Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:35 21.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Въпрос за морал : to fuck or not to fuckнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано03.07.16 19:52



Е, не ме сравнявай с Барона, не мога като него да доставям на партньорката си по сто и кусур оргазма, нито пък ми е 20+ см. Аз съм нормален мъж без претенции за уникалност.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Въпрос за морал : to fuck or not to fuckнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано03.07.16 22:19



Че той мъжа да не е някакъв обект за размяна и отнемане.


Аз предпочитам да бъда плячката и ухажвана по всяко време на денонощието, а не някакви си изпросени 2 часа. Както и да е, вече съм на вълна 24 годишни необвързани младежи.



Тема Много ти сенови [re: Francuzoikata]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано05.07.16 23:44



радвам.



Аз съм в джаза. Или у погото..не е много ясно.



Тема Re: Много ти сенови [re: impulce]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано06.07.16 13:38



Хайде един поздрав от мен тогава (на мен ми е любовно и гальовно последно време, така че те поздравявам с нещо smooth :


Сега разбирам защо южняшките народи са толкова страстни- като навън е 30 иии, само секс ти е в главата. Аз теб те гледам, че само обикаляш нагоре-надолу последно време, ама сподели нещо по-така...в сексуален план де.



Тема Re: Въпрос за морал : to fuck or not to fuckнови [re: The Stranger]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано06.07.16 13:42



Хехехехе, споко, темата не е дали искаме да изфакаме Френчито.


Пък и аз се съмнявам повечето да сте мои тип, ама не сме тук за да се сваляме, а говорим, така че всичко е точно.



Тема Re: Въпрос за морал : to fuck or not to fuckнови [re: The Stranger]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано06.07.16 13:45



по сто и кусур оргазма


Това ми прилича на някакво средновековно наказание. Коя жена би искала да си причини 100 оргазма един след друг? Аз ще умра след 15тия сигурно.



Тема В кризанови [re: Francuzoikata]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано06.07.16 21:01



на средната възраст съм!
Мисля, че съм скъсала синджира..
Обикалям ужасно, да - служебно, лично, всякак. Номадското у мен говори със страшна сила. Просто все едно имам люта чушка в задника, а и в момента нямам ангажименти и периодът е такъв.

В сексуален план - на Западния фронт - нищо ново!Все стари и златни!


Но май съм флюбена...



Тема Сравнихнови [re: The Stranger]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано07.07.16 13:54



те, защото е разказвал същото - за коремчето и т. н. И той като теб харесва мънички и слабички жени. Вкусът ви издава едни неща, дето не са много хубави, но няма да ги пиша.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: В кризанови [re: impulce]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано07.07.16 15:52



Хахахахаха, и аз така те усещам през фейса- като че ли имаш нужда от свобода и слободия...ама той кой няма? Не съм стигнала още до средната възраст, ама щом си влюбена, добре ми звучи.


Тук съм се събрала с едни пеперуди, с които си летим из небесата и изучаваме лайфстайла на съвременните артисти. Но откакто съм и аз отново в джаза (демек любовта) не съм спряла да пърхам, усещането е прекрасно. Проблемите на света престанаха да съществуват, лошите новини са просто новини и не знам какво и слагат в тази пуста дрога любоФна, ама не на 22 и половина, а на 16 пак се чувствам.
Сега остава и секса да включим към уравнението и както би казал чичо Клуни, what else?



Тема Re: Сравнихнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано07.07.16 15:57



Вкусът ви издава едни неща, дето не са много хубави, но няма да ги пиша.
=
Вкусът ви издава педофилски наклонности.

Мисля, че повечето биха се досетили и без да ни казваш.

Имах една рахитична приятелка навремето, дето отговаряше на описанието- 1.60 и 44 килограма, ако не и по-малко. Тя все излизаше с едни дебели шкембести чичковци...описанието на стрейнджъра ми напомни за нея. Всеки с фантазиите и вкусовете си. Аз имам фантазия да спя с двама гея, това какво говори за мен?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.