Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:46 16.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Флирт 2.0 вс олд скуулнови  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано24.02.16 00:57



Спокойна вечер в лаундж спейса. Месец февруари посветих на йога и веганство, но въпреки че загубих протеиновото щастие и любимото ми сирене с вино (сега резултатът е, че се напивам по-бързо), спечелих на флиртове и интересни запознанства. Първо този италианец, който се усмихна срамежливо когато превъзбудено се възхищавах., размахвайки ръце,на арт ателието, където живееха клиширани миксове от талантливи и не толкова загубени в капитализма артисти. Няколко часа по-късно, ето ни, седим на тази дълга овална дървена маса, напомняща тази на Да Винчивото творение в "Тайната вечеря". Само че годината е 2016, ние сме група почти непознати, но това е толкова нормално за град като Барселона. Не знам дали французите са шовинисти, но каталунците не те удостояват и с поглед щом чуят твоя непоправимо ужасен опит да поръчаш уна копа де вино тинто. Ние, придошлите от 4рите краища на света, привлечени от испанската мечта : фиеста, сиеста и легализирана трева, комуникираме с необичайна лекота. И аз така с моя италианец. Рисувахме заедно до 4 сутринта. Беше една от тези нощи, на които всеки съвременен Пикасо би завидял. Червено вино, моливи, гуаш, въглен, цигара след цигара, прокрадната усмивка. На тръгване му оставих имейла си и му обещание да отидем заедно до Париж. 2 седмици и нищо. Нямах време да скърбя, защото два момента и половина по-късно, ето ме в този гаден бар, който смърди на вкисната бира. Не съм влязла и хоп, точно както ставаше едно време, той ми прави комплимент. Той е леко подпийнал, а аз ни повече, ни по-малко, се отдавам на играта. Тъкмо си мисля : "Ей, Френчи, откога не ти се е случвало някой да ти хареса" и Ф. ми казва, че живее някъде до Цюрих в тъпата Швейцария. Тази вечер си тръгвам с приятелка, но среща утре за закуска. Преди Еър-нещо-си да ми отнеме възможността за флирт. Всъщност Ф. е нормален, прекалено нормален за мен, работи за гадните капиталисти в сферата на финансите, живее в швейцарско село и не обича вино. Не разбира от изкуство. Но пък се целува добре. Имах точно 4 часа да реша дали искам да запечатам българо-швейцарско споразумение за секс, защото видиш ли, датата е 14ти, Френчи тотално е забравила, но Ф. услужливо и предоставя аналитични доводи защо трябва да му се отдаде. В крайна сметка стигнахме до рекордно време целуване, което дори и в гимназията не практикувах толкова дълго и той си тръгна. Сега ще попитате дали не се отдадохме на уатсап секс, нали темата е флирт ново поколение. Нямах време да го мисля дълго, защото далеч от очите, далеч от сърцето, а в моя случай млади, секси, атлетични съквартиранти.Не знам дали е липсата на секс, многото бутилки вино или зелената магия, но сега напълно разбирам защо Пикасо е бил такъв женкар. Сънувам страстно аржентинско танго, понякога в тройка, понякога в 4ка, 5тица. Моя приятелка колекционира тиндър разочарования, а аз преоткривам либидото си по добрия стар начин: евтино вино и щастието да говоря няколко езика. И така до тази вечер, когато спокойно чилвам, ми пише този далечен познат. Още ли съм работила за този фестивал за голи арт фотографии, защото той започнал да прави портрети и бла бла. И ей така, без да съм попитала дори, получавам със скоростта на светлината (блазе ви, модернисти, че все още е нямало интернет по ваше време), снимка на грозен мъж, облечен с хелоуинската рокличка на дъщеря си и с нещо като полу-еректирала тънка пишка, която толкова не очакваш, че чак подскокваш като девственица пред първото пръстче във вагината и. Сухо направих забележка за голотата, но Френчи, извинявай, снимката е арт, а не еротична, затова забравих да те предупредя. Ако Хелмът Нютон види това "изкуство" би се обадил директно на Фройд за да може последния да обясни защо Ж. има нужда да си показва смачканото мъжко достойнство на далечни познати по фейсбук. Френчи затвори фейса, изпуши доза спокойствие, слуша Боб Дилън, а сега и джаз, Й. прави восъчен мини-бюст а ла квазимодо за "профилна снимка на тиндър", темата ми е на свършване, а аз мисля скоро да не влизам в интернет. Това да си говориш с човеците, обменяш философски идеи, слюнки и/или други течности с тях също не е толкова лошо.





Тема Re: Флирт 2.0 вс олд скуулнови [re: Francuzoikata]  
Автор Nazgulll (пристрастен)
Публикувано24.02.16 12:14







Тема Re: Флирт 2.0 вс олд скуулнови [re: Francuzoikata]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано24.02.16 12:29



Това да си говориш с човеците, обменяш философски идеи, слюнки и/или други течности с тях също не е толкова лошо.

Абсолютно подкрепям. Наздраве!





Тема Re: Флирт 2.0 вс олд скуулнови [re: Francuzoikata]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано24.02.16 15:20



я да върнеш сиренето в списъка с мезетата че ......





Тема Re: Флирт 2.0 вс олд скуулнови [re: Francuzoikata]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано24.02.16 22:54



Юен ме критикуват много напоследък с думите - стига се пдърпа, времето му минава.
Оня ден ми го каза укорително майката на добра приятелка на жена ми



Temptation hunts us all!

Тема Re: Флирт 2.0 вс олд скуулнови [re: Vitalite]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано25.02.16 01:14



Салют!





Тема Re: Флирт 2.0 вс олд скуулнови [re: ViktorKrummm]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано25.02.16 01:16



Че?


Споко, само временно е, аз съм най-големия фен на сирена евър!
Нещо друго ми се хапва напоследък..



Тема Re: Флирт 2.0 вс олд скуулнови [re: asFARas]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано25.02.16 01:23



Значи трябва да се замислиш! Това е като баба ти, която ти казва, че годините минават бързо и трябва да сексуваш докато си млад.





Тема Re: Флирт 2.0 вс олд скуулнови [re: Francuzoikata]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано25.02.16 09:02



То ако ставаше с мисленееее, ехеее



Temptation hunts us all!

Тема Re: Флирт 2.0 вс олд скуулнови [re: Francuzoikata]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано25.02.16 17:52



ми хапни Го де






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.