Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:27 28.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: dilema golema]  
Автор No_Go_ (минаващ)
Публикувано12.02.15 01:41



Да ти кажа на мен лично ми действа много страстоубийствено нова тръпка да ме разпитва за предишните (плюс аз съм от "задръстените" с много малко бройки, но въпреки това са ме обвинявали, че лъжа, хаха, направо комплимент).

Според мен ако тя има стил на живот (било то бройки или друго), който не ти допада, просто не е жената за теб. Може да е минала в друга фаза в живота си, ако е така смело напред, на свой риск. Защото ако мислиш, че тя или която и да е друга ще се промени специално заради теб, знаеш, че се заблуждаваш.



Тема Re:нови [re: No_Go_]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано12.02.15 01:55



Тя може да не се промени заради него, но да се промени заради себе си. Може да има някакви моногамни представи за живота след сватбата, ти не знаеш това.


Редактирано от Luchezara на 12.02.15 01:56.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор nikie (учен)
Публикувано12.02.15 06:34



Е пусни я де! :-)

Тъкмо се разгорещи работата и ти дърпаш шал терасата :-).



Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: dilema golema]  
Автор ellynora (x)
Публикувано12.02.15 07:02



Както ти си пред дилема, така и аз. Тук не знам за какво говорим, за момиче с най-древната професия, или наивничка попадаща на идиоти (като теб) - и в двата случая бъдещето ви заедно е обречено и безвъзвратно немислимо.

Отделен въпрос е , че ти имаш прекалено развинтена фантазия. И бъркаш харесването с любов, а идеалите и чувствата си - с някакви непреходни и висши ценности, до които само и единствено ти можеш да се докоснеш. Освен това ти си зашеметен от факта, че те са непостоянна величина. Изхода от уравнението е много прост - през вратата.
а искам да знам, че си заслужава да пробвам да бъда с нея - Няма никакъв смисъл да се измъчвате взаимно.



Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: ellynora]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано12.02.15 10:37



Може пък да пробва да я опознае като има едно на ум. Но и аз мисля, че имат напълно противоположен манталитет.




Тема Re:нови [re: nikie]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано12.02.15 10:40



Нямам нерви да разказвам какви курвари са мъжете. Разбира се има по някое изключение, но аз още не съм срещала (освен моя разбира се, всички жени мислят така - което си е чист виц).




Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: Luchezara]  
Автор ellynora (x)
Публикувано12.02.15 18:13



И после и той да я изостави? На мъжа му дай само някоя да ... Нито материала го интересува, нито последиците.



Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: dilema golema]  
Автор Taigun (вълча порода)
Публикувано12.02.15 19:06



Питах я да ми каже каква й е бройката, за да знам какъв е размера на бедствието

РАЗМЕРА НА БЕДСТВИЕТО

?!? Кажи, че си се пошегувал, моля те!

НЯМАШ гаранции в нито една "връзка" (кИнат се, протъркват се, разхлабват се, гният... връзкенска им работа) и НЯМА да ти каже точно с колко мъже е била: и колкото повече натискаш и припираш, толкова по-малка е вероятността да ви се получат нещата... сори за моята не-дипломатичност.

Колебаеш се дали "си струва инвестицията" да поднесеш в дар скъпоценната си особа на жена с БЕДСТВЕНО голям опит (40 мъже - о, ужас!) - не се колебай, пощади се директно! Ще се намери и за теб някоя кротка женица с кристално-чиста душевност и висок морал, дето така ще ти се увие около врата и живота и ще ти пийне мозъка, та има се чудиш откъде ти е дошло... И фактът, че си й "едва вторият" (например, култов пример), а в кревата/извън него е като вАрена кокошка (толкова участваща имам предвид, не друго) ще се окаже мнооого слаба утеха... Това е субективната ми прогноза - нищо лично.
Не само че си ревнив, ами си и контрол-фрийк... за всяко гърненце си има похлупаче, обаче.




Тема Re:нови [re: ellynora]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано12.02.15 20:09



Докато не се научи да казва това, което искат да чуят, така ще е. Ники нали го каза.

Мъжете така постъпват, сигурно затова чакат същото и от жените.




Тема Re: Кажете ми какво мислите по следния въпроснови [re: Taigun]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано12.02.15 20:15



И на мен ми направи впечатление израза: "за да знам какъв е размера на бедствието"



Човекът дойде тук да търси съчувствие и съвет, ние го направихме на салата. Но истината е, че неговите изрази ни подлудиха.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.