Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:51 24.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Искаме с женанови [re: dimdebil-200710]  
Автор robiniataisaura-194910 (на живо)
Публикувано22.03.15 16:33



Това ако е преди 15 години, това момиче в бара дали ще е навито сега? То платено ли беше?

Или приятелката ви да е навита?

И ние това търсим.... каквото ви се е получило..

И ние стигнахме до леглото с една моя приятелка, но тя се стресна и избяга... или ние не сме я прелъстили като хората... разпадна се работата..



Тема Re: Искаме с женанови [re: Francuzoikata]  
Автор robiniataisaura-194910 (на живо)
Публикувано22.03.15 16:38



Ами опитвам са пускам, няма реакция там.. Къде са тези ескорти, по онези сайтове ли? Някак си и аз не ща чак от улицата... Твоето бивше гадже няма ли да даде контакти на прекрасната трета? Поне е проверено....

Мен ме привличат приятелки, и мисля, ще се гледаме ок, и вероятно пак бихме го правили.. ама на, избяга едната.. нямаме опит да я задържим, и тя няма..

Какви са тези клубове в чужбина, къде да чета?



Тема Re: Искаме с женанови [re: robiniataisaura-1949]  
Автор dimdebil-200710 (пак така)
Публикувано22.03.15 16:48



Момичето от бара беше платено... покани ни да идем пак. Но когато отидохме бара го нямаше вече :( ... Приятелката експериментира все още...

Путколюбец
Лахудзи и то...


Тема Re: Искаме с женанови [re: robiniataisaura-1949]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано22.03.15 16:55



Аз живея във Франция, бившето гадже беше парижанин, така че няма как да ти помогна...на работа съм и няма как да търся линкове, в една от последните теми на Стрехнджъра за тройките...там аз и Дефил бяхме пуснали линкове на ешанжистки клубове из Европата...има дни,в които някои са запазени за двойки + жена.
За България нямам инфо, нито като сайтове, нито като места, местните да те упътят по-добре.





Тема Re: Искаме с женанови [re: dimdebil-200710]  
Автор Poбинятa Изaypa (на живо)
Публикувано22.03.15 16:57



Това ми напомня на мъжа ми, който твърди недотам доволно, че го държа възбуден години наред с приказките си за тройка.. и съм отнесла била по този повод..

А защо жена ти отнесе повече от девойката, това е интересно.. Човек би очаквал обратното... новата..



Тема Re: Искаме с женанови [re: Poбинятa Изaypa]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано22.03.15 17:01



Човек би очаквал обратното... новата..

Точно обратното, робиньо на робините...да видиш човека, с когото прекарваш ежедневието си, пред когото си се ''врекъл'' по един или други начин в роля от твоите фантазии...мммм, безценно!



Тема Ако продължаваме с темите за тройките...нови [re: robiniataisaura-1949]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано22.03.15 17:02



... трябва да прекръстим клуба на говорим си за 2+





Тема Re: Искаме с женанови [re: Francuzoikata]  
Автор dimdebil-200710 (пак така)
Публикувано22.03.15 17:07



Много си права сладка... особено когато е за първи път. Тази седмица направихме тройка с момиче на 20 години. Сладко, неопитно, обзето от хомофобия...

Този път тя беше центъра на вниманието... да получи, това което иска и това, което не е очаквала :)

Путколюбец
Лахудзи и то...


Тема Re: Искаме с женанови [re: dimdebil-200710]  
Автор robiniataisaura-194910 (на живо)
Публикувано22.03.15 17:10



Да му се не види, как ги намирате и сваляте тези жени .... завиждам.

Това все с една и съща жена ли го правиш! Евала.

Друг път кой е в центъра на вниманието, та сега била тя?



Тема Re: Искаме с женанови [re: Francuzoikata]  
Автор robiniataisaura-194910 (на живо)
Публикувано22.03.15 17:12



Е темата си струваше само за тоя пост.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.