Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Вдигнете ръканови [re: Vitalite]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.03.15 18:41



Аз съм по-широко скроена от доста от вас. Вие сте кастрирани откъм толерантност. Не само в отношенията мъже - жени. А и относно хората, различни като убеждения и възприятия.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Вдигнете ръканови [re: saksun]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано01.03.15 18:43



Пускай си анкетата ...стига ля ля .....толерантната





Тема Re: Вдигнете ръканови [re: Baldrian]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано01.03.15 18:43



Е, допуснете вероятността, че съществуват мъже, които не гледат на жените като на предмети и са надскочили примитивното чувство за собственост.
Сега, отделен е въпроса, че има жени, които искат да бъдат третирани като предмети - ревнувани и прочее. Ама то, какъвто мъжа, такава и жената. Така че - спорът е безсмислен.



Тема Re: Вдигнете ръканови [re: saksun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано01.03.15 18:44



Давай анкетата.

В тоя клуб само ти ни натрапваш различието си - а то е толкоз клиширано и рамкосано, че чак предизвиква сълзи от жалост.



Тема Re: Вдигнете ръканови [re: Vitalite]  
Автор Baldrian ()
Публикувано01.03.15 18:49



Ами такава е жената в случая...Ако мъжът до мен ми предложи да се пусна едновременно и на някой негов другар, вероятно ще духна със 100...
Да приемем, че съм консерва, моногамна и това е извън моите възприятия поне засега...Докато съм си с главата, ще е така. Това важи за мен.
Нека всеки да дава както иска. Нито ми пречи, нито съдя...
Просто не ми харесва стадния инстинкт да скачате на Сакси на групи...
Ако е само между Джоли и Сакси, дори не бих заела и страна...Но прийомът ми е познат и не ме кефи.



Тема Re: Вдигнете ръканови [re: Baldrian]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.03.15 18:49



Благодаря, Балдриян.



Казвам, каквото мисля. Наистина не вярвам в това, че някой ще предостави спокойно партньора си на друг, с весела усмивка и сърце.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Вдигнете ръканови [re: saksun]  
Автор Baldrian ()
Публикувано01.03.15 18:51



ами няма...
явно попадаме на тясно скроени





Тема Re: Вдигнете ръканови [re: Vitalite]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано01.03.15 18:51



Имам известна доза подозрения, че нашето момиче няма да пусне анкета





Тема Re: Вдигнете ръканови [re: dolphinclio]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.03.15 18:55



Ще пусна анкета. Как да е озаглавена? Джоли срещу Саксън ли? Как?

Имай предвид, че има клубари, които не могат да пишат в ГЗС.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Вдигнете ръканови [re: Baldrian]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано01.03.15 18:55



Да ме прощаваш, но в случаят въобще не иде реч за стаден инстинкт. Доста време е отнело на всички да толеранстват спрямо изказанията на девойката ...и затова се оформи такова мнозинство ...

Между другото тук въобще не иде реч за мен с/у нея ....но е дълго и широко да го обяснявам....

Нещо като толерантността на българи срещу цигани е ....оставяме ги от съжаление ....те ни се качват на главата ...

Щот впрочем първата лекция по морал подобна на Саксънската беше точно от една циганка, която ми разясняваше в училище колко са морални те спрямо нас българките ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.