Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:28 16.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Истината за красивите мъженови  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано05.05.16 12:46



Каква е тя?
Признавам си- аз обикновено си падам по душата, а не външния вид на мъжа. Не се изживявам като саксън, но за мен е важно жената да е по-красива в двойката. Не разбирам жени, които са съгласни всички да се захласват по партньора им. Предпочитам аз да съм център на внимание. Какво да го правиш- скорпи, ревниво и егоцентрично.


Та досега в скромния си тефтер съм прибавяла рядко красавци. Не че не ги е имало, ама все са ме разочаровали. Прекалено бързо. Даже и в секса.
Всичко това се промени. Един магьосник ме оплете в мрежите си. Не може да се похвали с огромен интелект, размер или чувство за хумор. Но пък колко е красив! Точно от тези мъже, от които знаеш че трябва да седиш надалеч, защото зад ехидната му усмивка се крият тайни, които по-добре да останат неразгадани. Близките ми приятелки ме подиграват, но виждам как не биха отказали вечер с него.
А аз...обичам да си показвам трофея, но нямам нужда да му пиша. Да споделям. Даже и секс не държа да правя с него, защото е ок, ама не е уауууу както ние скорпитата обичаме. Та - каква е истината за красивите мъже?



Тема Re: Истината за красивите мъженови [re: Francuzoikata]  
Автор FILER099 (eyes to see )
Публикувано05.05.16 12:47



Крие се в тяхната походка, поглед, облекло, стил, вежливост и сексуалност.





Тема Re: Истината за красивите мъженови [re: FILER099]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано05.05.16 12:48



Мммм погледЪТ, да! Тези зелени очи...



Тема Re: Истината за красивите мъженови [re: Francuzoikata]  
Автор FILER099 (eyes to see )
Публикувано05.05.16 12:49



точно тези зелени очи, очи пълни с благородство, чест и любов!





Тема Re: Истината за красивите мъженови [re: Francuzoikata]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано05.05.16 13:50



Няма ЕДНА истина за красивите мъже, просто защото те са различни като хора. Има красавци, на които им липсва съзнание за това колко са красиви, има и такива, които се изживяват като красавци, а не са чак дотам, има и красавци, които хем са красиви, хем го знаят, хем не си мислят, че всичко им е позволено само защото са красиви, така, че ...



За себе си мога да кажа, че съм болен естет и държа на външността на мъжа, за разлика от повечето жени. Не ме е било страх никога да имам красив мъж, макар да не се смятам аз за красива, не съм ревнива, не гледам на мъжа като на трофей по никакъв начин.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Истината за красивите мъженови [re: crazymonkey-126377]  
Автор FILER099 (eyes to see )
Публикувано05.05.16 13:54





ако потребителите на дир-бг ме четяха и не ме подиграваха много щяха да научат от мен. Ти не знаеш от какво трябва и не трябва да те е страх, красотата е отровата на света когато изображението й е неправилно. Има един код божествен код който ние не знаем иначе щяхме да преобърнем всичко!Всичко!!

не се увличай по красотата че на маймуна ще станеш

гледай духовната красота, бъди естет!

Истината да те осветля е само една единствена...



Тема Re: Истината за красивите мъженови [re: FILER099]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано05.05.16 13:56



Гледам ги и двете красоти - физическа и духовна, възприемам хората комплексно. Няма как красива, но гадна физиономия, красиви черти, но пуст поглед, да ме впечатлят.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Истината за красивите мъженови [re: crazymonkey-126377]  
Автор FILER099 (eyes to see )
Публикувано05.05.16 13:59



много си близо до истината, има как - вярвай ми!





Тема Re: Истината за красивите мъженови [re: Francuzoikata]  
Автор Nazgulll (пристрастен)
Публикувано05.05.16 14:18



Истината е, че хич не ни е лесно на нас красивите.



Тема Re: Истината за красивите мъженови [re: Nazgulll]  
Автор FILER099 (eyes to see )
Публикувано05.05.16 14:30



те там ти е проблема че Сатаната те манипулира, виж се какви грозни теми си написал в клуба, май не си се чука с никоя от тук?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.