Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:59 27.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Кажете ми какво мислите по следния въпроснови  
Автор dilema golema ()
Публикувано10.02.15 09:57



За съжаление се вкарах в голяма дилема, заради следното нещо.

На 28 съм и съм от тези, които искат да създадат семейство и деца колкото се може по-скоро стига да срещнат правилния човек. Съответно може да се каже, че съм по-дългите и сериозни връзки.

За 10 години, откакто почнах да имам гаджета съответно съм имал 5 връзки, които са продължавали поне 1 година. Имал съм и 2 несериозни, които честно казано не ми донесоха никакво удовлетворение, което потвърди мнението ми, че секса за 1 нощ не струва или пък ако нямаш особено сериозни намерения към човека срещу теб. Също можете да разберете, че имам кофти отношение спрямо изневерите.

Както и да е, дилемата в която се вкарах е, че срещнах момиче (на 26), която много харесвам, но която разбира се има точно обратния опит на моя. Най-дългата й връзка е била 9 месеца, а останалите я са продължавали 2-3 , я не като през тях постоянно е изневерявала и е преливала от афера в афера.

Питах я да ми каже каква й е бройката, за да знам какъв е размера на бедствието, но тя ми отказа с предлог, че и най-добрата й приятелка не знаела. Предполагам, че размера е огромен. Защото за 10 години, при тоя опит според мен са над 30, ако не и 40, сред които двама мои приятели, които се изказват като цяло добре за нея.

Упорито ме убеждава, че съм различен, че си личало когато нещо е сериозно и аз съм бил точно такъв. Също ми дава довод, че най-дългата й връка (тая продължила 9 месеца) била без изневери. Раздели ли се, защото той бил много ревнив и тя не издържала (защо ли не ме учудва тая причина на фона на горното).

Само, че мен това не ме грее особено. Първо, което ме дразни е, че не е достатъчно откровена с мен и не иска да каже точно с колко е била. За мен една връзка в която има тайни от самото й начало е обречена. А второто, което разбира се е най-важно, е как аз мога да имам гаранция, че наистина с тоя човек мога да градя нещо и че няма да ме сполетят всичките й глупости? Разбира се, гаранция няма. Очевидно е, че го приемам навътре, иначе нямаше да ви пиша изобщо, а и да си сменям никовете. Просто не ми е за самото ебане... а искам да знам, че си заслужава да пробвам да бъда с нея. И другото, което ме притеснява, че ако подобно нещо ми се случи, т.е. да бъда безименен герой от нейните досегашни филми, това направо ще ме изкара извън релси и ще взема да направя някоя глупост (познавам се). Също което ме дразни е, че реално аз не съм ревнив, а как да не почна да бъда мнителен при условие, че срещу себе си имам жена с 40 мъже зад гърба си и никакъв сериозен опит.

Ебати филма. Знам, че тука сте по-разкрепостени, но плс кажете какво мислите?



Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: dilema golema]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано10.02.15 10:04



Мисля, че много мислиш.



Промискуитета, който е упражнявала момичето е проблем само ако има някакви венерически заболявания.

Затова вместо да се чудиш колко са бройките намери начин преди да се отдадете на интимни ласки ...и двамата да минете през микробиологични изследвания.Двамата го казвам, за да не засегнеш дамата при представяне на идеята.

Опасностите са СПИН, Сифилис, Трипер, Хламидии и други гъби...

Другите ти терзания според мен са безсмислени поради факта, че ако беше била само с един....шанса да иска да е със още след теб е по-голям



Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: dilema golema]  
Автор thehuntermuster-57605 (старо куче)
Публикувано10.02.15 11:02



Мхмммм... Сакън, това другото ти аз ли е?

единак, в синьо.


Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор dilema golema ()
Публикувано10.02.15 11:07



не му е друг ник. кажи какво мислиш по темата?



Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: dolphinclio]  
Автор dilema golema ()
Публикувано10.02.15 11:09



Ами мисля го човек.
От една страна не искам да отсичам щастието, но от друга страна е твърде вероятно това щастие да се превърне в нещастие.



Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: dilema golema]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано10.02.15 11:18



Слушай ся ....това не ти е смяна на работата ...нито финансов инвестиционен проект....

Ако мацката те кефи ( а тя явно те) ...ще трябва да поемеш риска...инак после пък ще седнеш да се тюхкаш "Ами ако бях това ...бях онова"



Аре вземи вложи малко усилия да надскочиш егото си (бетонирано с предразсъдъци) ...и току виж си ударил джакпота

В този живот не всичко можем да предвидим ...и това му е хубавото



Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: dolphinclio]  
Автор dilema golema ()
Публикувано10.02.15 11:29



Ще поема риска, но преди това мисля, че един искрен разговор е необходим, където картите да са свалени на масата. Без искреност, няма смисъл да се върви накъдето и да е. Илюзии не ми се градят, нито да вкарвам курви в правия път.



Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: dilema golema]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано10.02.15 11:35



Никой не те спира от искрените разговори, но внимавай да не прекалиш с натиска.Мисли преди да говориш.

Защото от личен опит ще ти кажа едно ....мен никога никой не ме е питал колко са ми бройките ...а ако ме слуша какви ги говоря нон-стоп ще ме вземе за най-голямата бръмчалка ...

Я да беше седнал някой да ми тропа с крак да вадя тефтера ....сигурно щеше да изяде шута на първото полувреме ....не защото имам какво да крия ...ами щото тесногърди-фанатици с предварителен план и идея, че всичко разбират ...просто не са ми по вкуса...

Вземи и дай време някой друг месец ТИ да спечелиш нейното доверие ...пък току виж се оказало, че страховете ти били напразни ...



Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: dolphinclio]  
Автор dilema golema ()
Публикувано10.02.15 11:44



Макар, че всеки е различен и нищо чудно и аз да изяда шута за мен основния въпрос е с бройките.

Ако успея да изтръгна от такъв нея това, означава, че тоя човек е готов да направи много. Ако излъже ще си проличи.

Иначе си прав за натиска, но нещата трябва да са поставени на място. Не съм я карал аз да ходи с който й скимне.



Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: dilema golema]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.02.15 11:45



Любопитно е защо си се поувлякъл точно по такова момиче?


И да дефинираш "сериозен опит", моля?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.