| 
	
 | 
 
Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
           
             
               
               
                 
                   | 
                   Тема
                    | 
                     Ban saksun 
 | 
 
 |  
| Автор | 
OSag  (The Rainmaker) |  
| Публикувано | 02.03.15 01:21 |  
             |  
           | 
            
           
  Мисля, че на всички е ясно защо правя общо допитване.
 Моля да гласувате, колкото повече гласове – толкова по-ясен ще е гласът народен.
 
 Ще приветствам коментари, като държа темата да не се превръща в словесна престрелка и забранявам saksun да пише в нея. После ще и дам възможност да се изяви. 
 
 PS. няма технически възможности да я възпрепятствам да пише, и нямам никакво намерение да чистя дълги излияния.
 За това изрично предупреждавам, че при първото мнение от нея в тази тема – анкетата ще стане излишна поне за известно време ;-)
 
 
  
           
  
             |   |  
           
             
               
               
                 
                   | 
                   Тема
                    | 
                     Re: Ban saksun 
[re: OSag]
 | 
 
 |  
| Автор | 
saksun (непозната) |  
| Публикувано | 02.03.15 01:30 |  
             |  
           | 
            
           
  Егати нещастника си! Позволих си да пиша в темата. Саксън е повече от теб! И винаги ще е така!
  Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ
           
  
             |   |  
           
             
               
               
                 
                   | 
                   Тема
                    | 
                     Re: Ban saksun 
[re: OSag]
 | 
 
 |  
| Автор | 
Taigun (вълча порода) |  
| Публикувано | 02.03.15 01:47 |  
             |  
           | 
            
           
  Гласувах за едномесечен бан - нека се поосвести малко и да го удари през това време на ебан... добре ще й подейства на хормоналния баланс, чини ми се. То бива, то може, ама... не трае сърце юнашко саксънско някоя "чужда" тема да събере повечко мнения и току изтряска ен на брой протуберанси за широкия си мироглед, тясната си вагина, чистата си душа, високия си морал, тОнката си снАга и бЕлото си лИце! Все пак, клубът е Говорим си за секс, а не говорим си за саксън. Напоследък взе и ачък-ачък грозно да обижда, кълне и пустосва (замяза ми на Чековица, от Чудомировите , само дето оная женичка беше вдовица, та й е простено). Дано олаби малко реактора, щото писва вече тая непрестанна маркетингова атака. 
 
  
           
  
             |   |  
           
             
               
               
                 
                   | 
                   Тема
                    | 
                     Re: Ban saksun 
[re: Taigun]
 | 
 
 |  
| Автор | 
saksun (непозната) |  
| Публикувано | 02.03.15 01:58 |  
             |  
           | 
            
           
  "Говорим за Сакс, не за секс".  Вие превърнахте клуба в това! Не аз.
 
 И как не те е срам да лъжеш, че съм обиждала и кълняла! Мигар не си виждала какво се случва! Срам, срам за теб, и други стари клубари. Всъщност - клубарки. Не мъже са ревали срещу мен, а жени, на които не съм сторила лошо. 
 
 Скапанячки! Такива сте и такива ще си останете.
  Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ
           
  
             |   |  
           
             | 
               
                |  
           | 
            
           
  Опа- голямата ти уста много улесни избора! 
 
 Дай да видим как ще е клуба без теб за месец. Хем тука тишина, хем ти ще можеш да се концентрираш в други клубове, където си имаш защитници даже 
  1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!
           
  
             |   |  
           
             | 
               
                |  
           | 
            
           
  +1000000
  А хитростта е ума на глупака.
           
  
             |   |  
           
             | 
               
                |  
           | 
            
           
  Сакси не е опасна... понякога дразни, но седмица или месец би било жестоко. Един ден ще бъде добра бележка! 
  Путколюбец
 Лахудзи и то...
           
  
             |   |  
           
             | 
               
                |  
           | 
            
           
  Ти пък бан! 
 
 По-добре й обещай една незабравима анална феерия на естествена смазка и свършване в задника - все ми се чини че с това повече ще я сплашиш .
  
           
  
             |   |  
           
             | 
               
                |  
           | 
            
           
  Ами на мен не ми е много ясно защо правиш това общо допитване. Саксун си има мнение по темите, както всички останали. Това, че е по-консервативна в сексуално отношение, не означава че няма отношение към секса или, че нейната гледна точка не заслужава внимание. Също така нейните теми събират мнения и се създава дискусия. Аз лично предпочитам тема на саксун, отколкото нещо от сорта на: : "ебах в съседката в гъза, докато жена ми чистеше с прахосмукачата в другата стая".
 А и както се вижда от гласовете мнозинството нямаме нищо против саксун. Предлагам да оставиш саксуна и да баннеш кофимейт. Ако става за въпрос тя отдавна е доказала, че е асексуална.
  
           
  
             |   |  
           
             | 
               
                |  
           | 
            
           
  Като гледам, може да се сбъдне виртуалната секс фантазия на французойката; саксъна да ги нареди на 4 крака с камшика и да ги шиба.
  Back to the drawing board!
           
  
             |   |  
  |   
 
 
Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
 |  
 |   
 |