Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:58 17.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: За размера!нови [re: pyrvata]  
Автор The Dark Side of theForce ()
Публикувано29.05.16 13:26



Споделена история от Секс и интимност

Предимствата на малкия член
преди: 1 година, 4 месеца, прочетена 3248 пъти
Аз съм жена на 24 години. През живота си съм имала 8 партньора. Най- често са били със среден размер, но съм имала и 2ма с големи и 1 (сегашния) с малък. Реших да споделя соите впечатления, макар и да нямам много голям житейски опит.
Със сегашния ми приятел ми е много хубаво. Членът му и точно по - вкуса ми. Когато му правя свирка, го лапам целия без проблеми и мога да му правя 10-15 минути без да ми омалява устата и да ме е страх, че от умора, ще го одраскам / захапя. С тези с големите членове, не съм си и помисляла за анален секс. С тези с нормалните съм правила, но много ме е боляло и затова само няколко пъти. С него открих, че и аналният секс е хубав, не ме болеше, а ми доставяше взаимно удоволствие. Като правим секс, сменяме позите от вагинален на анален и обратното и ни е много хубаво и на двамата. Преди като правех секс на задна, почти винаги ме болеше и само се чудех как да застана, за да не ми е гадно, а за удоволствие и дума не можеше да стана. Когато пък бях отгоре, понякога ме болеше около бъбреците и имах чувството, че ще ме изкормят. Направо се бях отчаяла и си мислех, че аз съм фригидна. Исках само мисионерска поза да правя и сигурно са ме мислили за много скучна, ама само така изпитвах удоволствие. Сега се преродих! И оргазми си получавам всеки път и всичко е чудесно. Така че, за всеки вкус си има подходящ пенис и нека тези мъже, които са с по - малки членове да не се притесняват.


Сподели историята:



Тема Re: За размера!нови [re: The Dark Side of the]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано02.06.16 14:08



И къде ще я търсят тази дама цялата армия ощетени откъм размер?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: За размера!нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор lzbg ()
Публикувано02.06.16 16:26



А ако освен малук и е и мек - пълен кайф...
Като се съне надве, хем става и по-дебеличък, хем се празни навън.
Икато е мек хич даже не убива...



Victoria!!!

Тема Тванови [re: lzbg]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано03.06.16 13:07



страшни приказки за пораснали деца ли са?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: За размера!нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано04.06.16 23:13



Всъщност, малкия размер по никакъв начин не ощетява мъжете.

Замисли се .. де факто ощетява жените, които имат нужда от голям.



Тема Всичконови [re: borecom]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано07.06.16 12:02



е в главата. Представа нямаш до какви психически деформации води един недостатъчен размер - било фактически, било защото носителят му така си е решил или са му го внушили.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: За размера!нови [re: pyrvata]  
Автор The Dark Side of theForce ()
Публикувано18.06.16 08:00



Моя е 10


Кво мислиш ся?



Тема Re: За размера!нови [re: pyrvata]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано03.07.16 14:03



Абе... усещането от докосването на шийката на матката е яко, но прекалено силно - близко е до болка (хубавото е, че това усещане трае само по време на докосването - не остава за по-дълго).
Та, на някои жени им харесва и затова търсят по-големи за да стигат до шийката.
Също има значение долко е разширено влагалището (някои се разширяват нарочно - и те не знаят причината). Те (по-широчките де) търсят дебели... и т.н.

Искам да кажа, че е от индивидуалните изисквания на жената - общо не може да се каже дали има значение.
Ако е тясна до степен да къса презеверватива, за нея няма да има значение размерът или ще търси по-малък. Ако можеш да си вкараш и двете ръце тогава никакъв не я устройва (чуди се защо мъжете искат само анално).

Такива работи си мисля - въпросът не е общ, а до индивидуални прредпочитения.



Тема Re: За размера!нови [re: The cursed]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано03.07.16 17:18



някои се разширяват нарочно - и те не знаят причината

Как така, не разбрах, я обясни.

Ако е тясна до степен да къса презеверватива

И да не е тясна, ако е суха, пак ще го скъса. Много интересно е написана думата презерватив, сега забелязах.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: За размера!нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано03.07.16 18:32



Ами, някоя е чула мъж да възкликва "Найш к'ва широка ве" и си е помислила, ч да е широка е нещо хубаво и привлекателно за мъжете.
Оттам, тръгва слух и момичетата започват да се събират на групички и да се разширяват. После се хвалят докъде са стигнали като казват гордо "Вече мога да вкарам винена бутилка с дъното напред" и др. такива.
Някои си носят лимони или бурканчета от майонеза (дори пълни със самата майонеза) и т.н.
Така се разширяват. Също не е правилно да си разтягат малките устни за да висят, но в сексшопа продават тежести специално за тази цел и някой трябва да ги купува...

Вярно - пооплескал съм думата 'презерватив'.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.