Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:32 25.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Въпрос за морал : to fuck or not to fuckнови  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано13.05.16 18:39



Да ви попитам тук, че за първи път ми се случва нещо подобно.

КазусЪТ- той е млад, ужасно секси, обвързан. От този тип Дон Жуани, които не са за една жена. Харесваме се, видяхме се няколко пъти в рамките на 3 месеца, поцелувахме се и дотук всичко ок, но идва момента, в който трябва да конктретизираме, защото тук става въпрос да се по****** и кой откъде е (в случая аз живея в различна страна). Вчера разбрах, че има 8-месечна дъщеря. Моята най-добра приятелка ме заклейми- ама, френч, представи си ти да си на нейно място. Е, няма как да си го представя, защото 1- не съм обвързана, 2- нямам деца. Много добре знам, че ако не съм аз, ще е някоя друга, но трябва ли да се чувствам виновна?


Та ето я и моята дилема- to fuck or not to fuck. Снощи ми беше много хубаво след няколко чаши вино и хич не ги мислих тези глупости, ама пусто съвестта ме загриза след конското на мойта дружка.
Вие сте.

Редактирано от Francuzoikata на 13.05.16 18:43.



Тема Re: Въпрос за морал : to fuck or not to fuckнови [re: Francuzoikata]  
Автор lzbg ()
Публикувано13.05.16 20:19



Тъпо копеле, ако не го пояздиш... Имаш възможност, и да пропуснеш? Ми като станеш на сто години, какво ще спомняш, а?

Victoria!!!


Тема Re: Въпрос за морал : to fuck or not to fuckнови [re: Francuzoikata]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано13.05.16 20:52



Има много ЗА и ПРОТИВ.....

Важното е после да си в мир със себе си.... макар че каквото и да направиш най вероятно няма да си съвсем ок...


Всъщност толкова ли ти е важен, че чак да питаш тук?

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Въпрос за морал : to fuck or not to fuckнови [re: kikimor]  
Автор lzbg ()
Публикувано13.05.16 21:01



Много за и против... Глупости на търкалца.
Има само за. Ебеш и толкоз...

Victoria!!!


Тема Re: Въпрос за морал : to fuck or not to fuckнови [re: lzbg]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано13.05.16 21:13



Това беше твоето мнение, а аз дадох своето...

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Въпрос за морал : to fuck or not to fuckнови [re: Francuzoikata]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано13.05.16 21:24



Според мен - давай смело. Дето викаш, ако не си ти ще е друга!

Вземи си емоция и кефа!

Това е моето мнение!



Тема Re: Въпрос за морал : to fuck or not to fuckнови [re: kikimor]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано14.05.16 11:58



Развий за и против доводите.

Всъщност толкова ли ти е важен, че чак да питаш тук? Както споменах в темата, важен ми е само за секса (което натежава везните). Почти 3 месеца свалки и накрая това бебе да ми развали секса.

(апропо за бебето разбрах преди 4 дни)

Френските ми приятелки не намират нищо неморално, българските не съм питала, но знам каква ще е реакцията - ''ти луда ли си, той има бебе''. Тази, която ме осъди е по-близко до нашите географски ширини. И то какво се оказа- наистина франсетата развратници, пък българките светици.

Засега съм по-скоро за. Имаме среща неделя вечер, така че имате още ден и половина да ме разубедите или подкрепите.



Тема Re: Въпрос за морал : to fuck or not to fuckнови [re: lzbg]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано14.05.16 11:59



Оф, в овулация съм и умирам, само секс ми е в главата.





Тема Re: Въпрос за морал : to fuck or not to fuckнови [re: Monica123]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано14.05.16 11:59



Ок, засега 2-1 в полза на разврата.





Тема Re: Въпрос за морал : to fuck or not to fuckнови [re: lzbg]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано14.05.16 12:27



Ооо, винаги има за и против. Но в този случай съм повече за.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.