Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 28.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема 2-ро възпитано мнение и 1-ви жълт картон :)нови [re: Baldrian]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано04.03.15 13:21



Клуб ГЗС си има съвсем ясно изразена тематика, рамкирани правила за поведение и - абсолютно регулярен модератор, който да следи за спазването на първите две неща. Плюеш срещу тематиката, държиш се като чалга-принцеса в мол, правиш се на оригинална и го играеш контра на модератора - пращат те да си почиваш.

Впечатлен съм, че проумяването на този факт представлява "интелектуално предизвикателство" за теб.

Нека ти онагледя случката - Саксън се ухилва царствено, вдига ръчица и -- се изпърдява гръмко в асансьора. На първия следващ етаж я изпровождат навън, със зачервени бузки.
Какво правиш ти? -- Тръгваш да обясняваш на пътниците в асансьора, че не е хубаво така - всички срещу един и за атмосферата е добре да има колорит и различие? Предизвикателство, така да се каже. Добре, но не и в асансьора ГЗС. Точка.

Горния пример успя ли да го разбереш, или да те подкарам баш по тематиката на ГЗС - с нещо през челото?

~*~


Тема Като ще се поздравяваме -нови [re: Baldrian]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано04.03.15 14:42





~*~

Тема Re: 2-ро възпитано мнение и 1-ви жълт картон :)нови [re: dePhil]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано04.03.15 17:39



Аз не знам за Балдриан, но за мен специално е много лоша новина това, че Саксън получи БАН. Много ми харесваше това, тя как дискутираше с хората от клуб ГЗС, като че ли те всичките или повечето от тях са деца от детската градина. И сега, като я няма Саксън за нас четящите, какво ще има??? Да не говорим, че човек веднъж, като получи БАН, после да получи следващ е много по-лесно, тъй като той най-вече се води за черна овца и така много лесно могат, както се е завърнал да пише на часа да получи БАН за стари прегрешения. От друга страна не мисля, че беше справедливо Сакъсн да не може да пише в тема, в който се провежда дебат за самата нея. Тъй като един такъв ултиматум ей така от нищото това, тя да не пише в тази тема, където е анкетата си е един вид БАН да не пише на определено място още преди тя да е получила присъда, т.е. преди всякакво гласуване. И на всички това им е известно и за това според мен се вдига целия този шум тук около този БАН, както и да идват пишещи от други клубове да защитават Саксън. Защото, ако нейните права, като юзър са нарушени това означава, че с това са нарушени и правата на всички останали юзъри. Техните права в този случай са напълно и поголовто потъпкани, тъй като колко му е и друг да изпадне в същата ситуация, като Саксън. И тогава, какво да не пише ме ли, когато се провеждат избори, това да не е ЦИК? Е вярно има вече мерки срещу тролене в Интернет, но първо трябваше да се докаже, че Саксън е трол и едва тогава да се проведе анкетата за нейното бъдещо присъствие в клуба. А Саксън не е трол, тя не е анонимна и зад нейните думи, поведение и постъпки стои самата тя. Аз за това смятам, че Вие всички сте подведени от властта на мода. Но както и да е Ваш си е клуба и очевидно Вие, като не смятате да се държите демократично тогава и всеки друг юзър вече ще си има едно на ум за Вас. Приятно четене, писане и споделяне...



Тема Re: 2-ро възпитано мнение и 1-ви жълт картон :)нови [re: filmfest]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано04.03.15 17:42



Поправка - не е техен клуба, въпреки че много им се иска.



Тема Re: 2-ро възпитано мнение и 1-ви жълт картон :)нови [re: filmfest]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано04.03.15 19:01



Мен друго ме забавлява ...властта та властта ...все тя нещо ви притеснява ....права тинтири минтири ....

Самят факт, че Много ми харесваше това, тя как дискутираше с хората от клуб ГЗС, като че ли те всичките или повечето от тях са деца от детската градина...говори, че сте я имал за някаква уж мити фигура с "власт"...както и тя самата се имала за такава фигура ...

А сега де ...явно е голям проблем да се влезе в реалността и да се разбере, че властта май е в модератори, администратори и други непознати фигури ....които са такива точно защото имат зряла преценка.

...и кога я упражняват те ? Когато се погазят правила и се развали настроението на повече (процентно участници).

Имате проблем с възпитанието ли ? Кога сте си позволили да се държите по подобен на нея начин с комшии, приятели, колеги или роднини ....и какво е последвало от това ?

Очевидно малките деца сте тези, които не разбирате, че света, вселената,природата и всичко останало ....има някакъв вид ред и правила ....и благодарение на тях върви някаква еволюция ....

п.п. и попишете малко вие с нея ...да ни позабавлявате нас ...

Редактирано от dolphinclio на 04.03.15 19:03.



Тема Re: 2-ро възпитано мнение и 1-ви жълт картон :)нови [re: dolphinclio]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано04.03.15 19:29



Мисля, че бъркаш. В смисъл аз мога да ти дам линк в който да прочетеш разговора ми със Саксън. Но той е от клуб в напълно противоречие от Вашия и от този диалог ти може би си мисля, че нищо няма да схванеш, като въплъщение на емоции и разбиране на нещата за които се дискутира в него. От друга страна аз ще ти призная, че още от първия момент в който си писах със Саксън аз я припознах за любовница, но тя пък се оказа бетон. И за което си мисля, че именно поради една такава причина тя е интересен участник за един клуб за какъвто се има ГЗС. Разбираш ли още с първите срички да припознаеш някого за любовник това не е ли точно за ГЗС примерно? Така че ти може да си имаш гледна точка за развитие и еволюция, обаче има едно голямо обаче и други хора също си имат гледни точки. И за това според мен Саксън макар и да се намира в една вражеска среда такава, като Вашата, защото ти така определяш и участниците около нея, като нейни врагове и така тя дори и сред тях си има ПРАВА. И за това тук става въпрос за нейните ПРАВА, като гражданин на едно демократично общество.



Тема Re: 2-ро възпитано мнение и 1-ви жълт картон :)нови [re: filmfest]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано04.03.15 19:40



Ако съм искала да ви чета в друг клуб съм можела да го направя.

Да припознаеш някого за любовник и той да се окаже, че не е ....означава, че този човек фалшивее....ти това ще го разбереш ли ?

Преди време аз също я бях припознала за подобна на мен ...докато един ден не си показа рогата и в прав текст не се заяде ...без въобще да съм говорила с нея на въпреки до този момент. Чак тогава ми светна на какъв тип човек съм се зарадвала...и правата ми на добросъвестна бяха засегнати.

Средата не беше вражеска докато тя не я превърна в такава.

Ако имаше способността да се интересуваш от детайли и задълбочен анализ ...преди да се изказваш...щеше да и прочетеш цялото и творчество и тогава да си вадиш изводите....



Виж как житейският ни опит с теб се разминава





Тема Re: 2-ро възпитано мнение и 1-ви жълт картон :)нови [re: filmfest]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано04.03.15 19:59



Саксън си заслужи бана, тя беше не само дразнител, но и обиждаше всеки, който не е на нейното мнение, позволи си да пише обиди включително и към модератора. Само за последното трябваше да получи бан, както и стана. Колкото и да са демократични клубовете в Дира, включително и този, има си правила,които трябва да се спазват. На който не му изнася, да се изнесе от този, или който и да е клуб. Точка по темата.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: 2-ро възпитано мнение и 1-ви жълт картон :)нови [re: filmfest]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано04.03.15 20:02



Разкажи повече за процеса по припознаването на лобовница, моля!



Тема Re: 2-ро възпитано мнение и 1-ви жълт картон :)нови [re: The Stranger]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано04.03.15 20:14



Поредното противоречие и търсене на аргументи от нищото. Първо да обвиниш саксун, че била обиждала е супер смешно, защото тя никога не го прави и второ уж сте мега разкрепостени, а в същото време всички писнахте като ощипана мома връщаша се от чешмата, носеща пълни менци с вода, защото видиш ли саксун била нарекла модератора "нещастник".




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.