Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:42 16.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Групов секснови  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано03.05.16 00:34



Участвах в групов секс и не ми стана. Изобщо от факта, че друг ебе жената, която аз ще трябва също да наеба не се възбудих. За това към тези които мислят да правят групов секс с половинката си не им го препоръчвам. Не мисля, че повече или по малко ще има страст, ако в секса между двама участва и друг. Мислете си, защото на мен лично не ми допадна.



Тема Reахахахахахахаа хехехенови [re: filmfest]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано03.05.16 00:49



В отговор на:

Участвах в групов секс и не ми стана. Изобщо от факта, че друг ебе жената, която аз ще трябва също да наеба не се възбудих. За това към тези които мислят да правят групов секс с половинката си не им го препоръчвам. Не мисля, че повече или по малко ще има страст, ако в секса между двама участва и друг. Мислете си, защото на мен лично не ми допадна.




хехехе

Ама направил си голяма грешка, моето момче!Как така ще допускаш друг мъж в оргията? Ти плаката на Morbid Angel виждал ли си?





Тема Re: Reахахахахахахаа хехехенови [re: Prosecutor devil]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано03.05.16 01:07



Вярно е, прав си за разлика от груповия секс с мъже и една жена веднъж като бях с две жени тогава нагона ми беше по-голям, ама те пък искаха да им се доплаща от което пак кофти ми стана и ги изоставих.



Тема Re: Reахахахахахахаа хехехенови [re: filmfest]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано03.05.16 01:09



В отговор на:

Вярно е, прав си за разлика от груповия секс с мъже и една жена веднъж като бях с две жени тогава нагона ми беше по-голям, ама те пък искаха да им се доплаща от което пак кофти ми стана и ги изоставих.




За да вземеш трябва да дадеш затова плащаш двойно на двете и ще видиш какво ще стане.



Тема Re: Групов секснови [re: filmfest]  
Автор lzbg ()
Публикувано03.05.16 20:08



Мамка му. Колко пъти трябва да пиша, че груповият секс не е лъжица са всяка уста...
И веднага мнение - груповият секс не става... Аланкьой, напиши че за тебе не става, не отказвай другите...
От тов, което си написал, вие сте правили тн караминьол. Ебали сте есна девойка последователно. Груповият секс е друго. Ни са излагай.

Victoria!!!


Тема Re: Групов секснови [re: lzbg]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано03.05.16 20:41



прав си, но и от курвите зависи - едната да ти го глътне до дъно, другата да ти смуче топките.





Тема Re: Групов секснови [re: Prosecutor devil]  
Автор lzbg ()
Публикувано03.05.16 20:47



Да... Или йес... На коя как и е удобно...

Victoria!!!


Тема Re: Групов секснови [re: lzbg]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано03.05.16 20:48







Тема Re: Групов секснови [re: Prosecutor devil]  
Автор lzbg ()
Публикувано03.05.16 20:51



Аз и Фала сме ебачи. Всички други са ДУХАЧИ...

Victoria!!!


Тема Re: Групов секснови [re: lzbg]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано03.05.16 22:15



Темата е за груповия секс ти, ако имаш участия, слушаме те, разказвай твоите истории да видим, колко са секси.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.