Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:18 18.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Вълшебството на вагинатанови [re: azazel.ehnaton@abv.b]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано08.02.16 11:56



Неприлично малък брой, уви.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Вълшебството на вагинатанови [re: azazel.ehnaton@abv.b]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано08.02.16 13:44



Мммм не, на гинеколога вагината му е прехрана, чак оди да пише, странно ми се струва. Аз лично бих се притеснила от мъж, който пише подобни неща, с една дума- психопат.



Тема Re: Вълшебството на вагинатанови [re: Francuzoikata]  
Автор coffeemate ()
Публикувано08.02.16 14:23



е айде стига глупости... всеки по-различен- психопат. пример стил кубизъм- разчленяване на тялото, м?! как ти се струва



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Вълшебството на вагинатанови [re: azazel.ehnaton@abv.b]  
Автор coffeemate ()
Публикувано08.02.16 14:35





А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Вълшебството на вагинатанови [re: azazel.ehnaton@abv.b]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано08.02.16 14:46



Твърде меланхоличен текст.
Я го пренапиши отново, под друг ъгъл. Като имаш предвид значението на санскритската дума за вагина, която дори Кобилкина знае.
Не е задължително, де.



Тема Re: Вълшебството на вагинатанови [re: coffeemate]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано08.02.16 15:35



Аааа, ако обичаш, не сравнявай едно от най-гениалните течения в изкуството с тази скучна ода!


Иначе по-голямата част от големите и не толкова големи артисти имат психични проблеми, това си е всеизвестно. Ако този ник ацетон се занимава с изкуство му е простено, иначе не.
Шегата настрана, нямаш си представа колко са откачени всички между 25-35. Аз самата съм човек на изкуството и нямам кой знае колко обективен поглед, но моя приятелка сингъл от около 2 години и с регистрации по тиндър и разни подобни сайтове редовно среща луди парчета. Аз и казах да не ги избира все такива хубави, интелегентни, супер възпитани и мили- такова животно не съществува. Друга моя позната пък за малко да се омъжи за един измамник, който я искал само заради парите и...Майка и е с рак и нашия хубавец избързал да предложи за да умре мама и прилапа паричките...и това се случва на умно момиче, не някоя случайна..това всичко са френски истории де, по нашите ширини са по-конвенционални и ''нормални'', но европейския луд фактор няма да закъснее да дойде.



Тема Re: Вълшебството на вагинатанови [re: Francuzoikata]  
Автор coffeemate ()
Публикувано08.02.16 16:09



вече нищо не знам и във всичко се съмнявам. загубих доверие в преценките си. параноик станах

те затова не искам да ви живея в китните държави..

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Вълшебството на вагинатанови [re: coffeemate]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано08.02.16 17:00



те затова не искам да ви живея в китните държави

Не обобщавай така. Последните месеци доста попътувах из европата и да ти кажа във всяка страна е различно...примерно в спейн жените свалят мъжете, никой не ти досажда, не очаквай нищо от мъж...пък аз очаквах по-мачовско южняшко поведение.


Това лято у бг-то също останах разочарована от новото поколение (изключвам чалга средите, не се движа там) - едно такова размъкнато, смотано, пиещо бири по градинките и без грам самочувствие.
Но в днешно време параноята си е задължителна.



Тема Re: Вълшебството на вагинатанови [re: Francuzoikata]  
Автор coffeemate ()
Публикувано08.02.16 21:10



голямото земетресение в Свищов съм преживяла с много ясни спомени и не развих страх от земетресения и с параноята ще се справя. по делата ще ги познаете, казват. и не случайно. да се живее в страх въобще не е здравословно. задължително е човек да се ограмоти по някои въпроси просто.




нямам наблюдения върху младежите. тези на моите години и нагоре хич не си играйкат на смотани. в България. а самочувствие, увереност се гради реално след някакви постижения. дет се казва- и един изпит в университета да преминеш- пак е нещо.... когато всичко е наготово от мама и тате и в някакви измислени дисциплини- какво самочувствие- кухо ще е.

ама темата беше за ...

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Вълшебството на вагинатанови [re: Francuzoikata]  
Автор azazel.ehnaton@abv.bg (новак)
Публикувано08.02.16 21:10



Французойче, изпращам ти голяма целувка!

http://www.follownews.com/p/l8c9




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.