Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:54 25.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Ами то ..нови [re: Francuzoikata]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано22.03.15 21:07



.. с тоз секс, само секс, прост секс - аман !!! Писва, требе да се сменя ..





Тема Re: Ами то ..нови [re: borecom]  
Автор robiniataisaura-194910 (на живо)
Публикувано22.03.15 21:15



Правилно ли ви разбирам повечето, че повече хора да отворени към тройки, отколкото се предполага общоприето? Да не би да става въпрос за поколението под 40-35..? Ние сме от по-горното поколение и не е чак толкова ... общоприет този секс ли да кажа... как да кажа.. Някой горе ме попита дали не са ме подканвали на шега, така е било, бъзикали са ме, но не съм си и мислила че може да се осъществи, все е било майтапи..



Тема Re: Ами то ..нови [re: robiniataisaura-1949]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано22.03.15 21:26



бъзикали са ме, но не съм си и мислила че може да се осъществи, все е било майтапи.. - нима ?



Единственото, за което би могла да си сигурна е - не съм си и мислила че може да се осъществи. За другото - догатки. Ти си мислила, че не може, нали ? А те що да те бъзикат, разбра ли ?

Естествено е, че една подобна покана, подкана и/или пожеланост, би следвало да е поднесена в мек вариант. Било то шега или бъзик или разговор по темата, нали требе да те усетят желаеща и те тебе. Или поне податлива и любопитна. Процеса е взаимен.

Ко очакваш да ти рекат - ай да те мятаме, че имаме фантазия .. ли ?



Тема Re: Ами то ..нови [re: borecom]  
Автор Poбинятa Изaypa (на живо)
Публикувано22.03.15 21:30



Явно съм пропуснала поканите под форма на бъзик от блокажи и задръстеност... повечето от Х поколените май сме такива.. тройките са в сферата на екзотиката... и сега мерак ме гори, ама няма...



Тема Аз пък ..нови [re: Vitalite]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано22.03.15 21:36



.. мисля, че процеса е взаимен и желан от всички страни. В кревата тримата са равни. Извън него, поканеният е наясно, че е на гости.

Да не бъркаме свалка за секс със .. превземане на девичата крепост на момиче.

Ше земе се помисли за главната героиня и .. уйде у ряката тройката.



Тема Re: Ами то ..нови [re: Poбинятa Изaypa]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано22.03.15 21:45



Те, че не са стандарт, не са. Остай ме, ко се прая на оторен.



И има, опитвайте. Тауж на майтап ..

Ако тази 'фантазия' е всред най-разпостранените, нима мислиш че е случайно такава ? Мне, просто много хора я искат, а друга тема е, колко от тях я случват. Не пречи да се опитва ..



Тема Re: Аз пък ..нови [re: borecom]  
Автор robiniataisaura-194910 (на живо)
Публикувано22.03.15 21:45



Няколко пъти чета как са равни тримата и всеки с всеки, което ме провокира да питам относно това, че ми се струва някои тройки са двама правят секс на/с третия или третата, или един прави секс с двама или две. Обикновено този един е от другия пол - мъж с две жени, жена с двама мъже.. като двамата явно не правят секс помежду си, достатъчна е само заедността...

1+2 един вид, не точно 3..

Не разбирам, опит нямам, та питам, това ли е масовата тройка 1+2 или? Или това е друг "продукт"?



Тема Re: Искаме с женанови [re: Vitalite]  
Автор adeli (Гордата ТО)
Публикувано22.03.15 22:15



.....трябва и сигурност че няма да се забьрка в някоя изтрещяла двоѝка дето не знае какво иска .... но наѝ яко си е за жена с двама мьже, като единият го играе лошият, а другия добрия.....



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Аз пък ..нови [re: borecom]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано22.03.15 22:16



То и това е сладка фантазия - заедността при съблазняването на третия. Която ми се вижда по-неосъществима, ако става въпрос за присъединяването на втори мъж, но пък съвсем постижима с жена. Разбира се - за хора, на които им се палува...



Иначе - клишето "Който го е страх от мечки не ходи в гората" важи в пълна сила.



Тема Re: Искаме с женанови [re: adeli]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано22.03.15 22:22



Така е.

И риска трябва да е премерен, все пак.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.