Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:32 28.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Глупости приказватенови  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.10.15 00:13



Без да мислите. В този клуб.

Хубаво! Я да видим следното: моля, мъжете, които са желали тройка с жена си или друга персона от какъвто и да е пол, да вдигнат ръка.
Няма такива! А жени? Масло в огъня да наливаш е лесно. Но на мъжете не им дреме. Какво да правят те тогава?

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Глупости приказватенови [re: saksun]  
Автор M1l1tary M1nD ()
Публикувано09.10.15 10:29



Аз исках да правя тройка с майка и дъщеря, наскоро. Не се получи.



No man to be trusted
Everything corrupted once man touched it

Тема Re: Глупости приказватенови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор orphey-69390 (Непростител)
Публикувано09.10.15 11:01



Тройка с майка си и дъщеря си
звучи перверзничко, ебаси.





Тема Оффф...нови [re: saksun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано09.10.15 11:29



Небето над Плутон е синьо, на Марс има вода... а ти продължваш да дрънкаш глупости на търкалета.



Тема Re: Глупости приказватенови [re: saksun]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано09.10.15 13:57



и кой нормален здрав мъж би отказал тройка с приятелката си/жена си и примерно ето такова зайче:



???!!!

нали си чувала че сексът е само за разплод единствено при животните



Тема Re: Глупости приказватенови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.10.15 18:24



Да не би да са решили, че ще се смущават една от друга? Сигурно затова са се отказали от идеята. Всъщност, тя е била тяхна, нали?

Гледаш ли реалитито ,,София: ден и нощ"? Две хищни рускини са се наточили на едното младо момче и ще му видят сметката, ако го докопат. То им отказа. С възмущение при това.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Оффф...нови [re: Vitalite]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.10.15 18:29



Сетих се, че не ми отговорихте на сходен въпрос преди около 8 месеца. Не обичам да оставям недовършени нещата.



А за Марс винаги съм знаела, че ще открият вода на тази планета.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Глупости приказватенови [re: ViktorKrummm]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.10.15 18:40



Един тип ми беше споделил, че е правил тройка с приятелката си и тяхна обща добра позната. Няколкократно. Било невероятно.
Но какво се е случило после? Как мислиш? Тайно от приятелката си осъществил секс с познатата им. Също няколкократно.

Е, вече в тази част на историята не издържах и запалих моторетката...



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Оффф...нови [re: saksun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано09.10.15 19:46



Не ми е ясно какво има да довършваш?



Единственото, което виждам е, че не можеш да надскочиш мисловната си рамка. Само трябва да разбереш, че твоите мисли и реакции са обусловени от програма, която не ти дава възможност да намериш личното си щастие. Ровиш из чуждите чаршафи, за да дириш успокоение защо не ти се получават нещата както ти би искала. Проблемът е, че си се фокусирала върху това, което не искаш за себе си, а това е грешна стратегия отвсякъде.

И сега - конкретно за тройките. При мен желанието се появи като бях около деветнайсетгодишна. Никой не ме е увещавал и принуждавал. Само че потенциалните ми партньори бяха неопитни и свенливи точно колкото мен и нещата не се получиха. Но - година по-късно срещнах човек, който реализира желанията ми. По онова време този клуб и идейно май още не е съществувал.
Та, на мен ми е чудно как може да се върти мисловната дейност години наред върху едно и също нещо. И то най-вече при хора, които не са подходящи за него.

Редактирано от Vitalite на 09.10.15 19:47.



Тема Re: Глупости приказватенови [re: saksun]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано10.10.15 00:15



остава единствено да обясниш, защо след като е правил секс с приятелката си и новата мацка и било страхотно, тръгнал да се крие от приятелката си да чука другата тайно ....

за какво му е> когато може да го прави пред и с приятелката си ??

не знам за моторетката ти, но логиката нещо ..... ти е избягала






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.