Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:28 28.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Много си щедра...нови [re: The Stranger]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано27.07.15 16:43



Заставяш ме да си призная, че два пъти обърнах джобовете си и като не намерих 5 ст. дадох 20. Но правиш лошо, че зарад теб сега, вместо щедър ще ме мислят за скръндза.





Тема Re: Отмъщението !нови [re: dolphinclio]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано28.07.15 11:37



Аз пък съм особено кадърна във всякакъв вид манипулации, обаче, както казах, в подобни случаи имам огромна и непреодолима вътрешна съпротива, в други случаи смятам, че е неморално да използвам тази си дарба за такива цели.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Много си щедра...нови [re: lvony333]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано28.07.15 17:42



Хм чудна работа значи. Ти направо си плясна 50лв. на масата.



Чудех се откъде идват тези интересни и особени отношения ....

Но понеже спомена баби и дядовци се успокоих, че явно може и да го пребъде...ако сме внимателни.

Ти ако продължаваш да ме зарибяваш с Астрология ще трябва капитулирам пред Разбирачева, Импулсантката и Френчи !

Поради простата причина, че винаги съм се стремила да игнорирам тези научни теории със зодиите.



Тема Кажи сеганови [re: dolphinclio]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано28.07.15 21:49



как мина сръднята?



Тема Re: Много си щедра...нови [re: dolphinclio]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано29.07.15 18:28



Може, може.

Даже сама си установила, че си си намерила майстора. Водолейте изненадвате с гениални прозрения, но това "отмъщение" кат го забелязах така - периферно и ме подсети също, че изненадвате и като решите да постъпите адски глупаво. А тая дума "отмъщение" някак си носи много неприятности на всички фиксирани знаци /Водолей, Лъв, Скорпион, Телец/ , според мен. Уж не я обичат тая дума ама все така някак си все е близо до тях, като да имат някаква слабост към нея... И се се имат за гулеми разбирачи в проблематиката, но разбиранията им са различни и в един момент това може да си проличи и да станат проблемации...



Тема Re: Отмъщението !нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор coffeemate ()
Публикувано29.07.15 19:07



начи не си истински Лъв.

а може да надушваш манипулациите и оттам да се бунтуваш. ненам
ох, чакай, ти май беше Теленце :D

А хитростта е ума на глупака.

Редактирано от coffeemate на 29.07.15 19:23.



Тема Re: Отмъщението !нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор coffeemate ()
Публикувано29.07.15 19:11



да, и аз дълбоко съм убедена, че съм неморална, когато го правя, но тая дарба се пак не ми е дадена ей тъй нахалост и да закърнява... нали.



А хитростта е ума на глупака.

Редактирано от coffeemate на 29.07.15 19:30.



Тема Re: Кажи сеганови [re: impulce]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано29.07.15 20:25



Сръднята мина с голяма доза смях...но според мен ...ми се готви казана





Тема Re: Много си щедра...нови [re: lvony333]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано29.07.15 20:32



Кажи направо какъв хонорар да ти приготвя за цялостна семейна картина, че ми стана много интересно.



Струваш ми се един добър/добра врач/ка Какво си признай - момче или момиче ?

Това мое намигване по никакъв начин не искам да ти накърни самочувствието на академичната степен в областта на науката !

За изненадващите глупости си е баш така. Сама си се чудя понякога как такъв бляскав гений може да е толкова голям олигофрен

За майстора си е още по-така, но това е заради една клетва от приятел преди време. Тези другарските заклинания хващат здраво.

Аааааааааа заааааа думата "Отмъщение" и нейното значение и измерение ....мога ферман да напиша



Тема Re: Много си щедра...нови [re: dolphinclio]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано30.07.15 07:35



Само замени думичката "отмъщение" със "справедливост" и всичко ще си е на мястото.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.