Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:50 25.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Задължително енови [re: The Stranger]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано16.09.15 00:21



Казвам ти абсолютно откровено. Внимавай в така наречените ...бели държави...пълно е с ...боклук.

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ


Тема Белинови [re: dymo]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано16.09.15 11:22



държави не останаха, май.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Как мина ли?нови [re: The Stranger]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано16.09.15 11:30



Да бяхте отишли на една опера или концерт, има и много приятни и с интимна атмосфера вечерни заведения във Виена. Вероятността да бяхте срещнали там някоя приятна двойка щеше да бъде по-голяма, отколкото в австрийски бардак със съмнителна репутация.



Тема :))))))))))))нови [re: The Stranger]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано16.09.15 11:33



Истинските суингъри май ще се окажат по-морални и от най-яростните моралисти в този клуб. И най-вероятно - посещават отбрани дискретни местенца с ограничен достъп. Предполагам само.



Тема Re: Отново за суинганови [re: The Stranger]  
Автор sasasas (минаващ)
Публикувано16.09.15 13:12



Бате, не се сърди на Саксънчето. То си е такова. Много е интелигентно, добро е, ама каква сол ми е трило на главата за секса за една нощ. После пак го направих с друга, постарах се Саксън да разбере и гледай реакцията. Не е поза, отвътре й идва. Че и заема страната на мацката, с която съм преспал и ми обяснява, че съм нямал право да си играя така с жените и да съм бил отговорен.

Готина е по някакъв неин си уникален начин. Тя мисли, че ти прави добро и че те предпазва.



Тема Не се сърдя на Саксъннови [re: sasasas]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано16.09.15 14:49



Вероятно си е такава, но се дразня, защото няма място в клуб, в който хората говорят за секс и го правят за удоволствие. За Саксън секса е нещо много, много специално, затова може да се практикува само в семейството или със сериозен партньор (минимум година връзка) и да се прави само за създаване на потомство, по изключение може и по официалните празници. Опитва се да играе ролята на Майка Тереза и да оправи света според нейните разбирания, но това е мисия невъзможна, също като Дон Кихот и вятърните мелници. Разликата е само няколко стотин години...

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: dymo и saksunнови [re: saksun]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано16.09.15 14:54



сакси,

да разбирам ли, че вече нямаш против сунга като сексуална практика, а само си се наежила срещу Стрейнджъра и желанието му някой да оправи жена му пред него ....??

мен ако ме питаш, никъде няма да отиде ... особено пък с жена си /ако въобще е женен/





Тема Re: dymo и saksunнови [re: dymo]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано16.09.15 14:58



а в някои приказки художествената измислица си е 100 % ... че и отгоре даже





Тема Re: :))))))))))))нови [re: Vitalite]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано16.09.15 15:34



Личното ми мнение е, че истинските суингъри са хора, подобно на нудистите, познават се, уважават се и срещите им не са общодостъпни. Не правят секс с всеки, държат на хигиената и безопасноста повече, отколкото си мислим. Дори може да посетят любимия си суинг-клуб, да пият по едно-две, да се видят със съмишлениците си и да се приберат без да са правили секс. Също така е възможно една двойка да правят секс само двамата (един с друг), а другите могат да ги гледат и да им дават съвети. В тези клубове всичко се прави само с желание и само при взаимно съгласие, иначе не се прави.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Викторе,нови [re: ViktorKrummm]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано16.09.15 17:49



Стрейнджъра и желанието му някой да оправи жена му пред него

май не си разбрал идеята на суинга. Да ти я обяснявам ли, или можеш и сам да се образоваш в Нета?
Вярваш, или не, ние вече ходихме, описал съм подробно какво се случи.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Редактирано от The Stranger на 16.09.15 17:51.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.