Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:43 25.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: Vitalite]  
Автор dilema golema ()
Публикувано10.02.15 11:51



Увлякъл съм се, защото момичето е супер. Въпросът е, че ме притеснява именно това, което съм споделил.

Няма опит от гл.точка на това, че си няма на идея какво е връзка в който си отдаден на другия, готов си да правиш компромиси и да градиш бъдеще.



Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: dilema golema]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.02.15 11:58



Ами за да няма идея за тези неща, причината най-вероятно е, че не е срещнала този, който е бил готов да придобие подобен опит с нея, и тя с него.

Пък аз при моите крайно скромни бройки, имам всякакъв разнообразен опит.



Така че - щом я намираш за супер, действай - не си губи времето в размисли по бройките и евентуални изневери, не задавай подвеждащи въпроси, спести си всякакви театрални постановки. Живей бре!!!



Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: dilema golema]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано10.02.15 11:59



Глупости на търкалета!........

Сори, ама вече си голям и трябва да мислиш реално!

Гаранция няма за нищо, освен за смъртта в тоя живот. Или ще ви бъде, или няма да ви бъде. Или тя се е находила и ще се спре при теб, или няма. И няма как да разбереш предварително.
Можеш с действията си да я тласнеш в една или друга посока.
Ако продължаваш да ръчкаш в бройката, най вероятно посоката няма да ти хареса. Хората лъжат непрестанно и по различни поводи, което не показва нищо. Може да те излъже защото те харесва и не иска да те загуби, а може и просто да те врътне......
Дръж се естествено и каквото това...... сам се вкарваш в сценарий, и то филма не е с хепи енд...... и никой с нищо не ти е длъжен..... та да искаш отчет!

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: dilema golema]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано10.02.15 12:01



Прочетох те още веднъж и забелязвам някои работи :

- Не четеш внимателно... защото щеше да забележиш, че съм в женски род.

- Много държиш на статистическите данни, но ако се поровиш в учебниците по статистика ще видиш, че в нея има особености и подразделения които изкривяват действителността

- Липсата и на опит в дълготрайните връзки може да е защото е попадала на гьофтери ( не по нейна вина )

....и с 40 мъже да е била.... пак може да е в пъти по-любяща и предана от всяка девственица ....ако ти го заслужаваш



.... но не се притеснявай ....в случай, че не стане ...след някой друг месец ..... върни се тук в клуба ..... имаме високо морални жени, които ще те чакат...не са спали с повече от 2-3 ма за последните 30 - 40 години ....и ще са ти предани до следващите 30 - 40 години ...стига ти да издържиш



Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: dolphinclio]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.02.15 12:02







Тема Мисля, ченови [re: dilema golema]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано10.02.15 12:06



не сте един за друг - това въз основа на изложената информация - и че причината за това е предимно в теб. Защо мисля така - ами Долфинчо ти е написала почти това, което и аз щях да напиша.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: dolphinclio]  
Автор dilema golema ()
Публикувано10.02.15 12:09



Мерси, ще го имам предвид.



Тема Добре де ..нови [re: dilema golema]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано10.02.15 12:09



.. седне искрено и лично /щот си тъй настоятелен/ и ти рече: мило, била съм със 100 - 120 но по некое време им загубих бройката, от което ме е срам, освен тва и на доста имената не помня, но пък е имало и чудесни пишки в мен .. и etc.

Щот ти на друго, примерно - да ти рече ми ти си ми третия - ше повярваш ли ? Мне - е ? дабъл хем - ни да е 100 ни да е три ..

E ? не схващам нещо подобно, какво ше ви донесе във връзката .. освен тъпота !!!

С две думи настояваш за нещо, за което не си подготвен. А момата умно те отклонява, явно и пука за теб. Ако не и пукаше, ко и пречи да те изтресе с некоя люта цифра.

Има да мигаш ..

Редактирано от borecom на 10.02.15 13:04.



Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: dilema golema]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано10.02.15 12:11



Еби я там месец-два и бегай. Със шеврантии няма смисъл да се занимаваш.



Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: Nazgulll]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.02.15 12:15



И това го казва кой?! Назгул, който тайно се надява на висша сила, която да доведе при него поне една жена, която би искала да прекара нощите си до края на света и времето с него - Назгул.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.