числа, колко пъти вие правите секс, какво качество, как се чувствате, изобщо нещо реално и истинско, а не ала-бала...

Редактирано от racial на 14.12.16 17:41.



Тема Re: Колко често правите секс (любов)?нови [re: racial]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано14.12.16 19:25



Почакай да се появи Барона и да ти каже как се прави секс, а не като теб и мен примерно...

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Колко често правите секс (любов)?нови [re: racial]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано14.12.16 21:10



А бе пич, къде се киснахте в топли минерални води .. във Варна ?

На св. Константин големия басейн го застрояват .. на военните е малък - остава гейския на краиморската - там ли ?

Инак за да съм по темата ти - освен че съм силно изненадан и направо в потрес от статистиката ти за ебните по дати и бройки - без статистика сигур чукам по веднаж и полвина на седмица, ама пък мастурбирам по средно повече от 50 пъти годишно

за компенсация.

Та тъй .. кажи сега за топлите води, че съм им фен.



Тема Re: Колко често правите секс (любов)?нови [re: borecom]  
Автор racial (ентусиаст)
Публикувано14.12.16 21:41



Има на две места:
1. До "Сириус" в "Св.св.Константин и Елена" - вечер няма хора особено през зимата.
2. На офицерския плаж (ти казваш гейска) - вечер след определен час и в студените нощи през зимата хора почти няма.



Тема Re: Колко често правите секс (любов)?нови [re: racial]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано18.12.16 12:31



Правя секс немного често, веднъж седмично. По-точно май веднъж на две седм.
Това заради работата. Но пък през ваканциите си го наваксвам с лихвите.

Не разбрах защо се самоописваш така подробно телесно. Лично аз харесвам мъже тип 'хрътка', образно казано. И никакви намеци за оплешивяване.
Правила съм секс и със 100-кила, добре сложен като теб. Ами, когато е отгоре, колкото и да внимава да се подпира на лакти и колене, тежи си и не е гот.

ad infinitum ...


Тема Re: Колко често правите секс (любов)?нови [re: Alice in WL]  
Автор racial (ентусиаст)
Публикувано21.12.16 14:16



Описанието може би е в повечко, но за да се придобие представа за излагащия темата - в случая аз.
Що се отнася до физиката - ясно е, че ти ще ме намразиш и ще се отвратиш от мен ако ме видиш, но това не е проблем, на всички не мога да се харесам, абсурдно е да го мисля дори и добре е, че все пак не малко жени ме харесват такъв, какъвто съм се родил.
Преди години направих среща в София с една приятна жена от този клуб, но последната нещо не ме хареса, какво да се прави, грозен съм и плешив и направо цял изрод съм. Ами така е, майка ми такъв ме е родила, която не ме харесва да се среща с нейните фаворити на външен вид.

Редактирано от racial на 21.12.16 14:18.



Тема Re: Колко често правите секс (любов)?нови [re: racial]  
Автор NAKOIMUPUKA (Жега)
Публикувано22.12.16 09:13



Абе, баце, ако решиш да обработваш Alice, ти пожелавам успех! корава, но същевременно супер яка мацка изглежда да е! Дано успееш да й теглиш една патка!

НА КОЙ МУ ПУКА!


Тема Re: Колко често правите секс (любов)?нови [re: NAKOIMUPUKA]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано22.12.16 10:29



Това го приемам като някаква форма на комплимент.



Май драматизирате излишно. Всяка жена си има диапазон от вкусове за мъж, с когото би спала с голям кеф. Като този диапазон би могъл да бъде и много широк. И ако мъжът е макар и с малко извън него, е няма как да се получи. Освен заради съжаление, разбира се, по изключение, когато съм в подходящо настроение.
Докато вие мъжете можете да се хвърлите на почти всяка жена, стига да не е идеално грозна или много стара. Особено, ако сте били с години на сухо.
Всъщност, имам познат, който си пада, направо е вманячен по грозни жени, а иначе е готин.


ad infinitum ...


Тема Re: Колко често правите секс (любов)?нови [re: racial]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано22.12.16 12:13



адски готина тема, браво
Ще започна да си водя и аз статистика, защото само истинските цифри са измерител за сексуалната ни мощ
За 52 годишен се справяш супер, комплименти

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Колко често правите секс (любов)?нови [re: Alice in WL]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано22.12.16 12:16



Я дай малко подробности какво е това мъж тип хрътка, който само души и лиже ли???



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.