Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:29 17.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Джиджитонови  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано01.10.15 14:16





Дебела ли е?
Искам и аз да съм толкова ''габаритна''! Светът тотално изтрещя. Лично аз намирам анорексичните унисекс модели за анти-секс, но видях, че и у нас девойките го карат на две марулки за да влизат в размер 32.



Тема Re: Джиджитонови [re: Francuzoikata]  
Автор Phoebe Buffay (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано01.10.15 14:45



Ужас, надявах се да се либерализират малко хората покрай по-апетитните мадами, които се появиха наскоро, но това прекрачва всички граници. Манекенки да бъдат наричани дебели! Като цяло вманиачаването на тема фигура би трябвало да отдавна да е спряло. Струва ми се супер ретроградно. Хубаво е да се спортува редовно и да се храни човек здравословно, но не с такава религиозна посветеност. Това го пиша с пълна с шоколадова бисквита уста





Тема Re: Джиджитонови [re: Francuzoikata]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано01.10.15 15:10



Не е дебела в никакъв случай Джиджито.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Джиджитонови [re: Phoebe Buffay]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано01.10.15 15:32





При мен всяка година се повтаря същата картинка- зимата си се тъпча на воля и пийвам винце и качвам винаги около 4 кила, които на моите 163 см се виждат веднагически! Тогава моето обкръжение започва да ми дава съвети как да отслабна, а аз без да правя абсолютно нищо отслабвам 5 кила лятно време.
Резултатът е, че губя по кило на година и си ям на воля.
Въпреки че не спортувам активно се движа максимално и ям качествено, но никога не бих успяла да си наложа драконовския режим на вечно отслабващите девойки.



Тема Re: Джиджитонови [re: The Stranger]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано01.10.15 15:33



Четох разни коментари под статията как има яки баджаци, пък била тлъста, пък не знам си какво и реших да чекна дали повредата е в моя телевизор.





Тема Re: Джиджитонови [re: Francuzoikata]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано01.10.15 15:38



А защо държите да са харесвате ?

Най комфортно ми е да съм неприятен.

Да им предизвикваш естетическа наслада на пешеходците крачейки ! Ай сиктир !



Дебелейте ! пускайте и косми по гърба,нек се изпотяват като ви мернат в супера





Тема Re: Джиджитонови [re: tirtirlin]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано01.10.15 15:43



Сега са на мода брадите, такава си пускам.





Тема Re: Джиджитонови [re: Francuzoikata]  
Автор Phoebe Buffay (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано01.10.15 15:52



Коментирането на фигурата на хората и то с такова пренебрежение (прехвърлих коментарите) е признак на лошо възпитание. Благодарение на глупавите женски списания и рекламната индустрия, доста народ го смята за свое конституционно право.

Одеве, докато си взимах следващата страхотна бисквита с парченца шоколад и лешници си мислех, че на текстилната индустрия й е най-изгодно всички да са кльощави, защото всички размери струват едни и същи пари, а пък за по-малките им трябва повече материал





Тема Re: Джиджитонови [re: Francuzoikata]  
Автор Phoebe Buffay (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано01.10.15 16:02



моето обкръжение започва да ми дава съвети как да отслабна

Нахалство



Аз съм над 30 и гледам да спортувам активно, но спортът ме кефи. Искам мускули и добра кондиция (което не означава, че ги имам ), защото са доста полезни в ежедневието, но отказвам да робувам на измислени идеали. Освен това ме кефи яденето. Плюс това е много по-важно да ядем здравословни неща, отколкото да се лишаваме от нездравословните.



Тема Re: Джиджитонови [re: Phoebe Buffay]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано01.10.15 16:42



но спортът ме кефи - тук е ключът от разковничето!
Имам приятелка, която свали около 20 кила с доста ограничения и интензивен фитнес (между 5 и 7 пъти седмично). Две години по-късно постигна целта си, но за мен стана прекалено мускулеста, предвид че е под 160см, бицепса и е 3 пъти по-голям от моя.

Предложих и да намали упражненията и заложи най-вече на кардиото за поддържане на формата, но за нея 200 качени грама са равносилни на избухването на 3та световна. Ей това ме дразни у младите- фиксацията! Американките пък минаха само на органик, докато нашите баби само на органик са го карали.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.