Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:55 28.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема В къщи и стените помагатнови  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано22.02.15 01:32



Идеята да пусна тази тема ми дойде преди няколко часа, докато правех страхотен секс с любовницата на семейното им легло, понеже мъжът и замина на някакви състезания. Там тя винаги се отпуска напълно, нещо което не се получава понякога в хотел.
За мен лично, това е малко странно, понеже като съм водил жени у нас винаги ми е било леко търсене... Дотолкова че съм го правил и на дивана или на детското легло.
А с нея, точно у тях са се получавали най-добрите сексове: там направихме и рекорда със 122 оргазма за 2 часа, там бяха и 25 скуирта за един акт...

Вие как се чувствате като правите секс на семейното ложе с друг човек? Имате ли угризения или напротив - чувствате се в позната среда и се отпускате? Или и двете едновременно.



1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: В къщи и стените помагатнови [re: BVMunchausen]  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано22.02.15 01:39



Във връзка със спомените от днес ми хрумва и още един въпрос: -Защо жените стенат "майко, майчице", след като е ясно че хич и не искат майките им да се появят точно тогава? А и че не могат да им помогнат....
Айде, "боже" го разбирам, по нормално е, можеш да си мислиш че присъства или че ще ти помогне по някакъв начин....

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: В къщи и стените помагатнови [re: BVMunchausen]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано22.02.15 01:54



Ако съм мъж, ще загубя ерекция начаса, развика ли се жената "майко, майчице".
Смятам, че всъщност малко жени произнасят точно това.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: В къщи и стените помагатнови [re: saksun]  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано22.02.15 02:38



e, ne е чак толкова стресиращо- майка и не я знам и познавам. не е като съпругата да да вика тъщата, все пак



много ми е интересно - защо смяташ че малко жени викат точно това?

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема :-)нови [re: BVMunchausen]  
Автор nikie (учен)
Публикувано22.02.15 09:07



Трудно ми е да кажа - не съм спал с повече от една жена, докато е траела любовната ми връзка с нея. Отпускаха си се винаги - вероятно защото и те са били откровени и не са се притеснявали "от мъжа си" (т.е. нямали са такъв).



Тема Re: :-)нови [re: nikie]  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано22.02.15 12:05



Да - ти си бил последователен винаги.

Но май сбърках клуба в който да пусна тази тема. Като че ли щеше да има повече хора с опит в "Клуба на Разведените" :)

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: В къщи и стените помагатнови [re: BVMunchausen]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано22.02.15 12:16



Нямам опит, защото -
1. Нямам мъж.
2. Познавам се и изобщо не бих се отпуснала, най-малкото от страх, че някой ще ни изненада.

За разлика от твоята девойка, аз най-много се отпускам по хотелите, защото там мога да си викам на воля. (и не, никога майчице, това ми звучи мега анти-секс)
В моя апартамент съм внимавала, за да не е имало после коментари зад гърба ми от останалите съседи.





Тема Re: В къщи и стените помагатнови [re: BVMunchausen]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано22.02.15 12:22



Обърни се с този въпрос към клубарите и ще видиш резултата. Може да е във вид на анкета, за да са максимално откровени. И както жените могат да гласуват, така и мъжете според техните наблюдения.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: :-)нови [re: BVMunchausen]  
Автор nikie (учен)
Публикувано22.02.15 13:13



Такава ми е зо'дята

.



Тема Re: В къщи и стените помагатнови [re: Francuzoikata]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано22.02.15 13:31



защото там мога да си викам на воля. (и не, никога майчице, това ми звучи мега анти-секс)

Това са неволно изпуснати думи. Човек не може да се контролира в определени моменти. Но, въпреки това, казах на Барона, че малко жени възкликват точно това. Ето, и при теб го няма.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.