Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:06 27.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Парадокснови  
Автор LikeABird (;))
Публикувано09.09.15 11:41



Навремето все исках да ме гушкат. Все си представях как след секса ще заспим прегърнати и така цяла нощ и колко ще е хубаво така да спим слети в едно, и т.н. Едва ли не си го представях, а то все не се случваше. Много пъти съм била човека, който гушка, но другият се е обърнал с гръб и така до сутринта... Чувствала съм се като котка, която се увива, около човека, търси ласка, внимание... И ако не ги получава си ги взима, ей така, давайки своите...
И какво се получава в един момент - получавам прегръдки, ласки, будя се от тежката мъжка ръка върху себе си, но това ме дразни!? Искам направо да го избутам от леглото и да заспя блаженно и на широко! Не искам ръце, прегръдки постоянно, задушават ме, някак са ми прекалени! Чудя се дали и мъжете, които преди съм обичала и обсипвала с нежност и внимание, дали и те са се чувствали по същия начин? Дали тайно не са искали да ги оставя на спокойствие... Дали са отдъхвали в момента, в който прекрачвам прага им на тръгване. Само защото не са могли да изрекат гласно, че всичко е само секс и да не се надявам на повече... Странно в живота как се обръщат нещата. Каква ирония!





Тема Re: Парадокс [re: LikeABird]  
Автор FlLerO99 (взгляд КГБ )
Публикувано09.09.15 11:46



При мен беше и е същото. Когато бях тинейджър на 13-14 години бях нежен и любвеобвилен, сега много отдавна съм студен и не понясам нежности и внимание.



Тема Re: Парадокснови [re: LikeABird]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано09.09.15 12:08



Ами дай си свободата да реагираш различно и спонтанно - веднъж с гушки, друг път без, понякога просто секс - дори без да си знаете имената

, тихичко, шумно, поетично - друг път прозаично... без да се вкопчваш в определен модел, и ще усетиш радостта от разнообразието на живота, а не иронията и парадоксите му.



Тема Re: Парадокснови [re: LikeABird]  
Автор coffeemate ()
Публикувано09.09.15 23:19



Ако ръката му ти тежи, много ясно, че ти пречи. Женската ръка не тежи, било им е приятно.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Парадокснови [re: LikeABird]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано10.09.15 09:36



Само защото не са могли да изрекат гласно, че всичко е само секс и да не се надявам на повече...

Аз това "само секс" все още не го разбирам като какво животно е от гледна точка на хората и защо трябва да изключва гушкане, целувки и закуски в леглото, ако щеш. Само подозирам някои неща, но няма как да знам, ако достатъчен брой хора не ми го обяснят.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Парадокснови [re: Vitalite]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано10.09.15 09:37





Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Парадокснови [re: crazymonkey-126377]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано10.09.15 13:34



използването на човека, като кукла - това е
грозно, но факт
много хора го правят,
за да задоволят собствените си потребности,
похот...
нищо повече
той няма желание да те прегърне или целуне,
камо ли да ти приготвя закуска...
в леглото е пълен егоист...
просто си задоволила нагона му и това му е достатъчно
някои дори не знаят да водят някакъв разговор -
седите в кафето и мълчите, сякаш човека срещу теб е празен,
една пропаст - само взима и няма какво да даде...
той мисли така - разхождам я, плащам й, а довечера ще я ползвам...
на един такъв отказах да се кача в къщата
какво ли не измисли, като причина да ме прилъже горе,
но аз твърдо казах, че ако не слезе си тръгвам
навън беше смразяващо студено, та не чаках дълго,
още повече осъзнавайки, че нямам никой за чакане...

П.П.
надявам се достатъчно ясно го описах?



Тема Re: Парадокснови [re: Vitalite]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано10.09.15 13:41



хубаво, философско, оптимистично...
но дали е приложимо на практика?



Тема Re: Парадокснови [re: LikeABird]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.09.15 14:19



Аз съм практик.





Тема Значи,нови [re: LikeABird]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано10.09.15 14:30



както го описа, никога не съм правила такъв секс. Обаче изобщо не претендирам, че е било все голямата и изпепеляваща любов, нито пък съм го очаквала, или пази, Боже, изисквала.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.