Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:27 28.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ех тези цици!  
Автор azazel.ehnaton@abv.bg (минаващ)
Публикувано19.02.16 22:43



Тази нощ сънувах, сякаш изживявах
в цици бях пленен милиони и различни
Цици чипоноси, цици малки и големи
Цици чисти с течен шоколад облени

Цици свежи цъфнали във рози
блещя им се май че бяха кози
Цици виснали до пъпа , щръкнали,отхвръкнали
Цици гладни и печални, цици девствени овални

Цици меки,твърди а зърната непорочни
аленеят, тлеят като вишни сочни
Пръскат се, изливат, късат сутиени
Ластици плющят и вият кат хиени

Цици полудели, цици дръзки смели
Цици за любов и ласки загорели
Леле!!! Аз съм сам в средата
Сякаш хили ми се Сатаната

Идват на талази!
Като пуканка пред валяк!
Толкова съм жалък,малък

и отворих ужасен очи!
Ох, мечти, мечти, мечти....!
Гореща пот ме в миг обля!
Бързам в клуба да го споделя!



Тема Re: Ех тези цици!нови [re: azazel.ehnaton@abv.b]  
Автор FILER099 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано19.02.16 23:03



Въпреки че правите впечатление на разумен човек смея да ви упрекна че сте голям женкар! И добре че сте написали Сатаната с главна буква, поне проявявате уважение към него!

По темата - аз от женски гърди не се интересувам, те не ме впечатляват, лицето, задника и краката са най-важни. Познавам също хора успешни в личният си живот който не се интересуват особено от гърдите.



Тема Re: Ех тези цици!нови [re: FILER099]  
Автор azazel.ehnaton@abv.bg (минаващ)
Публикувано19.02.16 23:40



Не бива да съдите за мен по темите които поставям.Аз пиша за забавление с изключение когато водя сериозен разговор с някой.Мога да ви уверя че всъщност аз водя много по аскетичен живот от вас. Винаги съм бил верен на следната сентенция:

"Трябваше да остарея, момчето ми, за да науча какво е щастие.
Щастието, в крайна сметка, е в две женски ръце. Тия, които ще те прегръщат, които ще те държaт, ще те приспиват, ще ти готвят, ще те милват, и накрая, когато му дойде времето, ще ти затворят очите. Многото ръце те объркват. Загубено време. Само две са ти нужни. Ще видиш и ще разбереш, когато остарееш и ти.."

Танасис Вегос



Тема Re: Ех тези цици!нови [re: azazel.ehnaton@abv.b]  
Автор FILER099 (Dark Power )
Публикувано19.02.16 23:52



Честно казано изумявам се и на собствената си глупост и на глупостта на хората особено когато виждам те да повтарям моите грешки. Вие сте аскет? До 1996та година аз също бях аскет и крайният резултат и тогава през 90те та и особено сега че съм такъв сатанист че ви е бедна фантазията. Така че моля ви не изпадайте в никакви крайности защото можете да попаднете в такъв страшен капан от който никой не може да излезе ни тук ни на оня свят!

Прочетох сентенцията на Танасис Вегос, не съм го и чувал в интерес на истината. Няма какво да кажа по нея освен че жените са за оргии, за секс и да ти носят кафета рано сутрин на работата ти и това да съм само с една жена за повече от 2-3 месеца вече отдавна отдавна ми се вижда невъзможно. Например затварянето на очите такива неща съм правил през животът си че със сигурност ще умра с отворени очи. Все пак вратите на адът ще се отворят пред мен тогава!





Тема Re: Ех тези цици!нови [re: FILER099]  
Автор azazel.ehnaton@abv.bg (минаващ)
Публикувано20.02.16 00:13



Не говорете така.Дори никога да не срещнем човека с когото да споделим любовта си, можем да запазим доброто в нас.

Редактирано от azazel.ehnaton@abv.bg на 20.02.16 00:14.



Тема Re: Ех тези цици!нови [re: azazel.ehnaton@abv.b]  
Автор FILER099 (Dark Power )
Публикувано20.02.16 00:38



На никаква цена няма да запазвам никакво добро в себе си. Повече няма да бъда шут в ръцете ни на хора ни на богове.



Тема Re: Ех тези цици!нови [re: azazel.ehnaton@abv.b]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.02.16 14:47



Тази сентенция съм харесала и споделила преди месеци във Фейсбука си. Напълно отговаря на виждането ми по въпроса.

Многото ръце около теб не са само загуба на време и объркване както е написал авторът. Те ще те изпуснат, когато имаш най-голяма нужда от тях. Или вместо да те вдигнат до небето, ще те забият директно в земята и с хъс при това.

Не, благодаря! Дори тъпотиите за набиране на сексуален и житейски опит не могат да ми въздействат, за да се отпусна в някакви ръчици, дето и притежателя си не могат да държат високо горе, камо ли мен.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Ех тези цици!нови [re: saksun]  
Автор azazel.ehnaton@abv.bg (минаващ)
Публикувано20.02.16 15:28



Ама Саксунче темата е за цици не е философска.А пък така и така говорим за цици твоите към кой модел спадат?





Тема Re: Ех тези цици!нови [re: azazel.ehnaton@abv.b]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.02.16 15:37



Към хубавите. Никога не съм чула друго за тях. Е, понякога казват, че са ,,страхотни", дори само на снимка. Те са били под блуза, разбира се. Разголваниците в Интернет не са ми присърце.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Ех тези цици!нови [re: saksun]  
Автор azazel.ehnaton@abv.bg (минаващ)
Публикувано20.02.16 15:39



Да не са тип ,,щръкнали лисичи муцунки,,?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.