Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:39 25.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Не се отчайвай,нови [re: lzbg]  
Автор Poбинятa Изaypa (на живо)
Публикувано01.04.15 20:29



Разбрах, моля те, недей повече да грубееш. Извинявай, ако нещо съм те провокирала негативно. Не съм го искала. Напротив, исках други неща.



Тема Re: Ей,нови [re: lzbg]  
Автор robiniataisaura-194910 (на живо)
Публикувано01.04.15 20:32



Кой е този авторитет?

За протокола, да не би някой да се върже на това, съм жена, и цялата тема, както и предни теми, и всеки мой пост в дира, е моята субективна истина. Лезбийски наклонности не мога да отрека, че може и да имам, в смисъла на това, че ме привличат жени. Откровена съм, но не съм педераст.

Не съм се отказала.



Тема Re: Искаме с женанови [re: robiniataisaura-1949]  
Автор Ohahaaaa (2Х1)
Публикувано01.04.15 20:34



ей, да погледна и аз веднъж тук и ... а

пробвахте ли?



Тема Re: Ей,нови [re: robiniataisaura-1949]  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано09.05.15 00:10



Да не те дразня, но преди малко направихме страхотна тройка... Любовницата ми намери жената. Тъй като знам, че те вълнува въпросът -" от къде", да ти кажа направо- от уста на уста :)
тя споделяла преди време с колежка за търсенията си, а колежката и се заприказвала с нейна позната, която и споделила че си пада по такива неща и направили връзката!

Трябва да си редактирам изявленията, че Лъвиците са страхливи. Поне не всичките са такива. Тази, освен страшно атрактивна, се оказа и доста разкрепостена....

Много готино преживяване. Ще има повторение, със сигурност. Реализирах си стария мерак: две една върху друга по корем и аз отгоре и отзад....



Също днес ми се случи за 1ви път да докарам оргазъм на две жени едновременно.

стига толкова май с описанията, да не прекалявам :)

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Днес попаднах нанови [re: robiniataisaura-1949]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано28.05.15 12:52





Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Днес попаднах нанови [re: crazymonkey-126377]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано28.05.15 15:28



При българите секс революцията идва със закъснение:)



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Днес попаднах нанови [re: dymo]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано30.05.15 12:10



Имам навика да поглеждам коментарите под подобни статии...те показват колко далеч сме още от еволюцията.


Но пък нещо такова винаги присъства- Вижда се ,че много добре сме усвоили еврогейските ценности !!



Тема аз пъкнови [re: robiniataisaura-1949]  
Автор bushido (дре ме ми)
Публикувано17.06.15 13:32



съм твърде ревнива за тройка, но бих се включила в тройка с още две жени /примерно/, да видя какво е



теоретично де.



Тема М ..нови [re: bushido]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано17.06.15 22:12



.. тройка с три жени ?

Тва ше е голям глад ..





Тема Re: М ..нови [re: borecom]  
Автор OSagМодератор (The Rainmaker)
Публикувано23.06.15 00:06



Или компот от сливи






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.