Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:59 27.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Какво стана със секса?нови  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано31.08.16 19:33



Любителите на секса вече поостаряхме и не ни е много до интимните ласки, а по-голямата част от младите нямат никакво желание за секс. Доказателство за това е замирането на това иначе полезно клубче. Половете тотално се омешаха, голяма част от мъжете, които все още правят секс обръщат резбата, а жените се научиха да живеят и без. Сега е по-често виждам по улиците двойки мъж/мъж или жена/жена, отколкото мъж/жена. Съжалявам ако това ви звучи песимистично, но не се сърдете на мен, реалноста е такава...

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Какво стана със секса?нови [re: The Stranger]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано01.09.16 06:45



Аз, какво да ти кажа бившата ми приятелка е лесбийка. И връзката между нас двамата продължи 9 години. И това го има.



Тема Re: Какво стана със секса?нови [re: The Stranger]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано01.09.16 11:19



Заебахме го.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Какво стана със секса?нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор lzbg ()
Публикувано01.09.16 16:11



Щи заеба един... Как сме го заебали бре? Минахме на горно ниво се казва...



Victoria!!!

Тема Re: Какво стана със секса?нови [re: The Stranger]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано01.09.16 18:45



Аз съм още в разгара на силите си, но ми е трудно да си намеря ''качествен партньор'' за секс. Или не го могат като искат и могат, или много съсредоточено работят и от стрес не могат да го вдигат или прекалено много пият/друсат и пак не им се прави.
Но ще пробвам нещо ново скоро време и ако е готино, може да разкажа.





Тема Re: Какво стана със секса?нови [re: Francuzoikata]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано02.09.16 05:19



Мъжете са хомосексуалисти. За това трябва да мислиш, когато искаш нещо ново. Аз лично ти препоръчвам политик.



Тема Re: Какво стана със секса?нови [re: Francuzoikata]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано02.09.16 12:40



Френчи, точно това и аз написах, че по-младите мъже нямат интерес към секса, а от тези, които все още имат - болшинството нито могат, нито знаят как. От три години с една приятелка търсим мъж за тройка, желаещи много, но нито един не се представи както трябва и вече сме се отказали да търсим.
А всички, с които сме опитвали са били доста по-млади от мен, някои дори на половината на годините ми, а не могат поне колкото мен.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Какво стана със секса?нови [re: The Stranger]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано02.09.16 23:51




Е, аз от много отдавна съм предрекла, че съвсем скоро - добрият, стар, мръсен и потен секс..ще изчезне. Ще има холограми, кабели и тва е. Без искри в очите..
Колко жалко!

А инак - клубчето замря по естествен път. Има много повече места, където човек да си общува И за кекс. Просто не са така анонимни. Не, че ние сме, де..



Тема Re: Какво стана със секса?нови [re: filmfest]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано02.09.16 23:59



Защо политик? Не съм фен.



Тема Re: Какво стана със секса?нови [re: The Stranger]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано03.09.16 00:06



Не могат, разбира се. Повечето ми приятели мъже, между 25-30, спортни типове уж, а им трябва ден за релакс след секс вечер.

Мен сексът ме зарежда.
Не всички са така, но голяма част. Тези, които са супер сексуални, често имат други проблеми.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.