Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:33 18.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Ban saksunнови  
Автор OSagМодератор (The Rainmaker)
Публикувано02.03.15 01:21



Мисля, че на всички е ясно защо правя общо допитване.
Моля да гласувате, колкото повече гласове – толкова по-ясен ще е гласът народен.

Ще приветствам коментари, като държа темата да не се превръща в словесна престрелка и забранявам saksun да пише в нея. После ще и дам възможност да се изяви.

PS. няма технически възможности да я възпрепятствам да пише, и нямам никакво намерение да чистя дълги излияния.
За това изрично предупреждавам, че при първото мнение от нея в тази тема – анкетата ще стане излишна поне за известно време ;-)


Ban saksun
Да –1 месец
Да – 1 седмица
Не
Особено мнение
Без мнение мнение





Тема Re: Ban saksunнови [re: OSag]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано02.03.15 01:30



Егати нещастника си! Позволих си да пиша в темата. Саксън е повече от теб! И винаги ще е така!

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Ban saksunнови [re: OSag]  
Автор Taigun (вълча порода)
Публикувано02.03.15 01:47



Гласувах за едномесечен бан - нека се поосвести малко и да го удари през това време на ебан... добре ще й подейства на хормоналния баланс, чини ми се. То бива, то може, ама... не трае сърце юнашко саксънско някоя "чужда" тема да събере повечко мнения и току изтряска ен на брой протуберанси за широкия си мироглед, тясната си вагина, чистата си душа, високия си морал, тОнката си снАга и бЕлото си лИце

! Все пак, клубът е Говорим си за секс, а не говорим си за саксън. Напоследък взе и ачък-ачък грозно да обижда, кълне и пустосва (замяза ми на Чековица, от Чудомировите , само дето оная женичка беше вдовица, та й е простено). Дано олаби малко реактора, щото писва вече тая непрестанна маркетингова атака.




Тема Re: Ban saksunнови [re: Taigun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано02.03.15 01:58



"Говорим за Сакс, не за секс". Вие превърнахте клуба в това! Не аз.

И как не те е срам да лъжеш, че съм обиждала и кълняла! Мигар не си виждала какво се случва! Срам, срам за теб, и други стари клубари. Всъщност - клубарки. Не мъже са ревали срещу мен, а жени, на които не съм сторила лошо.

Скапанячки! Такива сте и такива ще си останете.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Ban saksunнови [re: saksun]  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано02.03.15 02:33



Опа- голямата ти уста много улесни избора!

Дай да видим как ще е клуба без теб за месец. Хем тука тишина, хем ти ще можеш да се концентрираш в други клубове, където си имаш защитници даже



1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: Ban saksunнови [re: Taigun]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.03.15 03:51



+1000000

А хитростта е ума на глупака.


Тема 1 деннови [re: OSag]  
Автор лахудзи. (пак така)
Публикувано02.03.15 08:11



Сакси не е опасна... понякога дразни, но седмица или месец би било жестоко. Един ден ще бъде добра бележка!



Путколюбец
Лахудзи и то...

Тема :-)нови [re: OSag]  
Автор nikie (учен)
Публикувано02.03.15 09:19



Ти пък бан!



По-добре й обещай една незабравима анална феерия на естествена смазка и свършване в задника - все ми се чини че с това повече ще я сплашиш .



Тема Re: Ban saksunнови [re: OSag]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано02.03.15 09:54



Ами на мен не ми е много ясно защо правиш това общо допитване. Саксун си има мнение по темите, както всички останали. Това, че е по-консервативна в сексуално отношение, не означава че няма отношение към секса или, че нейната гледна точка не заслужава внимание. Също така нейните теми събират мнения и се създава дискусия. Аз лично предпочитам тема на саксун, отколкото нещо от сорта на: : "ебах в съседката в гъза, докато жена ми чистеше с прахосмукачата в другата стая".
А и както се вижда от гласовете мнозинството нямаме нищо против саксун. Предлагам да оставиш саксуна и да баннеш кофимейт. Ако става за въпрос тя отдавна е доказала, че е асексуална.



Тема Re: Ban saksunнови [re: OSag]  
Автор M1l1tary M1nD (Heimerdinger)
Публикувано02.03.15 10:09



Като гледам, може да се сбъдне виртуалната секс фантазия на французойката; саксъна да ги нареди на 4 крака с камшика и да ги шиба.

Back to the drawing board!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.