Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:19 25.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: dolphinclio]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.02.15 13:45



При тях - колкото повече, толкоз по алфа.





Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: dolphinclio]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано10.02.15 13:45



естествено че не



Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: Vitalite]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано10.02.15 13:54



Викаш подхождат по Мечо Пуховски



Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: Nazgulll]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано10.02.15 13:59



Ми от моя скромен житейски опит ....според зависи ..

Има такива дет стискали стискали и кат се отприщят няма спиране ...

Други вършали-орали и накрая им писнало и си седнали на гъза ...

Та явно сигурността първо не се измерва при всеки еднакво .....едни го мерят в сексуални партьори други в точки отнети от талона към шофьорската книжка ....

...сигурността измерена със секса е нещо като ипотечен заем вързан за валутният курс на швейцарският франк...хубаво.... готино с ниски лихви....докато нещо не стане на борсата или в политически аспект .... и не си ебе мамата ...



Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: dolphinclio]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано10.02.15 14:06



Пържолке, всяко правило си има изключения.



Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: dolphinclio]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.02.15 14:06



Но е добре да помнят, че всяко нещо* струва друго нещо.



*това може да е липса или наличие на по-малко или повече бройки - за да сме по темата



Тема Лесно е да се съди отстрани...нови [re: dilema golema]  
Автор dilema golema ()
Публикувано10.02.15 14:21



Първо искам да Ви благодаря за много мнения и различни точки.
Получих и такива на бележки.

Само да спомена, че не съм човек, който пише всекидневно тук. Мненията са ми натрупани преди години в други клубове, а ако съм писал тук, то е било преди 5-6 години минимум.

Довечера ще се видя с мацката и ще изясним нещата. Т.е. аз ще изясня моите притеснения, защото очевидно е, че аз имам проблем в случая, а не тя.

По отношение на бройката, няма да настоявам да вади тефтера, но ще стрелям с предположение между 30 и 40, за да мога все пак да съм наясно, а от друга страна да не я притискам.

Това, което е най-важно за мен е да поставя основата на искрени отношения помежду ни и да я попитам дали наистина е готова да ми се отдаде и да бъде във връзка, където сме аз и тя и няма място за други, включително за миналото й.

Сигурно ще имам за в бъдеще едно наум по отношение на създалата се ситуация с бройките и опита, но нека видим по-натам. Колкото и да не съм ревнив сигурно ще има някакъв мониторинг, за да не се окаже, че ме правят на глупак.



Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: dilema golema]  
Автор Graefenberg (∞)
Публикувано10.02.15 15:04



Хахаха, да ходи с който й скимне.

Това никъде не го прочетох в "прелюдията". И защо реши, че е било с който й скимне. Има едни такива серийно моногамни жени. Бройката има значение, но не винаги. Виж, масовите изневери по време на връзките говори по-скоро за нещо, за което си струва да пита човек. Случва се на всеки, но когато е едва ли не постоянна част от нейните връзки...е смущаващо.

Между другото...познавам хора, които подобни неща са обмисляли в началото на връзки, а после даже семейства са създавали с предполагаемите "бръмчалки".





Тема Re: Лесно е да се съди отстрани...нови [re: dilema golema]  
Автор Graefenberg (∞)
Публикувано10.02.15 15:08



Леле, мониторинг.



Ако започваш така една връзка по-добре я остави.
И себе си ще побъркаш и нея.

Кажи й, че изневярата като обичайно състояние (никой не е застрахован все пак) е no-go и или остава или си тръгва ако това те притеснява.



Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: dilema golema]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано10.02.15 15:18



Ти търсиш момиче с опит на разведена жена, но в същото време няма смисъл да търсиш разведена жена. Мисля, че сериозно си се объркал. И в тази връзка проблемът ще си ти, а не момичето (което ти вярвам, че е супер). Не случайно си мислиш глупости за нея и заради това ще се развали всичко - тя е прекалено добра за теб.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.