Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:06 04.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: изчезвай от форума!нови [re: lzbg]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано02.05.16 20:03



Чиба!къш,

, животно такова - педал че ме нарича а той неговият си ник не вижда че аватарът му е женски на леличка!



Тема Re: изчезвай от форума!нови [re: Prosecutor devil]  
Автор lzbg ()
Публикувано02.05.16 20:05



Има едни хапчета, леко розАви. Пий си ги, не ми пречиш...

Victoria!!!


Тема Re: изчезвай от форума!нови [re: lzbg]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано02.05.16 20:09



пия ги с алкохол с литри алкохол и шепи, да не мислиш че такъв боклук ще ми направи нещо?

в дълбока грешка си...

преча не преча паднеш ли ми ще те заколя, за тези обиди ще те наръгам поне 200 пъти я с нож, я с вилица, я с лъжица в очите, я с ключове, я със счупена бутилка ще те обезобразя....77

после не могат да ме осъдят, последният път бих баща си и лежах само 47 дни. готов съм да лежа и 10 години само и само да си направя кефът с теб.



Тема Re: изчезвай от форума!нови [re: Prosecutor devil]  
Автор lzbg ()
Публикувано02.05.16 20:23



Докладван си на Цацаров. Чакай да ти звъннат на вратата. Чао до след десетина години, малко пИдалче...

Victoria!!!


Тема Re:за съжаление блъфирашнови [re: lzbg]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано02.05.16 20:27



съжалявам, но съм завършил и право и те нямат процесуално време да обработят документите толкова бързо. а една грешка са направи полицаите ще ги избия с техните оръжия, а колата ще използвам като камикадзе където пожелая. после ти ще излезеш виновен че си ме подлудил



ти сега ще бъдеш докладван на моя пряк шеф така че ако те убия да не те лежа. нищо няма да свършат работа писанията ми тук - те са за гавра с паметта ти!



Тема Re: О-о,нови [re: lzbg]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано02.05.16 20:29



чакам полицаите да дойдат, ако не дойдат по-лошо става за теб. копирам ти всяко едно мнение.





Тема Re:за съжаление блъфирашнови [re: Prosecutor devil]  
Автор lzbg ()
Публикувано02.05.16 20:51




Твоя глас Утвътре ти говори:
Направи една свирка на елзет, смучи яко и ако ти поиска, намажи си дупето със смес от колофон и вазелин...

Victoria!!!

Тема Re: О-о,нови [re: Prosecutor devil]  
Автор lzbg ()
Публикувано02.05.16 20:52



И си завираш къде?

Victoria!!!


Тема Re:за съжаление блъфирашнови [re: lzbg]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано02.05.16 20:56



моят глас казва да не ми даваш съвети за блудстване с идоли защото е богопротивно.



Тема Re: О-о,нови [re: lzbg]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано02.05.16 20:57



да се завирам?излизам да ги посрещна с мир, ако ми носят война и терор това и ще получат и те и семействата им също. адвокатите им също, съдията също.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.