Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 30.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Ненови [re: OSag]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано08.05.16 15:07



харесвам обобщенията.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Истината за красивите мъженови [re: OSag]  
Автор FlLERO99 (7>)
Публикувано08.05.16 17:41



еееееее много сте умен, браво!



евала!

6660878–№15

Тема Re: Ненови [re: crazymonkey-126377]  
Автор FlLERO99 (7>)
Публикувано08.05.16 17:41



млъкни, млък.

6660878–№15


Тема Re:нови [re: Francuzoikata]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано10.05.16 10:12



Истината за красивите мъже е, че рядко имат красиви души.

Но пък човекът с много красива душа, няма как да не е красив.

Това са различни видове хубост. Да се занимаваш само с първия вид не си заслужава.




Тема Re: Ей,нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано10.05.16 16:29



Разбрах те...Имам много приятели телци и като цяло много ви се радвам, но тези сдържани чувства не ги разбирам.


Друго си е да хвърчат емоции и драми!



Тема Re: Истината за красивите мъженови [re: pyrvata]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано10.05.16 16:31



Хммм...записвам. Това с майките и аз го забелязах. При първия проблем и тичат под полата на мама.





Тема Re: Истината за красивите мъженови [re: OSag]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано10.05.16 16:33



Няма лошо да си консуматор понякога, ама бързо омръзва.





Тема Re: Истината за красивите мъженови [re: Francuzoikata]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано10.05.16 17:00



Е сега какво, ние да се разчекнем ли?



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Истината за красивите мъженови [re: Francuzoikata]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано15.05.16 22:44



Аз си падам по бездънната душа. Ама трябва да ме заинтригува нещо на първо четене..


Не си спомням да съм имала класически красавци, но винаги, винаги трябва да имам физическо влечение, преди всякакви други неща. Нещо, което да ме провокира да флиртувам, да ми мирише на хубаво, да има здрави и силни ръце! И крака! Секси ми е.

Имала съм случай на много приятно пасване - виртуално - чудесен събеседник, с всичко прилежащо, което да ти грабне вниманието и да нахрани ума, усмивката и пр. Бих казала, че лееекико се поувлякох дори.
Ноооо..както казваше един симпатяга от този клюб..има два периода във виртуалното общуване - преди и след снимката!
Изпитах чистосърдечно разочарование, когато го видях..и просто нищо не ми трепна. Не ме привлече никак. Останахме добри събеседници - тип приятели, но нямаше начин да бъде нещо повече. Нямаше щрак.

А щракалото..е много относително. Имам приятелка, която твърди, че никога не си ме е представяла с такива типажи, с които съм била, твърди, че са невзрачни, че е очаквала да имам по - ситна цедка и да съм силно претенциозна. Пък на мен ного ми харесваха. За красотата: за мен е най - важно човекът да ми хареса като физиономия. Лицето, не тялото - ми е водещо.

Като цяло си падам по бурсуци с интересни очи, мъгляво поведение, което задоволява нуждата ми от анализ, така да се каже.
Твърде метросексуален - не съм имала, и някак ме влекат тъмни, балканси субекти. Твърде суетни мъже не ме кефят и мен.



Тема Re: Истината за красивите мъженови [re: impulce]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано16.05.16 12:11



А иначе какво повече щяхте да бъдете? Ако си бяхте паснали?

НА КОЙ МУ ПУКА!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.