Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:43 13.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Да разнищим  
Автор valenty (ветеран)
Публикувано18.02.15 19:18



въпроса за звездите и свирките!
Та какво мисли женското и мъжкото съсловие за свирките на първа среща.
На мен понеже звездите нищо не ми говорят ми се е случвало да правя свирка на първа среща.

Във всяка десятка има нула



Тема Re: Да разнищимнови [re: valenty]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано18.02.15 19:46



Алманаха на съвременната сексуалност - Секса и града отрича свирките на първа среща, но и аз съм го правила...особено когато съм знаела, че е последна и ми се е искало.





Тема Re: Да разнищимнови [re: valenty]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано18.02.15 19:55





Много обичам филма със заглавие "50 първи срещи"

Мацката всяка първа среща я забравяше и на другият ден ...отновооооооо



Тема Re: Да разнищимнови [re: Francuzoikata]  
Автор valenty (ветеран)
Публикувано18.02.15 19:58



Мда.....интересно-наистина ли е било последна среща
или ти си мислела ,че ще е последна след като направиш свирката?

Във всяка десятка има нула



Тема Re: Да разнищимнови [re: valenty]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано18.02.15 20:04



... Какво значение има броя на срещите? Всъщност принципно на първа среща много рядко ми се случва да поискам каквото и да било щото съм концентрирана в общуването и много любопитна, или пък имам натрапчивото чувство, че час по скоро трябва да се махна от тази първа среща и така... Понякога ми се случва да съм силно привлечена от мъжът срещу мен и да съм правила всичко, което ми хрумне, понякога мъжът е бил настоятелен и бързо скъсяващ дистанцията, което никога не свършва добре... Та, да правила съм и е било правилно по вътрешното ми усещане в тогавашния момент...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.

Редактирано от sladunka medunka на 18.02.15 20:06.



Тема Re: Да разнищимнови [re: dolphinclio]  
Автор valenty (ветеран)
Публикувано18.02.15 20:08



Не съм го гледала
метнах едно око за рецензиите за филма и ще го погледна!

Кажи сега за свирките
че не се възмущаваш ясно
Но
Развратните в десния ъгъл, непорочните в левия



Във всяка десятка има нула

Тема Re: Да разнищимнови [re: valenty]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано18.02.15 20:10



Аз съм от тези хора, които се оставят на течението и не ''програмират'' връзки.
Случвало ми се е вместо на обяд като първа среща, да се озова в леглото и това не ни попречи да започнем връзка след това и той дори да ме представи на техните.


Имала съм и мъже, с които съм подхождала ''традиционно''- първа среща питие, втора кино...и до легло не се е стигало, защото са ме разочаровали преди това...

В предния си пост говорех за забивките. Живея в чужбина, така че лятото когато съм забивала разни младежи, не съм си мислила, че ще остареем заедно. Но пък това не ми е пречело да изкарам страхотни нощи...тези мъже, които имат разни предразсъдъци относно свирките на първа среща, бройката на жената и разни подобни...аз на такива им тегля една голяма майна и обикновено не се занимавам с тях.



Тема Re: Да разнищимнови [re: valenty]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано18.02.15 20:13



На мен предният мост ми е изкривен и яко бие в дясно





Тема Re: Да разнищимнови [re: valenty]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано18.02.15 20:36



Зависи.


Ако срещата си е замислена като първа и последна - може.
Ако е нещо по - сериозно - повече внимание отделям на човеците.
Сексът не ми е особено мерило за отношенията. В смисъл, че секс ми се получава - общуване, задържане на траен интерес и нужда от ангажимент към някого - това ми се получава по - трудно. Затворена съм.



Тема Re: Да разнищимнови [re: valenty]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано18.02.15 20:36



Не ми стана ясно. За само свирка ли става въпрос ?! ... или за свирка като част от секса ?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.