Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:30 25.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Как забравятенови [re: coffeemate]  
Автор OSagМодератор (The Rainmaker)
Публикувано30.09.15 21:58



Хайде без другарски съд, другия път подтисни подобни импулси да се изказваш.
Момичето е споделило нещо откровено и нека не съжалява за това.



Тема Re: Как забравятенови [re: LikeABird]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано01.10.15 01:44



Мхм...

В "Три сестри" на Чехов Маша е омъжена от много време. Пристига там един, те се влюбват, заминава си, женен е... грижи се за болна жена - както и да е.... Реве тя, публиката също... Но какво казва Чехов в един негов разказ после - как когато умира мъжа й, след години, всъщност тя разбира, че винаги го е обичала този мъж, мълчалив до нея, който всичко е простил, всичко е приел, знаел е, че тя живее с мисълта за другия и думичка не е казвал... Ситуацията не е точно такава, да, знам. Искам да кажа само, че ... понякога човек може изненадващо да обикне някого, ако си го позволи.... Не казвам наивно, сигурно сте имали причини да се разделите преди, въпреки общото дете. Но поведението на обич, потушава съмненията и досещането/усещането първо, и второ - променя хората. Когато човек дава, другият се променя. Ти можеш да създадеш любов, любовта се избира и създава между двама души. А този, който те е взел пак и иска да сте заедно, въпреки интуицията си за другия... може пък да има в него нещо стойностно. Освен че е баща на детето. :))))))))))))


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Как забравятенови [re: LikeABird]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано01.10.15 08:45



по студентските години що секс на пияни глави е имало .... а и не се налага да се отрежеш като казак, щото тогава нищо няма да направиш



а може и да се изложиш .



Тема Re: Как забравятенови [re: LikeABird]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано01.10.15 15:28



Не те преследва точно неговия призрак, а проекцията на твоите мечти.
Доколкото те чета, яко си се оплела, а и подразбирам, че не ти е лесно предвид малкия, но...ако трябва да бъда честна, ти не искаш ни единия, ни другия. Наистина ти е късно да се самоунижаваш за единия секс ако чувстваш, че отсрещната страна не я е'е за теб, но според мен е грешка връщането при бившия, защото ТИ не си щастлива с него. Поуспокой се малко и постави себе си на първо място, само така би успяла да намериш покой! Пък останалото са бели кахъри, аз ако бях на мястото на твоя мъж и скайп щях да ти забраня да използваш.





Тема Re: Как забравятенови [re: LikeABird]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано03.10.15 22:46




Знаци на съдбата, м?
Или просто ти се иска...Фиксирана си, търсиш някаква предопределеност, която може да е пълна случайност. Ху ноуз..

Хех, имах обратна история преди години - случваха се някакви събития, които - по моему тогава - бяха знак, че не е това човекът и не бива. Искам да се видим - не може, той иска - аз не мога, искам да се обадя - пада ми батерията..едни такива щуротии, постоянно разминаване в много ситуации. Освен в секса.
Имах някакво вътрешно усещане, че нещо не е както трябва, просто някаква бариера, която те кара да не прекрачиш, а да стоиш на прага. Впоследствие се оказа, че интуицията ми не е сгрешила. Отдалечих се вътрешно малко по малко, естествен процес, никога не можах да го видя по същия начин, нямах доверие просто. Сещах се за всичките тези малки съвпадения, които по някакъв начин - "подкрепиха" решението ми. Някак и Съдбата не беше на страната на тези отношения.
Дали съм била права..никой не знае.
Но спомените си останаха много дълго. Години. И анализите, и въпросите. Докато не дойде денят, в който..спряха. Беше станал минало..

Когато нещо/някой друг човек запълни празнината. Но не просто като китайска храна, която подува, но не засища. Не просто клин. А нова емоция. Истинска.
Може да бъде от различен характер. Може да не е точно мъж, а просто нещо, която да напои душата. Обикновено е нова любов, обаче.

Относно триенето - не помага - да ти кажа..макар, че премахването на "доказателствата", донякъде е ок. Някак не върви човекът или вещите му, или общите ви спомени - снимки, подаръци и пр. да са пред очите ти всеки ден..и ти да очакваш да го забравиш. Те затова са направени - за да напомнят на хората.

Относно мъжете - те също имат интуиция, а когато си много време заедно с някого - той те усеща. Когато моят съпруг е имал съмнения и съм чувала на шега, че духом съм другаде..аз наистина съм била.

Това, което мога да ти препоръчам като рецепта за забрава са няколко неща:
- махни предметите, не посещавай старите ви места и най - вече - ангажирай главата си, защото проблемът (доколкото можем така да го определим)е там, там е концентрацията на мисли.
Когато нямаш време да мислиш и се разсейваш - тогава за спомените няма място, когато си създаваш нови спомени - те избутват старите. Спорт до изтощение, работа здраво, срещи с нови хора, на други места, понякога сексове ..на всеки му помагат различни неща. Приятелите също. Имаш дете, чудесен повод да не мислиш за други неща. Само по себе си- то достатъчно ангажира вниманието.

И един ден се събуждаш.. и си свободен.



Тема Re: Как забравятенови [re: LikeABird]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано03.10.15 22:54



Проблемът е, че ползваш нещо като просто временно решение.



На човек не му е нужно непременно да не бъде сам. Понякога е по - добре да си сам, отколкото зле придружен.

Освен това - всяко отношение - ти пречи да търсиш и намериш онова, реалното, което ти трябва, защото малко или много - си е ангажимент (вместо да излезеш без партньор и да се запознаеш с потенциален такъв - ти имаш някакъв до себе си, няма как в този момент да контактуваш с други хора). Просто губиш време с връзки, които не ти дават удовлетворение. Не си сама, но всъщност - си. Това е много нездравословно.



Тема Re: Как забравятенови [re: OSag]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано07.10.15 11:17



Благодаря...



Тема Re: Как забравятенови [re: Francuzoikata]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано07.10.15 11:19



моят мъж може да се опита да ми забрани да дишам,
ама май му се изясни, че и така НЕ ставаааа!



не мога да се поставя на първо място - там вече съм поставила детето си.



Тема Re: Как забравятенови [re: impulce]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано07.10.15 11:24



Не си сама, но всъщност - си. Това е много нездравословно.

Знам, но засега нямам друг избор.
Да, права си, това се оказа временно решение. Но не мисля, че е грешка.
В момента детето ми се чувства добре. А това, че аз не съм ще го преживея.
Освен това е опит, от който се уча. Имах искреното желание нещата между мен и бившия ми да потръгнат. Повярвах даже, че е възможно. Но явно емоцията не изтрая твърде дълго. Наистина не знам какво стана. Сякаш всичко просто се счупи. Така беше и първия път, когато заживяхме като семейство. А може би, когато сме разделени се обичаме повече... Не знам, но и имаме проблем в леглото и мисля, че това няма как да се оправи. Просто не сме един за друг. Аз вече не го желая...



Редактирано от LikeABird на 07.10.15 11:39.



Тема Re: Как забравятенови [re: impulce]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано07.10.15 11:37



Много хубаво казано, благодаря ти за чудесния пост!



Когато нещо/някой друг човек запълни празнината. Но не просто като китайска храна, която подува, но не засища. Не просто клин. А нова емоция. Истинска.
Може да бъде от различен характер. Може да не е точно мъж, а просто нещо, която да напои душата. Обикновено е нова любов, обаче


Относно триенето - изтрила съм ВСИЧКО и всички... Но те се завръщат! Двама са. Бившето ми гадже и човекът след него, с когото за известно време забравих за бившето гадже. Някой да ми каже как този, втория е успял пак да ми се появи в контактите на вайбър, след като грижливо го изтрих?!!! И там е с една хуубава снимка, която отново да гледам! Добре, че телефона ми се заключва!

Относно мъжете - те също имат интуиция, а когато си много време заедно с някого - той те усеща. - да, така е, знам, затова и се налага да се вкарвам в някакви роли, за да не ме усети - ужас, станах актриса, като майка ми - отвратително е!


Относно препоръките - добри са и знам, че работят, но за съжаление са неприложими тук, където сме. Аз съм на ново място сред непознати хора, няма с кого и къде да излизам... Единствените ми близки тук са мъжът и детето... Естествено и това ще се промени, но трябва да мине немалко време, съответно ми трябва и доста търпение...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.