Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:52 23.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Аминови [re: Francuzoikata]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано10.02.16 09:55



не знам, но синът ми като много малък, казваше направи ми от големите пишки, когато искаше палачинки, а мини-кифличките с локум или орех им казваше големите пишки.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Най-разочароващия секс,нови [re: pyrvata]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано10.02.16 13:09



оня ден се насилих да правя секс със себе си. Не исках да го правя. И се самоизнасилих. Никак не е хубаво.
Разочаровах се от себе си. Не мислех, че съм способен на нещо подобно

Temptation hunts us all!


Тема Ох, то поне да беше секс...нови [re: pyrvata]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано12.02.16 00:08



Студентски години значи. С един приятел закачваме на куката две словачки на плажа. От Братислава, и те студентки. Едната дребничка и слаба, направо кльощава, другата около 175, стройна и сочна като прасковка. Споразумяваме се без спорове кой с коя - високата за мен, защото той е доста по-нисък. Плаж, кино, сладкарница, блъскане с колички (имаше някакъв лунапарк тогава), разходка из морската градина... По малките часове отиваме у тях (у приятеля ми имам предвид). Пийваме по чаша добруджанско винце и се разделяме - той в неговата стая с дребната, ние оставаме в хола.

Уж всично е наред, търкаляме се по дивана, ласки, пламенни целувки... В някакъв момент се пресягам и разкопчавам ципа на дънките й. Тя ме обсипва с целувки, за момент се разсейвам. Посягам отново към дънките и - о чудо! - ципът е закопчан догоре. Няма проблем, свалям го отново, без никаква съпротива. Тя хваща ръката ми и я премества върху гърдите си, едри и стегнати, възхитителни... Колко време съм бил ангажиран с тях не зная, но в крайна сметка ципът отново е закопчан. А уж с две ръце галеше косата ми! Магия някаква... Натрапчива на всичкото отгоре, повтаряща се. След няколко неуспешни опита да достигна до заветната цел напрежението в мен нараства неудържимо и... Отпускам се по гръб, вече няма смисъл. Тя загрижено ме пита да не ми е зле. Не, не ми е зле, само ми е мокро и трябва да отида до банята. Заспиваме трудно - ония гадове вилнеят от другата страна на тънкия панел.

Та така. Повече никакви словачки.

Всеки миг, в който не правя това, което желая, не живея, а просто бавно умирам.


Тема Re: Най-разочароващия секс,нови [re: asFARas]  
Автор pyrvata (sladunka)
Публикувано12.02.16 01:25



...ужасен си... и аз съм разочарована от теб... и сега ще те накажа

мдаааа.... аз най възхитителния секс направих сама със себе си... без да се докосвам... разминаваме се...



Тема Re: Най-разочароващия секс,нови [re: pyrvata]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано12.02.16 13:17



както обича да казва брат ми: Сам както можеш да си го начукаш - никой не може така!
Разбира се в различен контекст, ама и за тука ще стане



Temptation hunts us all!

Тема Re: Най-разочароващия секс,нови [re: asFARas]  
Автор pyrvata (sladunka)
Публикувано12.02.16 17:19



...

о, в друг контекст се преживява много болезнено, почти като да самоизнасилване



Тема Re: Най-разочароващия секс,нови [re: pyrvata]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано12.02.16 17:35



Значи бях извикал момиче на повикване в къщи. Нарочно не пих дори капка алкохол, за да се насладя напълно на изживяването секс с нея. Позвъниха ми на вратата и дойде един сводник с две. А те бяха по-големи от мен. И аз му викам, че това не може да стане. Не може да си взема момиче, което е по голямо от мен. И той ми вика да ми беше казал по телефона, какво си търсиш, за да знам, къде да те почеша. Така или иначе той обаче вика има в колата едно по-младо момиче ще ти изпратя него. И добре, тя дойде. Този път тя ставаше. Съблякохме се, тя ми наложи презерватива обаче на мен не можеше да ми стане. Опитвам да й го сложа обаче мек. Не става, като не става и не става. И тя вика: педераст. И се врътна и излезе. Ха-ха само, където си дадох парите. Наистина най-разочароващия секс ми беше това и още го помня и не знам, дали някога ще го забравя.



Тема Re: Най-разочароващия секс,нови [re: filmfest]  
Автор pyrvata (sladunka)
Публикувано12.02.16 18:17



...мда, случват се такива неща... и даже много нормално...по нормално от ако беше го направил при тази ситуация... този сводник е голям тъпанар... всъщност няма интимност в тази случка, а за тебе явно секса е интимност и харесване... ми, нормално момче си... друг път бъди по спонтанен в кафетата и си флиртувай с мацките... все на нясоя ще се спреш и тя на теб също...



Тема Re: Най-разочароващия секс,нови [re: impulce]  
Автор lzbg ()
Публикувано03.05.16 21:30



Ух,,, преди сто години правих сех с една японка...
На сутринта каза, че всичко е било Ок, с изключение на моята миризма. Приятят ми, който ни запозна ми разказа, че им миришем различно, защото ядем мляко и сирене... За каузата се жертвах, и следтри месеца японката каза, че много обича да я чукам когато не и мириша на европеец. Ама аналния сексне допада яко, и ме разкара...

Victoria!!!


Тема Re: Най-разочароващия секс,нови [re: lzbg]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано03.05.16 22:00



Ти на какво миришеш, м, м?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.