Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:00 25.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Искаме с женанови [re: OSag]  
Автор robiniataisaura-194910 (на живо)
Публикувано23.03.15 09:40



Хубав съвет, много благодаря, не знам какво е Клеопатра, но ще го намеря.. Явно е танцьорки.. За тройка повече ли искат? Има ли специализирали се в тройки?

Все си мисля, не трябва ли поне малко да си пада по жени, знам ли, не ми се ще да е само на техническо ниво дето се вика, услугата... или някой по-скъп бар..

Желая нещо, дето като чета не се случва често.. някой каза някъде че неполучилите се тройки били повече от другите..



Тема Re: Искаме с женанови [re: BVMunchausen]  
Автор robiniataisaura-194910 (на живо)
Публикувано23.03.15 09:48



А от по-скъпите не се ли намалява поне риска?
Къде се намират тези по-скъпи и най-скъпи и колко скъпи са?
Питам всички, не само теб, който знае...
Вчера се заговорихме се една, нарече себе си "аз съм платена" още отпървите изречения, което ми се хареса, и тя самата ми се хареса доста, мното откровена и добре общува.. но цената, дето ОСаг я цитира долу, е по-висока от нейната..

Има ли в тая държава куртизанки, тип такива по-не от най-евтините, да получи човек тази услуга, на куртизанка, гейша, хетера..



Тема Re: сложна работа,нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор robiniataisaura-194910 (на живо)
Публикувано23.03.15 09:54



Не знам сигурна ли съм дали не искам да го гледам с приятелка. Май искам, но не само да го гледам... имам една конкретна картина в главата си, която навремето споделих с него и оттогава и той е навит. Дори ме кори, че с тая "муха" съм го държала по-възбуден... Но тая картина не е точно с приятелка, а просто още една жена..

Е, и други картини имам с двама мъже, те са по-отчетливи, но него не го кефят хич, въпреки че той е титуляра в картината (някой употреби тази дума и ми се хареса за титуляра в тройката)..

Да, по-лесно май е с платена, така излиза.

Добре, ще споделя, дано да има какво, засега са мераци и желания и фантазии и картинки.. представи... а такива много наоколо с лопата да ринеш...



Тема Re: Ами то ..нови [re: robiniataisaura-1949]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано23.03.15 12:41



Бъзик, бъзик...и аз така си мислех, когато ми предложиха тройка за първи път...бях на 17 и двамата левенти ме уверяваха, че вече са правили тройка с една позната..


Случвало ми се е да ми предлагат тройки най-вече познати, по-скоро във възрастовата граница 25-35, но веднъж бях на едно афтър парти в един парижки бар и една двойка на около 50 нещо май си ме хареса и не спря да ме ухажва цяла нощ.
Често хората го обръщат на майтап поради евентуален отказ, но това не означава, че поканата не е сериозна.



Тема Re: Ами то ..нови [re: borecom]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано23.03.15 12:41





Не те прочетох и написах същото.



Тема Re: Аз пък ..нови [re: robiniataisaura-1949]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано23.03.15 12:44



Зависи какво желаеш, робиньо. Аз съм правила тройка с двама М и те нямаха ''обмени'' помежду си...друга такава тройка не знам дали ми се прави...фантазия ми е да правя тройка с двама хомо или би, защото намирам страшно възбуждащо двама мъже да го правят пред мен...пък и моя да е.


Същото важи и за ЖМЖ, ако аз участвам в тройката бих искала да се секся и с него, и с нея.
Но обикновено тези неща се изясняват преди акта, прочети темата на Стрейнджъра за тройките, там има доста полезни съвети!



Тема Re: За кое, съвет търсиш ?нови [re: The Stranger]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано23.03.15 12:45



Да, Борката живее на Венюс.


Жените са по-страхливи в това отношение.



Тема Re: Искаме с женанови [re: OSag]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано23.03.15 12:57







Тема Re: Искаме с женанови [re: robiniataisaura-1949]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано23.03.15 13:01



Имах един обожател навремето, супер пич, но за съжаление хич не ме привличаше сексуално..

Та той се беше пристрастил към така наречените ''елитни'' компаньонки и тарифата беше 500 евро на час.

Предполагам, че не е само до цената. Имате право да поискате медицинско с последните изследвания и да попитате какви са редовните практики на девойката...риска да хване нещо е много по-малък ако всичките и практики са с капут...доколкото разбрах от моя екс обожател е че дори свирките правеше с презерватив мадамата...



Тема Re:нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор lzbg ()
Публикувано23.03.15 13:49



Я!
Какво довлече котето...



Victoria!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.