Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:34 17.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Секс Факторнови  
Автор saksun (непозната)
Публикувано06.12.15 14:00



Аз го откривам изключително рядко. В мъже до 35 години обикновено. Независими, знаещи какво търсят и неповлияващи се от чуждо мнение.

Секс фактор? Какво е да го носиш в себе си? Или да се взираш, очаквайки да го намериш в друг?

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Секс Факторнови [re: saksun]  
Автор FllerO99 (путлерист )
Публикувано06.12.15 15:47



Аз го откривам изключително рядко. В мъже до 35 години обикновено. Независими, знаещи какво търсят и неповлияващи се от чуждо мнение.

Секс фактор? Какво е да го носиш в себе си? Или да се взираш, очаквайки да го намериш в друг?


лошо си научила медицината, фокусирана си била само върху една нейна научна част. те търси само възраст защото има и други хормонални детайли и открий именно чуждо мнение от специалисти около теб.





Тема Re: Секс Факторнови [re: FllerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано07.12.15 10:58



Не обясних защо ми хрумна тази тема.


Проследих няколко епизода на ,,Милионер търси съпруга". Предаване, което никога не съм гледала. Повторение е от 2011/2012 година.
На финала са останали три момичета на възраст между 20 и 25 години. Те се съревновават за сърцето на Христо Сираков, който тогава беше на 55.
Вярно е, че аз промених мнението си за него, защото той се оказа интелигентен, с чувство за хумор, внимателен към участничките. Но дотам! Щом мисълта ми стигна до спалнята, буквално косата ми се изправи от ужас. Призля ми дори от представата за целувка по устните.
За мен в този човек няма секс фактор, така да се каже. Дължи се на възрастовата причина. А момичетата, които са с трийсетина години по-млади от него, задават ли си въпроса, че трябва да лягат с него и то нееднократно.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Секс Факторнови [re: saksun]  
Автор expat ()
Публикувано07.12.15 14:31



Защо си мислиш, че ще лягат само с него?



Тема Re: Секс Факторнови [re: expat]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.12.15 16:18



Допускам с голяма вероятност, че избраницата ще кръшка с друг. С млад мъж, вероятно. Но трябва да бъде внимателна и потайна, защото солидният господин /Хр.Сираков/ недвусмислено показа, че не толерира изневерите.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Секс Факторнови [re: saksun]  
Автор FllerO99 (t-1<+>)
Публикувано09.12.15 16:23



хахахах



пореден опит за тъпотия от твоя страна, , грешката ти тук сега и така поставена проследила си някаква връзка във филм към то нещо неизвестно в х от уравнението..

(1)–№<+0=()>f=m.a(destruction])

Тема Re: Секс Факторнови [re: FllerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.12.15 16:37



Не е филм. Там финалът щеше да е ясен и оптимистичен. В това реалити не виждам бъдеща съпруга за главния герой.
Едно момиче ми допада повече от останалите. Дарина. Казвам името й, за да видим дали моето мнение ще съвпадне с това на г-н Сираков. И дали тя ще е победителката.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Секс Факторнови [re: saksun]  
Автор FllerO99 (t-1<+>)
Публикувано09.12.15 20:01



виждам овча мисъл

в един истински лекар....хаха

значи обяснявам ти човешки - ти нищо не можеш да видиш в бъдещето. Трябва първо носиш пентраграм и второ за изучиш едно предсказание на Сатаната от преди 10 000 години преди новата ера....там всичко е описано от преди Христос до векове напред...


и ако използваш зло срещу зло по-голямо то идва да те размаже, а добрата мисъл намалява шансовете за получаване на добро отстреща.

(1)–№<+0=()>f=m.a(destruction])

Тема Re: Секс Факторнови [re: FllerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.12.15 22:31



Ще напиша името на победителката. Скоро ще е ясно. Няма значение какво е добро и зло според мен в случая.

Някой не е ли гледал предаването? Кое момиче печели и какво се случва после? Т. н. милионер би трябвало да елиминира и трите. Изобщо не са подходящи за избор на негова съпруга. Евентуално... Дарина. С огромни резерви, разбира се.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Секс Факторнови [re: saksun]  
Автор FllerO99 (t-1<+>)
Публикувано10.12.15 00:38



на такъв уникален тъпизъм в опит на жена да мисли с логика към то наука само ми губиш времето.

(1)–№<+0=()

>f=m.a(destruction])


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.