Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:56 26.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Искаме с женанови [re: Robinqta Izaura]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано25.03.15 00:04



Мен лично си ме възбужда представата за тройка.. с мъж, забрави да добавиш.



Ама от това с обявите - търси се жена за тройка, верно ли очакваш резултати ? Гледам Стрейнджър-а смени търсенето от мъж на жена.

Нещо, не ми се вярва, тия да ви се случат с обяви .. а може и да съм романтик.



Тема Re: Искаме с женанови [re: Robinqta Izaura]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано25.03.15 00:05



Хайде да помислим логично.
Партньорът ми е омръзнал. Не ми се прави секс с него ... и туй то. И хуквам да си правя тройки с мъж или жена (няма значение), като включвам и него ?! И що да го правя ?! Че той ми е омръзнал поединично, ко остава да го включвам с още един човек. Да ми разваля кефа ли само ?! .. като мога да си чиня кефа и сама.
Не ми се опонираше на Димитричка, щото нея вятър я вее на бяла кобила, ама .. тва мислене за омръзването - ми ... твърде елементарно, бре. Доста повече и задник, и доверие, и взаимност се иска за подобно начинание.
Ми я си представи се случи провал ?! А партньорът ти омръзнал. Ко праиш после ?! Не стига че ти омръзнал, ми и требе да го утрепеш ли ?!
Аман от глупости ..




Тема Re: Искаме с женанови [re: borecom]  
Автор Robinqta lzaura (на живо)
Публикувано25.03.15 00:32



Не е само с мъж да ме възбужда тройката...
И тази с жена, но не варианта моя мъж да прави секс с двете ни, а ние не, тоест не варианта 2+1.. това някак не ме влече, а и него също.. влече ме и жената, и най-вече тройната динамика..

Не знам дали очаквам резултати, но много хубави и полезни неща прочетох... да, очаквам и резултати... Години наред си приказваме за тази фантазия и не намираме човека из приятели и познати.. из реала..

Виртуалът може и да е романтичен..



Тема Re: Искаме с женанови [re: pravil_nick]  
Автор Robinqta lzaura (на живо)
Публикувано25.03.15 00:41



Да, логично е. Но човек се притеснява относно неосъзнати мотиви, та тя ме наведе на съмнението...

В Ева и Ева ме наругаха и напъдиха... с два поста. Интересен клуб. Мислех, че имаме шанс.. Едната приятелка, по която си пазнахме, беше хомосексуална, но тя пък не искаше мъж.. тегаво.



Тема Re: Искаме с женанови [re: Robinqta lzaura]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано25.03.15 00:48



За да те успокоя, и гейовете повръщат като им речеш, че в тройката има жена. Кво щели да я правят ?!






Тема Re: Абенови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Robinqta lzaura (на живо)
Публикувано25.03.15 00:55



Тези девойки - най-нормални привлекателни жени са, така ли, които вие си харесахте и свалихте стерео по описания начин, а не такива, които отявлено правят тройки?

Тоест всяка харесана жена от нас ли може да я ухажваме? Защото често харесваме една и съща жена...



Тема Re: Искаме с женанови [re: pravil_nick]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано25.03.15 11:55



Подкрепям!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Инови [re: Robinqta lzaura]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано25.03.15 12:07



двамата други участници ми бяха приятели, аз не вярвам в намиране на партньори с обяви, искам да познавам хората. И двамата не знаеха какво ми се върти в главата, просто се случихме заедно и така.
Ако и двамата харесате една жена, ухажвайте си я, но не те съветвам да е натрапчиво. Абе иска се тънък усет относно дозата и да се види накъде отиват нещата. Не може да бъде дадена строга рецепта, нито има универсална. В моята глава беше по един начин, но не ме смути, че после имаше импровизации, това не е нещо, дето се движи по строг сценарий, дори и относно теб самият, ти си взаимодействаш с другите и не знаеш какви ще ти бъдат реакциите, техните реакции също ... Уф, много мразя да обяснявам необясними неща.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Искаме с женанови [re: Robinqta lzaura]  
Автор OSagМодератор (The Rainmaker)
Публикувано25.03.15 23:32



Най-добра тройна динамика ще получиш с трима мъже





Тема повече доринови [re: Robinqta Izaura]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано26.03.15 09:26



от 2/3 не го правят (говоренето), а кво остава за правенето...

НА КОЙ МУ ПУКА!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.