Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:35 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Вдигнете ръканови [re: saksun]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано01.03.15 17:59



Какви лоши неща бре патко ? Това, че ти не знаеш какво е секс не означава, че е лошо нещо.....

Какви компромиси те връхлитат ....ти за мъж с подобни качества и в мечтите не мож си го представи, че да го наричаш компромис....

Компромис ще направи този, който евентуално те вземе теб....

Кажи ся не увъртай ....за какво ти завиждам, че ми е любопитно ....още не мога да се сетя ....



Тема Re: Вдигнете ръканови [re: dolphinclio]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.03.15 18:09



Прекрасно знам какво означава сексът.



Завистта ти няма как да я определя. Усещам я. Мога да кажа това, което един стар клубар ми беше писал преди време по повод нападките на друга клубарка... няма да си като мен, Джоли... никога.

Да пуснем анкета. Кой на кого завижда. Само че имам условие - да гласуват само мъже, защото много клубарки воюват срещу мен.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Вдигнете ръканови [re: saksun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано01.03.15 18:15



Възмущението е срещу глупостта ти - не срещу "превъзходството" ти.


А и ми се струва подценяваш клубните мъже. Поне не се опитвай да ги принизиш на нивото си - прояви морал и запази достойнството си.



Тема Re: Вдигнете ръканови [re: Vitalite]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.03.15 18:28



Не съм принизявала клубните мъже. Ще ти кажа, че дори тези, които ми опонират, всъщност ме харесват.

Готова съм да дебатирам с всеки. Но по честен и почтен начин.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Вдигнете ръканови [re: saksun]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано01.03.15 18:28



Айде пускай анкета пиле ...пускай ...



Само, че ако излезе, че си голяма бяла птица, но не лебед ...се сърди на себе си

Да гласува който ти определиш ...и както ти определиш ....аз обещавам да се забавлявам...

Редактирано от dolphinclio на 01.03.15 18:28.



Тема Re: Вдигнете ръканови [re: dolphinclio]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.03.15 18:31



Ще пусна анкета.

Но можеш ли да гарантираш, че ще пишат САМО мъже? Жените ще застанат зад теб.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Вдигнете ръканови [re: saksun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано01.03.15 18:35



Сакс, ти май не схващаш? Дебат за какво? Искаш да убедиш клубното население в правотата на кастрираните си разбирания за отношенията между жените и мъжете?
И какво можеш да приложиш като убедителен аргумент в подкрепа на тезата си? Единствено ограниченият си житейски опит и теснотата на възприятията си.



Тема Re: Вдигнете ръканови [re: saksun]  
Автор Baldrian ()
Публикувано01.03.15 18:37



И зад теб ще има някоя жена Сакси


Аз например.

За тройките...Приемам, че бих се съгласила да доставя такова удоволствие на мъжа до себе си. Тоест бих могла да поделя тялото му, но не и чувствата му...
Тоест говорим за тройка с жена...
Не съм правила. Досега не към искала...
Иначе нека е всеки както му харесва...
Но за тези, които ти обясняват, че няма да им пука- особено ако един мъж държи на една жена, да я предостави и на някой друг...Не им вярвай...Просто не е така.



Тема Re: Вдигнете ръканови [re: saksun]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано01.03.15 18:37



Пускай бре ....ето лично моля дамите да не участват в анкетата и Сага може да ти гарантира, че ще изтрие вотовете им ...ако нарушат молбата ми ....

Давай пиле ...дано това ти помогне да се ориентираш в живота ...

Всеки един от мъжете в клуба не би имал проблем да ме нахрани, опонира или каквото и друго иска да каже ....ти що мислиш, че ги е страх ?





Тема Re: Вдигнете ръканови [re: saksun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано01.03.15 18:39



Предлагам анкетата да е явна. Никаква анонимност.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.