Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:40 19.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Истината за закръглените женинови  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.02.16 15:10



Тя се признава трудно. Много мъже харесват заоблени жени, с пълна гръд, с чиста бяла кожа. Но се страхуват да го оповестят. Защото не е възприемано от мнозинството.

Какво означава ,,слабо женско тяло"? То може да е снабдено с криви крака, нисък задник, с плоскост от ханша нагоре. С непривлекателна физиономия. За интелект и други качества няма да говоря.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Истината за закръглените женинови [re: saksun]  
Автор FllerO99 (СССР №2)
Публикувано01.02.16 15:43



Не мога да не отговоря по въпросът за личното ми мнение - за мен слабите жени са много зле за секс, избягвам ги всячески. Аз от дете харесвам по-закръглените жени точно с чиста бяла кожа както го описваш в постингът си. Не се страхувам да го оповестя и не виждам от какво да се страхувам?

Слабо женско тяло означава преди всичко грозно женско тяло, тяло неестетично и личност с високо самочувствие без покритие.



Тема Re: Истината за закръглените женинови [re: FllerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.02.16 16:02



Това, което е желано от теб, не означава, че трябва да е мечтаното от друг.
Ако мъжете осъзнаят това, ще са щастливи и няма да се борят за една жена, а ще се огледат за други, които ги желаят, отгоре на всичко.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Истината за закръглените женинови [re: saksun]  
Автор FllerO99 (СССР №2)
Публикувано01.02.16 16:41



Точно така и се радвам че разните нахалници не са ми са се пречкали когато съм искал да сваля някоя добре оформена жена а са налитали на разните слаби жени които те наричат красиви а в мен предизвикват единствено съжаление и отвращение.



Тема Re: Истината за закръглените женинови [re: FllerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.02.16 17:00



Гледах предаване на Милен Цветков относно женската хубост. Той каза, че ако слаба жена го впечатли, значи трябвало да е много интелигентна, за да има какво да си каже с нея. А по-заоблената можела само да седи срещу него и щяла да предизвика вниманието му, без дума да обелва.
Всеки човек има предпочитания. Това е изводът.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Винаги :)нови [re: saksun]  
Автор nikie (учен)
Публикувано01.02.16 19:46



Винаги, когато се заговори за темата се сещам за онзи хипотетичен диалог:

"Имам страхотна приятелка, тя има чудесна душевност и характер, искаш ли да ви запозная?"
"Дебела ли е?"





Тема Re: Винаги :)нови [re: nikie]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.02.16 21:45



Откакто разбрах, че за някои мъже Мерилин Монро е ,,дебеличка" жена, престанах да се интересувам от мненията на неразбиращи женската хубост.

Вероятно е прекрасно вместо добре оформени горни и долни крайници да стърчат от тялото ти клечки за зъби. Само дето не изпитвам желание да легна с подобни вейки - мъже. А вие си правете секс с кокали магьосани, както ги наричам, и си мислете, че сте хванали някого за шлифера, хаха.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Винаги :)нови [re: nikie]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано03.02.16 12:27



За вас, мъжете, не съществува ли средно положение? Жените не се делят на два типа от физическо естество - слаби и дебели. Има такива с нормално телосложение. Е, някои ги наричат заоблени. Но това е неправилно. Те са женствени просто.

Имайте предвид, че една фигура с по-закръглени форми се поддържа по-трудно от слаботелесната. Сигурно затова съм любимка на фитнес инструктора ми. Все в мен гледа... не знам защо. :)

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Ах,нови [re: saksun]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано03.02.16 13:27



недей!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Винаги :)нови [re: saksun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано03.02.16 13:41



И аз не искам да се взират в мен непрестанно, но в последно време съм любимката на всички преподаватели. Вярно, че съм с най-висок успех по всички предмети, но надали зубрачеството ми е причина за това. Те казват, че съм много сладка.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.