Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:52 01.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Не знам дали е достатъчно...нови [re: Alice in WL]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано18.10.16 11:16



...дълго, работил съм 1 година в западната част на Германия и мисля, че познавам манталитета на немците. Вярно, че много работят и че секс правят предимно в събота вечер, а за суинг си имат достатъчно много суинг-клубове.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Не знам дали е достатъчно...нови [re: The Stranger]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано18.10.16 11:49



Не съм посещавала германски суинг клубове, нямам и желание, понеже вече съм си осигурила тези условия по друг начин. Ти да не би да твърдиш, че през тая година си си отживял на суингове?



Обаче сега в мен се пробужда бизнес дамата. Ами, липсата на суинг клубове в България е една прекрасна неразработена ниша! Защо не направиш такъв? Ще си първият и ще намажеш много в суматохата на началния ентусиазъм.


ad infinitum ...


Тема Re: Не знам дали е достатъчно...нови [re: Alice in WL]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано18.10.16 17:06



Ами, липсата на суинг клубове в България е една прекрасна неразработена ниша! Защо не направиш такъв? Ще си първият и ще намажеш много в суматохата на началния ентусиазъм.

Не съм сигурна дали идеята е добра..По-скоро ще ходят за да видят кой посещава тези клубове за да го обсъдят после. Манталитет.





Тема Re: За да се възроди този клуб тукнови [re: dymo]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано18.10.16 17:06



А защо не пуснеш някоя нова тема за да възродиш клуба?





Тема Swing клуб?...нови [re: Alice in WL]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано19.10.16 12:18



...в България? Забрави! Защо ли? Ами защото сме на балканите и с балкански манталитет. В swing-клубовете в Европа като се каже "НЕ", се разбира и не се досажда, но тук като му кажеш "НЕ" на някой, започва да пита: ама защо, ама не може ли само това или онова... и да нахалства, разбира се. Което моментално ебава майката на цялата ситуация.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Не знам дали е достатъчно...нови [re: Francuzoikata]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано19.10.16 13:18



Ето ти ме открехна за още едно бизнес предимство! Като му се тури подходящ несимволичен членски внос на такъв клуб и нека ходят колкото си искат 'да гледат'.



ad infinitum ...


Тема Re: Swing клуб?...нови [re: The Stranger]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано19.10.16 13:26



Малко демонизираш балканците и в частност българите. Мисля, че си има подходящи среди за всякакъв род общуване. Ако си попадал на лош пример, не значи, че там в някоя вила сред природата не стават редовно съвсем читави оргийки от културни хора.

Попитах те дали си си отживял на суингове в Германия и въпреки, че не ми отговори директно, виждам отговорът е Да. Даже и за останалата част от Европа говориш информирано от собствен опит. Браво.



ad infinitum ...


Тема Re: Не знам дали е достатъчно...нови [re: Alice in WL]  
Автор Karlson1967 ()
Публикувано19.10.16 14:02



Кога ще отваря врати това ти начинание? Хайде, че вече нямам търпение!



красив, умен, прилично дебел, в разцвета на силите си

Тема Re: Не знам дали е достатъчно...нови [re: Karlson1967]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано19.10.16 14:14



Не ще го отварям клуба аз,само развих бизнес идеите. Аз съм си добре вече, не ми трябва. Стрейнджъра нещо е загорял в тая посока и му предложих какво да прави, но той вика 'тъпи балканци сме били, нямало да стане'.



ad infinitum ...


Тема Re: Не знам дали е достатъчно...нови [re: Alice in WL]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано19.10.16 14:22



Ами наличието на пари не е наличие на възпитание, особено по нашите ширини.


По принцип и в чужбина има различни цени и качество. Не е членски внос, а вход за двойка, на местата които съм ходила е било между 70-100 евро за двойка, а вътре питиетата се плащат двойно по-скъпо от нормален бар. Примерно чаша питие ти е в порядъка на 15-20 евро. И определено не е задължително да участваш, аз никога не съм ешанжирала, само гледала.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.