Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:08 25.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Отново за суинга  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано05.09.15 22:00



Досега не бях посещавал истински суинг-клуб, но скоро ми предстои да го направя с любимата, затова искам да попитам знаещите дали има някакви изисквания или подробности, които са задължителни за да ни допуснат вътре. Зная, че европейските суинг-клубове нямат нищо общо с бългаските им подобия, зная и как да се държим вътре, но все пак бих бил благодарен на всеки един съвет. Всичко е уговорено вече, вариант за непосещение няма, затова моля Саксънката да се въздържи от псевдоморалните си коментари.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Задължително енови [re: The Stranger]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано06.09.15 14:43



да си го носиш



Всеки миг, в който не правя това, което желая, не живея, а просто бавно умирам.

Тема Re: Задължително енови [re: Chromanin]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано06.09.15 18:29







Тема Re: Задължително енови [re: Chromanin]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано06.09.15 21:40



Разбира се, че ще си го нося. Нищо друго ли не е нужно?

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Задължително енови [re: The Stranger]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано07.09.15 14:25



да знаеш да го ползваш...


и евентуално да се предпазиш да не ти лепнат нещо неприятно...
ма който нИ играЙ, нИ пИчелиии...



Тема Re: Задължително енови [re: LikeABird]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано07.09.15 22:31



Хората отдавна са измислили предпазните средства и те са задължителни когато се прави секс с нов/случаен партньор.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Задължително енови [re: The Stranger]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано08.09.15 12:22



Ти..може и да се предпазиш...но я си помисли за любимата си, която се втрива п...ка към пу...ка с някоя фемина и как от едното място всички вирусчета или най малкото хламидий или папилон вирус отиват към нейната вагина...та суинга е добро забавление, но си е доста рисковано за здравето, но както се казва риск печели, риск губи, успех



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Задължително енови [re: dymo]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано08.09.15 13:06



Аз съм нещо като маниак на тема здраве и здравна култура. Предполагам не малко хора са като мен - грижат се за здравето си и пазят чуждото. Риск печели, риск губи в тоя случай има само за тези за които това не е така. Та, много е вероятно и Стрейнджъра добре да е обмислил и предвидил възможностите, и въз основа на тях да е направил избор на място. Не мислиш ли? Или допускаш картина само такава каквато рисуват твоите ум, придобит опит и въображение?



Тема Re: Задължително енови [re: Vitalite]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано08.09.15 14:57



аз държа на здравето...но някак си не мога да имам доверие много на случайни хора , непознати в клуб, антика съм, предпочитам сигурността, въпреки, че гаранцията е доста ...несигурна даже и в най тесен приятелски кръг...опитът ми го показва, но съм сигурна, че Стрейнджъра добре е обмуслил и може даже и да разкаже после тук в детайли как е било



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Задължително енови [re: Vitalite]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано08.09.15 16:05



Предполагам не малко хора са като мен - грижат се за здравето си и пазят чуждото.

Оптимистка!

Де да беше така ...

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Отново за суинганови [re: The Stranger]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано08.09.15 20:52



Добре, ще мълча. Но знай, че ще загубиш жената до себе си. Няма нормална, която спокойно би приела факта, че мъжът й я предлага на друг. Освен ако не му пука за нея. И също на нея. За него.

А може би, тя желае страстно чужд пенис. В себе си. Между устните си. Или между гърдите си.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Отново за суинганови [re: saksun]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано08.09.15 21:34



Абсолютно съм съгласна с теб, само на мъж , който не му пука за жената до него може спокойно да гледа и даже да се възбуди, докато някой друг и го слага мощно, както и няма жена, която да обича мъжа си до нея и да гледа как той чука някаква друга , та макар и пред нейните очи....всички форми на суинга, клубове и т.н са направени за хора, които имат проблем в секса, във взаимоотношенията си с партньора, които имат проблем с еррекцията по хиляди причини, мъже , които имат леко хомосексуално влечение и се надяват в калъбълъка да им го сложи някой и това ги дърви, жени, които имат лезбийски мечти за лизане на женска вагина и т.н. Една суинг вахкания

няма нормална двойка , която да е щастлива и да си се кефят един на друг и да си правят всякакъв волен секс помежду си и да иска да посещава подобни места

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Редактирано от dymo на 08.09.15 21:35.



Тема Re: Отново за суинганови [re: dymo]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано08.09.15 22:04



Аз наистина не мога да си представя обичащ мъж да вижда пред очите си любимата си с друг. И да няма нищо против. Има нещо извратено в ситуацията. В поведението на такъв човек.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Отново за суинганови [re: saksun]  
Автор coffeemate ()
Публикувано08.09.15 22:17



Абе вие двете някак мноооого от кухнята се изказвате. Като да имате опита,мммм ... Палавници.



Особено Саксън, тя има опит в оргии

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Задължително енови [re: crazymonkey-126377]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано09.09.15 10:59



+1

Наивните си патят. А понякога дори и онези, които си мислят, че се предпазват.
На мен лично ми се е пукал презерватив марка Durex. Май тогава спрях да ги ползвам...





Тема Re: Отново за суинганови [re: dymo]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано09.09.15 11:01



Подкрепям



Тема Re: Отново за суинганови [re: saksun]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано10.09.15 12:25



А може би, тя желае страстно чужд пенис. В себе си. Между устните си. Или между гърдите си.

Размечта се нещо май ....



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Отново за суинганови [re: crazymonkey-126377]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано10.09.15 13:40





украсява, съвсем невинно, за нуждите на изложението...



Тема Да суингираш или не ...нови [re: saksun]  
Автор orphey-69390 (Непростител)
Публикувано10.09.15 15:11



По чичо Шекси

Да суингираш или не - туй е въпросът.
Дали е по-достойно за душата
да понесеш така спокойна факта,
че твоят собствен, мил, любим съпруг
тъй неочаквано предлага те на друг.
Освен ако за теб изобщо не му пука
Или пред теб желае друга да изчука.
А може би желаеш страстно пенис чужд
Проникващ в теб като душата в Рая.
И между устните ти, твърд и груб.
Между гърдите ти, а и отзад накрая.
О, ето секс желан! Легни, секси...
секси, или пък може би — палувай?...
Но, грях ли е това, защото
кахъри всякакви ще ни споходят
след тоя смъртен грях, когато ний
изневерим пред погледа на другия?
И туй ни спира. Този страх превръща
живота в дълголетна нищета.
Кой би понасял ласките и секса
на чуждия, огромния на другия,
на нашия презрението, мъките
горчиви на открадната любов,
потъпкването на морала,
безочието, похотта, онуй
презрение, което получава
смиреното достойнство във награда
от недостойнството — кой би търпял
това, щом може да намери мир
с едно полягване! Защото
ако морала спазваш цял живот, накрая
не ще да бъдеш ти допуснат в Рая.
Но тихо ...


Редактирано от orphey-69390 на 10.09.15 15:20.



Тема dymo и saksunнови [re: saksun]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано10.09.15 16:27



Ама много сте ми странни вие двете - dymo и saksun! Такива разсъждения праскате сякаш вън е 45 градуса на сянка а двете сте се разхождали цял ден на слънце....

Тия суинг клубове да не са измислени само от мъже и да не би да се посещават само от мъже, а ?
Не ви ли е минало през ума, че може и някои жени да имат подобни желания ... доколкото знам, там съотношението е 50 :50 като минимум.

Отделно от това, не е задължително хората с по-свободни разбирания, да отиват там с любимата/ любимия.. нали ? Може съвсем спокойно да се съберат с приятелка/приятел с подобни желания и разбирания и пак да отидат заедно ....

А и човек дето не желае и на който не му харесва трудно ще го накараш да отиде някъде, където ще го изчукат 5-6 непознати ..... брутално при това!

Изключвам напълно вариантите когато някой мъж се кефи на други дето оправят жена му, или жена, която харесва други да излизват намъжа и достойнството .... не че ги няма, но вероятно са малък процент.



Тема Re: Отново за суинганови [re: dymo]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.09.15 17:18





Изкуството на любовта предполага осъзнаване светостта на секса.



Това е храм в Каджурахо. Аз виждам еротика и чувственост. А ти?



Тема Много шум за нищо!нови [re: orphey-69390]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.09.15 17:19



По-тихо, ако ще говориш за любов.



Тема Какнови [re: The Stranger]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано10.09.15 22:15



мина сега, кажи?



Тема Re: dymo и saksunнови [re: ViktorKrummm]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано11.09.15 10:39



Така е бе да, за всеки влак си има пътници, не споря, както се казва всеки с интересите си и предпочитанията си, само дето Стрейнджъра го няма нещо да разкаже в детайли как е било



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: dymo и saksunнови [re: dymo]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано11.09.15 10:48



ти нали не вземаш такива разкази на сериозно ?





Тема Re: Да суингираш или не ...нови [re: orphey-69390]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано11.09.15 13:20





Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: dymo и saksunнови [re: ViktorKrummm]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.09.15 15:10



Изключвам напълно вариантите когато някой мъж се кефи на други дето оправят жена му, или жена, която харесва други да излизват намъжа и достойнството .... не че ги няма, но вероятно са малък процент.

Точно този вариант, който ти изключваш, е избраният от Стрейнджър. Той ще отиде или вече е бил в суинг клуб с любимата си.

Затова ми е странно и се опитвам да го разбера. Не го упреквам, нито съдя, разбира се.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Отново за суинганови [re: crazymonkey-126377]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.09.15 15:13





Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Отново за суинганови [re: coffeemate]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.09.15 15:19



О, как забравих този славен случай в сексуалната си биография!



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Да суингираш или не ...нови [re: orphey-69390]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.09.15 15:37



Не по чичо Шекси

В Ада ще се чувствам само,
ако съзра как моят мил,
друга зацелува страстно
и със ръце я е обвил.

Рая - той е там, където,
любимият щом името ми изрече
и нежно ме докосне. Ето -
аз вече съм на седмото небе.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: dymo и saksunнови [re: ViktorKrummm]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано11.09.15 17:21



Разбира се, че не, все пак дозата художествена измислица винаги присъства



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Задължително енови [re: dymo]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано15.09.15 09:27



Ако започнем да мислим за всички възможни вируси и възможности да се разболеем от нещо, по-добре да не правим нищо, да не ядем, да не пием течности и да не правим секс изобщо, защото вирусите ги има навсякъде...

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Отново за суинганови [re: saksun]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано15.09.15 09:45



Мила ми Саксънке, обаждаш се неподготвена. Не предлагам никой на никого. Вземи да прочетеш и да се образоваш по темата за суинг-клубовете, там всеки прави само това, което иска и му харесва. Ако не му харесва, не прави нищо, може само да гледа, а може и да не гледа ако и това не иска.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Как мина ли?нови [re: impulce]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано15.09.15 13:03



Разочароващо, поне за мен. Тази събота посетихме суинг-клуб Outback във Виена, заведоха ни двама българи към 22:30 часа. Преминава се през две заключени врати, на първата се звъни за да я отворят, на втората ни посрещна разголена пищна дама над 40-те, която беше меко казано грозна и антисекси. Беше без сутиен, с бял мъжки потник, който успяваше да прикрие само зърната на огромните й виснали гърди. Беше по прашки, с огромно омекнало дупе с наличието на много целулит. Явно това беше съдържателката, която ни взе таксата за вход (29 евро за двойки и 49 евро за сами мъже). Влязохме вътре, в полутъмната обстановка на бара имаше десетина човека, които разговаряха много шумно, явно се познават отдавна. Бармана беше дебел мъж на около 50-55 години, облечен само по силно изрязани прашки, които имаха само едно джобче отпред за атрибута му. В цената на входа е включена консумация на 2 питиета на човек и мезе по избор. Дамата си поръча уиски с минерална вода, аз пих само Кока-Кола, защото отидохме с колата, другите двама също пиха уиски. Поисках си един сандвич, който ми бе отказан, защото нещо им липсвало, така и не разбрах какво точно. Направихме една опознавателна обиколка на клуба, най-светлото място беше на бара, останалите стаи и коридори бяха толкова тъмни, че трябваше да си напрягаме зрението за да видим къде сме. Имаше баня с 3 душа, още на входа ни връчиха по една хавлия, показаха ни съблекалнята, дадоха на всеки по един ключ с номер за съответното шкафче и казаха, че презервативите се дават на бара безплатно. Всички стаи бяха без врати и с по няколко прозорчета, за да могат любопитните да гледат какво става вътре. Имаше само една стая, която нямаше прозорчета и се затваряше плътно с масивна дървена врата. Останахме до 00:30 в клуба, без да правим нищо, но и не видяхме някой да прави нещо. Общо бяхме 13-14 мъже и 5 жени. Жените бяха плътно до партньорите си, докато мъжете обикаляха и се надяваха да видят двойка да прави секс, за да поискат да се включат. Единия българин от нашата компания предложи да вземем него или приятеля му (или и двамата заедно) и да се усамотим в тъмните стаи, естествено ние му отказахме. Обстановката определено беше мизерна, а настоението - антисекси. Тръгнахме си разочаровани.
Искам да уточня, че става дума само за споменатия клуб, във Виена има още 5-6 клуба, в които моите познати българи не ги допуснали защото не са членове на клуба (с членска карта), а нови хора приемат само с препоръка от някой от членовете. В този (вероятно вече елитен клуб) входа за членове гони 100-те евро, по снимките в Интернет си личи, че е по-луксозен, по-добре оборудван, а менюто за консумация (храна и напитки) предлага смайващо голям избор.
Ами това е, аз не можах нито да видя как другите правят секс или суинг, нито пък аз да се включа или да направя каквото и да е било.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Задължително енови [re: The Stranger]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано15.09.15 16:42



Така е да, но вероятността да има ...вирус в една жена или мъж , които си принадлежат само един на друг е доста и в пъти по малка , отколкото наличието на вируси в суинг двойки, където е трудно да се предвиди, кой на кого и кога го слага, като цяло казах риск печели, риск губи, като те влече пробвай и без това си пълнолетен, възрастен и....ваксиниран, успех и после разкажи как е де;)

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ


Тема Re: Задължително енови [re: dymo]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано15.09.15 19:24



Желанието ми беше да се пробвам в "бяла държава", е пробвах, но не се получи. Нямам намерение да посещавам скоро Европа, а за в България и дума не може да става, манталитета ни не е на нужното ниво.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Кофти ..нови [re: The Stranger]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано15.09.15 20:57



.. помислете просто за друга двойка.

В тез коч байрями с оргиите с непознати, малцина съм чул да им харесват. Ако да попаднете все пак на реален секс в този формат, тва което ще се случи е мадамата да отнесе три меки пишки, а ти с късмет една двойна свирка и .. пак същите говна ..





Тема Re: Кофти ..нови [re: borecom]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано15.09.15 22:37



Ние не търсим секс на всяка цена. Идеята беше да видим как го правят хората в Европа, пък ако някой или нещо ни хареса, можеше и да се включим. Все пак не отиваме в публичен дом, а в компания на знаещи, можещи и не на последно място - интелигентни хора. За съжаление не видяхме нито един от изброените.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Как мина ли?нови [re: The Stranger]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано15.09.15 22:49



Брей, звучи зле.
Инак Виена е хубава..
Когато отида - ще зная къде да не ходя.


Инак..мога да погледам, нямам нищо против.



Тема Re: Как мина ли?нови [re: The Stranger]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано16.09.15 00:14



Звучи като в казарма.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Задължително енови [re: The Stranger]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано16.09.15 00:21



Казвам ти абсолютно откровено. Внимавай в така наречените ...бели държави...пълно е с ...боклук.

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ


Тема Белинови [re: dymo]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано16.09.15 11:22



държави не останаха, май.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Как мина ли?нови [re: The Stranger]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано16.09.15 11:30



Да бяхте отишли на една опера или концерт, има и много приятни и с интимна атмосфера вечерни заведения във Виена. Вероятността да бяхте срещнали там някоя приятна двойка щеше да бъде по-голяма, отколкото в австрийски бардак със съмнителна репутация.



Тема :))))))))))))нови [re: The Stranger]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано16.09.15 11:33



Истинските суингъри май ще се окажат по-морални и от най-яростните моралисти в този клуб. И най-вероятно - посещават отбрани дискретни местенца с ограничен достъп. Предполагам само.



Тема Re: Отново за суинганови [re: The Stranger]  
Автор sasasas (минаващ)
Публикувано16.09.15 13:12



Бате, не се сърди на Саксънчето. То си е такова. Много е интелигентно, добро е, ама каква сол ми е трило на главата за секса за една нощ. После пак го направих с друга, постарах се Саксън да разбере и гледай реакцията. Не е поза, отвътре й идва. Че и заема страната на мацката, с която съм преспал и ми обяснява, че съм нямал право да си играя така с жените и да съм бил отговорен.

Готина е по някакъв неин си уникален начин. Тя мисли, че ти прави добро и че те предпазва.



Тема Не се сърдя на Саксъннови [re: sasasas]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано16.09.15 14:49



Вероятно си е такава, но се дразня, защото няма място в клуб, в който хората говорят за секс и го правят за удоволствие. За Саксън секса е нещо много, много специално, затова може да се практикува само в семейството или със сериозен партньор (минимум година връзка) и да се прави само за създаване на потомство, по изключение може и по официалните празници. Опитва се да играе ролята на Майка Тереза и да оправи света според нейните разбирания, но това е мисия невъзможна, също като Дон Кихот и вятърните мелници. Разликата е само няколко стотин години...

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: dymo и saksunнови [re: saksun]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано16.09.15 14:54



сакси,

да разбирам ли, че вече нямаш против сунга като сексуална практика, а само си се наежила срещу Стрейнджъра и желанието му някой да оправи жена му пред него ....??

мен ако ме питаш, никъде няма да отиде ... особено пък с жена си /ако въобще е женен/





Тема Re: dymo и saksunнови [re: dymo]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано16.09.15 14:58



а в някои приказки художествената измислица си е 100 % ... че и отгоре даже





Тема Re: :))))))))))))нови [re: Vitalite]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано16.09.15 15:34



Личното ми мнение е, че истинските суингъри са хора, подобно на нудистите, познават се, уважават се и срещите им не са общодостъпни. Не правят секс с всеки, държат на хигиената и безопасноста повече, отколкото си мислим. Дори може да посетят любимия си суинг-клуб, да пият по едно-две, да се видят със съмишлениците си и да се приберат без да са правили секс. Също така е възможно една двойка да правят секс само двамата (един с друг), а другите могат да ги гледат и да им дават съвети. В тези клубове всичко се прави само с желание и само при взаимно съгласие, иначе не се прави.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Викторе,нови [re: ViktorKrummm]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано16.09.15 17:49



Стрейнджъра и желанието му някой да оправи жена му пред него

май не си разбрал идеята на суинга. Да ти я обяснявам ли, или можеш и сам да се образоваш в Нета?
Вярваш, или не, ние вече ходихме, описал съм подробно какво се случи.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Редактирано от The Stranger на 16.09.15 17:51.



Тема Re: :))))))))))))нови [re: The Stranger]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано16.09.15 18:01



По времето на Кама Сутра всичко е било много по-простичко и изкусно в същото време. Същесвували са три приети в обществото разновидности на партньорски взаимоотношения: моногамия, полигиния и полиандрия. По-късно хората се "цивилизовали" и "морализирали". :)))) В резултат на което възниква въпросът "Изневяра или суинг?"



Тема Re: Викторе,нови [re: The Stranger]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано16.09.15 21:13



не се напрягай стрейнджи, вредно е

и не се хаби да ми обясняваш идеята на суинга, доколкото разбирам от писанието ти си ходил в някаква мръсна кръчма и тотално си се разминал с всякакъв суинг


виж на саскито може да се пробваш да обясниш, че нещо е останала с грешни впечатления както за теб, така и за сунг идеята



Тема Re: Кофти ..нови [re: The Stranger]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано16.09.15 22:58



все едно прочетох "пътеписа" на някакъв селянин от началото на 20-и век.което особено характерно за мисленето му по това време е било това:"В този (вероятно вече елитен клуб) входа за членове гони 100-те евро, по снимките в Интернет си личи, че е по-луксозен, по-добре оборудван, а менюто за консумация (храна и напитки) предлага смайващо голям избор. "Естествено, отговорът под който си изказвам мнението не бива да бъде игнориран-той е класика в жанра



Все пак, желая успех в начинанието, някой да ти опъне жената пред очите!

Пусть всегда будет водка, колбаса и селедка!

Тема Re: Белинови [re: crazymonkey-126377]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано17.09.15 00:47



Мдаа...така като гледам събитията от днес май да...

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ


Тема Re: :))))))))))))нови [re: Vitalite]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано17.09.15 12:55





Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Кофти ..нови [re: The bad reptile]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано17.09.15 16:33



Ти пак не разбираш, или просто се заяждаш? Къде видя да съм написал, че умирам някой да опъва жената пред мен? Ако това е някакво твое желание (да гледаш как някой опъва жената/гаджето ти), не ми го вменявай на мен.
Остани със здраве.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Как мина ли?нови [re: The Stranger]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано19.09.15 16:26



Е, нормално да е разочароващо, вие пък как може да избирете тези дървени австрийци? + от моя скромен опит по подобни клубове, 29 евро е много малко, което подразбира лоша атмосфера, евтини хора. Аз съм плащала средно по 80-100 евро за двойка във Франция (като цената обикновено включва само 1 питие за всеки и всяко следващи е с приблизителна цена 30 евро) и съм проучвала подробно местата преди да ги посетя.Тук събота винаги са пълни клубовте, аз обикновено съм избирала такива с ''по-млади'' посетители. Само веднъж не ми се случи да правя секс, но защото средната възраст беше 45-50, а аз тогава си бях на 25 още.
Та не се предавай, а дерзай! И по такива клубове винаги жената от едната двойка отива при жената от другата двойка, никога мъжа не прави първата крачка.





Тема Re: Как мина ли?нови [re: Francuzoikata]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано20.09.15 13:17



по такива клубове винаги жената от едната двойка отива при жената от другата двойка, никога мъжа не прави първата крачка.

Благодаря за съвета, ще го имаме в предвид при следващото ни посещение в такъв клуб, трябваше да го знаем преди да отидем, но пък едва ли щеше да ни помогне, защото нито обстановката, нито посетителите ни предразполагаха към каквито и да са интимни действия. За съжаление, ние не говорим френски, затова може би следващия ни опит ще е в Германия. Може и във Франция, но само ако ти се съгласиш да ни бъдеш гуру и да ни заведеш в познат за теб такъв клуб.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Как мина ли?нови [re: The Stranger]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано20.09.15 13:56



Езикът може да е бариера...или не, зависи от ситуацията...за Германия съм чувала доста легенди за секс партита и оргии, но както казваш ти ако хората не те предразполагат...германците са ми малко стерилни на мен лично.


Английски ако шпрехате, е добре...



Тема Германцитенови [re: Francuzoikata]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано20.09.15 15:11



На мен също са ми стерилни и то много. Посещавал съм немски дискотеки, в които е нормално жените да танцуват на дансинга, докато мъжете си пият питието.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Германцитенови [re: The Stranger]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано20.09.15 15:26



Там жените са тези, които са с топки.


Ама повечето са си грознички.



Тема Re: Германцитенови [re: Francuzoikata]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано20.09.15 18:33



Ще допълня, че освен грознички немкините са и дебелички. Колкото красиви жени съм видял там, все са били чужденки...

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Как мина ли?нови [re: Francuzoikata]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано23.09.15 13:49



я, пък ти, верно ли си била по тея места?!
И не си разказвала....



НА КОЙ МУ ПУКА!

Тема Re: Как мина ли?нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано23.09.15 14:04



Даже тема съм пускала.
Ти не си ме чел.





Тема Re: Как мина ли?нови [re: Francuzoikata]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано24.09.15 10:43



Възможно е, къде да я намеря? Сигур е било отдавна....

НА КОЙ МУ ПУКА!


Тема Re: Германцитенови [re: Francuzoikata]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано24.09.15 16:09





Абсолютно вярно!



Тема Re: Германцитенови [re: The Stranger]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано24.09.15 16:13



И това е абсолютно вярно!



П.П.
Така че не знам какви ще ги дирите в Германия,
но ако ви се случи да дирите суинг и секс там ще ми е интересно
отново да видим мнение...

П.П.П.
Що си недойдете в България - ем красиви, ем ебливи (пардон, заради римата...) сме!



Тема Re: Как мина ли?нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано25.09.15 12:28



Отдавна си беше, 2013та мисля...не знам дали беше тема или се обяснявах в една от темите на стрейнджъра...даже и линкове за клубове съм пускала за феновете. Ти заинтересуван ли си или по-скоро любопитен?





Тема Re: Не се сърдя на Саксъннови [re: The Stranger]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано26.09.15 13:07



Донякъде си прав.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Как мина ли?нови [re: The Stranger]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано26.09.15 13:28



Тръпки ме побиха! Мрачни коридори. Тъмни стаи без врати. Очаквам призрак да се появи отнякъде. И злокобен кикот и стенания да се понесат от всички посоки. За стаята, затворена стабилно и лишена от прозорци, не искам и да мисля. Нито да пристъпя прага й...

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Викторе,нови [re: The Stranger]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано26.09.15 13:35



Пълен провал е било. Не е нужно да опиташ нещо, за да узнаеш, че не струва. Слушай мен.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Как мина ли?нови [re: Francuzoikata]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано28.09.15 16:27



И двете, но най-вече заинтересован.

НА КОЙ МУ ПУКА!


Тема Re: Как мина ли?нови [re: saksun]  
Автор orphey-69390 (Непростител)
Публикувано28.09.15 18:47



Тръпки ме побиха!
Мрачни коридори.
призрак нейде киха
и ми се кокори.

И злокобен кикот
следван от стенанье
И девици викат:
Призрачно еб----.

В стая без прозорци
плахо влиза Сакси.
Призрак натопорчен
я закача: Как си?

Търти тя да бяга.
Хваща я на прага.
Ех, голяма сага!
Ех, голяма гага!

Редактирано от orphey-69390 на 28.09.15 18:50.



Тема Сакси,нови [re: saksun]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано28.09.15 19:40



не сме се отказали. Ако някой знае наистина готин суинг-клуб в България, нека да ми го напише на лични.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Как мина ли?нови [re: orphey-69390]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.09.15 11:50





Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Сакси,нови [re: The Stranger]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.09.15 12:40



Е, успех тогава!



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Ужас.нови [re: The Stranger]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано19.10.15 20:57



Забили сте се в една тираджийска, дето пишман-суингъри водят курви, за да видят какво е и естествено налитат на подпийнали пишкодръпци.

Да беше поискал препоръка - щях да ти дам (на теб и любимата ти).
Суингването не е боулинг или на джаги с бира и жените да се правят на мажоретки. С приятели се ходи на стриптийз. Може и на бардак.
Ама на суинг-клуб...

Ако темата не ти е отмиляла (и особено на любимата ти), питай следващия път.

Сори още веднъж за това, през което сте минали.

~*~


Тема Да. Ама не.нови [re: saksun]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано19.10.15 21:00



Душе, ти стигна ли най-накрая до "намирането", че напъваш да даваш акъл за "губенето"?

~*~


Тема Питах аз, питах...нови [re: dePhil]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано20.10.15 11:11



Тази тема я пуснах с въпрос към знаещите, но никой не даде полезен отговор. Питах, не е като да не съм питал, но явно най-добре се разбира от личен опит. Предстои ни едно пътуване до Германия, ще се пробваме и там, а ти ако имаш опит - ще съм ти благодарен са го споделиш.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Питах аз, питах...нови [re: The Stranger]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано20.10.15 16:06



Сори - изтървал съм, не влизам много често насам.

В Германия - не сме пробвали клубовете им. Засега

Тъкмо после ще знаем да ви питаме вас

НО. Силно препоръчвам една регистрация ето тук:

Има огромно количество читави немски двойки, набелязвате си няколко със сходни на вашите търсения и ТТ-данни и ги питате, къде е мястото за ходене :)
Този подход (поне нас) никога не ни е дънил.

Междувременно, ние много се забавлявахме, всеки да си набележи по 3-4-5 двойки от определено място, които според нас съответстват на нашите търсения, профил и качества. И да видим колко съвпадения ще имаме. В началото нямахме нито едно. В момента - всеки почти на 100% нацелва кое ще хване очето на другия
Освен друго - помага на изглаждането на собствените очаквания и настройки по принцип.

И така. Успех!

~*~

Тема Re: Отново за суинганови [re: The Stranger]  
Автор FllerO99 (путлерист )
Публикувано06.12.15 11:34



имаш огромен потенциал само в интелект с погрешно техническо насочване към опасна цел в опасна информационна среда.

ти резултатът не го подозираш. затова той вече настъпи.

отделно - опитваш да се обстрелваш симетрични цели със същата честотна характеристика. разчиташ и на време при първа грешка преди това. вече има определен риск тук.

резултат от тази ти мисъл при един опит за атака на тази цел се определя в 3 секунди.

отделна огромна грешка-

сичко е уговорено вече, вариант за непосещение няма, затова моля Саксънката да се въздържи от псевдоморалните си коментари.

!вече има последици насочена е сила срещу теб.



Тема Re: Отново за суинганови [re: FllerO99]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано07.12.15 15:03



насочена е сила срещу теб
От кого е насочена тази сила?
А ти пиеш ли си редовно хапчетата?

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Отново за суинганови [re: The Stranger]  
Автор FllerO99 (t-800)
Публикувано07.12.15 17:00



рано или късно ще разбереш ти особено специално



а за халчета още ти е рано

1,2,3–№<+()>

Тема Re: Отново за суинганови [re: saksun]  
Автор lsrael Thornstein (Judenfurz)
Публикувано04.01.16 05:46



Няма нормална, която спокойно би приела факта, че мъжът й я предлага на друг.

Ако перефразираме Бил Клинтън давайки показания относно аферата си с хубавата чифутка Левински - това зависи от дефиницията на понятието 'нормална жена'. С други думи аз далеч не съм убеден в абсолютната истинност на горното.

ИТ

chronic kvetch


Тема Re: Отново за суинганови [re: The Stranger]  
Автор lsrael Thornstein (Judenfurz)
Публикувано04.01.16 05:59



Файла в момента е чист от психози , а написаното от него по-горе не се дължи на психоза а на желанието му да прояви интелект и проницателност в анализите си.

chronic kvetch



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.