Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:06 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Истината за закръглените женинови [re: nikie]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано04.02.16 11:29



Слабите жени не винаги притежават белезите, които си описал. Достатъчен е броят на тези с къси крака и нисък задник, без талия и други непривлекателности по тях.

А най-хубавите мъже, които срещам в последно време, имат партньорки, които не могат да минат в графата ,,слаби". Аз ги наричам апетитни жени и напълно разбирам защо другите мъже ги зяпат похотливо и завиждат тайно на съпрузите им.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Истината за закръглените женинови [re: nikie]  
Автор Nazgulll (пристрастен)
Публикувано04.02.16 13:41



Факт.

Саксуне, нещо си се объркала. Колкото и да се пънкаш няма да ни убедиш, че харесваме дебели жени.



Тема Re: Истината за закръглените женинови [re: saksun]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано04.02.16 18:44



Ей ще ме разбиеш с тия разсъждения!!!

Я си задай няколко въпроса и си отговори сама:

1. Интелекта (и другите качества) зависят ли от пълнотата/слабостта на човека ?
за справка - виж как изглежда Стивън Хокинг.

2. Кривите крака, увисналия задник и липсата на цици имат ли общо с килограмите на човека ? .......Благодаря ви доктор Енчев!

3. Непривлекателна физиономия ..... а да си чувала че най-якия секс е с по-грознички жени ?!



т.е имаме уравнение:
грознички жени = як секс!

тъй, сега ми кажи с какво ще заместиш "по-грознички жени" в горното уравнение: със слабо женско тяло, или със закръглена мацка ? няма значение, нали

и да припомня:
Има 2 типа логика - 1. МАТЕМАТИЧЕСКА логика и 2. ДИАЛЕКТИЧЕСКА логика. Всичко останало е ЖЕНСКА логика.




Тема Re: Истината за закръглените женинови [re: Nazgulll]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.02.16 01:38



В нищо не се опитвам да убедя специално Ники и теб. А се обръщам към мъжете, които определено си падат по заоблени дами, да не се притесняват от предпочитанията си, защото ако бях мъж, аз също щях да харесвам такива.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Истината за закръглените женинови [re: ViktorKrummm]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.02.16 02:23



Ще отговоря на въпросите ти. Всъщност те са в подкрепа на основната идея на темата, а не я оборват.



1. Не.
2. Не.
3. Да, чувала съм за такова становище от мъже. И съответните обяснения защо сексът с нехубави жени бил по-як, както си се изразил.

Но относно третата точка биха настъпили конфузни ситуации, ако приемем, че е достоверна. Защото излиза, че ако някой мъж сподели в компания какъв страхотен сексуален живот води с новата си приятелка /която другите не са виждали/, то всички биха решили моментално, че тя е грозновата.

Още нещо - световноизвестните красиви актриси, певици, модели зле ли са в леглото според тази логика? Невъзможно е да е така.

Да не би пък самите мъже да се стъписват, когато лягат с големи красавици и поради тяхното смущение, жените не могат да развият изцяло способностите си при сексуалното общуване? И оттук да се счита, че някои са по-дървени от по-несимпатичните, а не че вторите толкова напористо се раздават в кревата.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Истината за закръглените женинови [re: saksun]  
Автор Nazgulll (пристрастен)
Публикувано05.02.16 10:14



Така като те чета, май ти си единственият, който се притеснява от нещо.



Тема Re: Истината за закръглените женинови [re: saksun]  
Автор coffeemate ()
Публикувано05.02.16 13:43



50 на 50 са мъжете. голяма част от жените след време напълняват, пък пак си правят секс с мъжовете. ама на теб не килограмите ти пречат, а с а м о л ю б и е т о. проумей го най-сетне!

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Истината за закръглените женинови [re: ViktorKrummm]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано05.02.16 13:44



Аз съм спала с грозен мъж, но не и с дебел.


Логиката ти издиша.



Тема Re: Истината за закръглените женинови [re: saksun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано05.02.16 15:01



Здравите жени са с тегло в нормата - може и под, случва се и над. А заоблените форми се дължат на природни дадености и/или целенасочени физически занимания. Хармонично развито тяло и слабо тяло са две съвсем различни неща.

Та, не виждам теб какво те притесняват телата на другите жени или пък защо мъжете харесват типове, които на теб не ти допадат. Ти се отнасяй с любов, интелект и грижа към твоето си тяло. И както казва онова клише - за всички има място под Слънцето.



Тема Re: Истината за закръглените женинови [re: Nazgulll]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.02.16 15:58



Има хора, които се тревожат и аз съм в състояние поне мъничко да ги успокоя.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.