Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:41 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Току-що прочетох следната мисълнови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.02.15 21:34



Да вдигне жена си на ръце и да я запарасти някъде. Чудни идеи даваш.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Току-що прочетох следната мисълнови [re: saksun]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано09.02.15 23:16



' .. написана неграмотно' + '.. с правописни грешки' + неразбираемо - очевидно е поредното неадекватно човекоподобно недоразумение, което има достъп и право на анонимен изказ в нета.

Съдейки по написаното от теб, за описаното недоразумение, как точно поиска и се опита да намираш и послание ?!?

Впрочем, от цитираното следва един извод - подобни 'послания' изповядват и следват слабо грамотни и неадекватни индивиди.

Казах ..



Тема Морал...нови [re: saksun]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано09.02.15 23:20



По въпроса за морала да се опитам да помогна малко, а?



морал /вижи и в уикито добре е дадено/, означава система от принципи на поведение, на отношение, обичай, нрав, характе и тнт... които са относителни спрямо гледната точка на човек.

Тоест, нормален що годе човек не е възможно да не е морален, или ако е възможно то тогава няма да е нормален. Дори големи престъпници и убийци е възможно да имат доста морал, само, че морал на престъпник, убиец и това е така, защото едно от важните условия е, че гледната им точка е такава...
Та, въпроса за морала не е има ли го или го няма някой, а какъв точно му е морала.

И защото често се случва човек да смени гледната си точка за едно или друго нещо и тогава може, възможно е, дори най-често точно това се случва /но не е задължително де/ да смени и част от морала си в тази му част....

Редактирано от lvony333 на 09.02.15 23:22.



Тема Re: Току-що прочетох следната мисълнови [re: borecom]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.02.15 23:33



Аз съм казала доста неща преди теб. А който отхвърля чуждата гледна точка, нищо не доказва. Дори своя собствена не поставя.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Току-що прочетох следната мисълнови [re: saksun]  
Автор nikie (учен)
Публикувано10.02.15 06:42



Сакс, само не казвай, че и смъртен списък на съгрешилите ще правим - започва да звучи страшничко.





Тема Re: Току-що прочетох следната мисълнови [re: nikie]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.02.15 14:36



Ще ги помилваме, спокойно.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Току-що прочетох следната мисълнови [re: saksun]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано14.02.15 00:28



Да, когато бях в 4и клас, първото ми гадже го отнех на най- добрата ми приятелка, не бяха гаджета, но знаех, че го харесва. Малка мръстница.

Не се шегувам въобще.
От тогава май не ми се е случвало, нещо не ме кефи да влизам в такива филми. Освен това - аз обикновено си търся сериозни гаджета. Принципно. С перспектива - един вид. Обичам и да ми обръщат достатъчно внимание, а когато има друг/га - винаги то не е достатъчно, винаги е сложно с логистиките, не винаги човекът е на разположение - като време, пътувания и пр.. Въобще - тегава история.
Ама и аз по принцип не съм от тези дето много се натискат, де. По - скоро чакам да ме понатиснат.



Тема Re: Току-що прочетох следната мисълнови [re: impulce]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано14.02.15 14:00



Подсети ме, че когато бях 6-ти клас някакъв жмульо ми предлагаше сърцето си и да "Ходим" ...ма аз толкова залупена, че освен, че не му го взех...го питах и къде ще "Ходим"? (разбирай хич не бях в час с терминологията).

Проблема възникна, когато една змия (харесваща жмульото) и изби злобата и такива мизерии и интриги сътвори, че се стигна до намеса на родителските тела .

До ден днешен се чудя как на девойка в толкова ранна възраст могат да и хрумнат такива неща, но явно някои са таланти по рождение

.

Ма от тогава на любовният фронт ми върви все някакви змии ми се подмоват чат пат в краката ...ма явно все нещо не им се получава...имунизирана съм явно още от 6-ти клас



Тема Re: Току-що прочетох следната мисълнови [re: dolphinclio]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано15.02.15 15:24



О, ми то в любовта и на война всичко е позволено!


Ние - в 4ти клас нямахме търпение да играем на шише, тогава беше модерно. Естествено участваха и подставени лица, които знаеха много добре накъде духат ветровете и трябваше да създават благоприятни обстоятелства.

Аз със змии нямам опит. Моите не са стандартни хубавци, явно не са били от най - вървежните и ухажвани герои, че да има тарапана и кални боища..
Но пък други простотии - дал Господ!
Като се позамисля - май не съм била досега в пряко съревнование за пишка..



Тема Re: Току-що прочетох следната мисълнови [re: impulce]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано15.02.15 15:28



Мани, мани, аз по неволя се оказах включена в таквоз

... съревнование, де... Виртуално при това. Шок - и смях - като разбрах за какво става въпрос! Ще има какво да разказвам на внуците един ден.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.