Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:46 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Отегчих се.нови [re: dolphinclio]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.02.15 17:02



ОзадЪчавам ли те? Това е ясно. Никога не си срещала човек като мен. Зарязал ме някой, влюбил се доживотно в мен друг! Няма значение. За теб съм незаменима. Не осъзнаваш ли, че не си способна да се отлепиш от мен?



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Отегчих се.нови [re: saksun]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано09.02.15 17:11



Еми той клуба не е виждал по-досадна от теб...така, че стой си спокойно да те подритвам ...

...и не си прави труда да ми поправяш правописните грешки ...все от 6-те езика с които боравя ...има тук таме пропуски ..и си го знам и не страдам от това...

Ти гледай там семейно-несемейните ти драми да вървят както досега ...не се захващай с чуждите езици, че там се иска малко повече отколкото можеш ...пък и време не ти остава ...от морализаторстване ...и циклични еднакви теми



Тема Re: Отегчих се.нови [re: dolphinclio]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.02.15 17:17



Ако боравиш с 6-те езика както с българския, значи си много зле. Не съм филолог, но искаш ли да ти помогна поне с родния? Доколкото мога. Пак ще е по-добре от нищо.

Ти си досадницата, лепяща се за мен. Възбуждам ли те? Не знам вече.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Отегчих се.нови [re: saksun]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано09.02.15 17:22



Виж ся ...ти може би и да не си наясно, че може и българският да не ми е роден...

Та помогни на себе си и психичното си здраве ....за моето ограмотяване има в пъти по-кадърни хора да се грижат...

...и там виж в медицината дали не можеш да напреднеш .., че ми се чини висиш без работа нещо ...с тоя нет ...или чакаш на повикване нещо да се случи ?



Тема Re: Отегчих се.нови [re: dolphinclio]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.02.15 17:25



Няма значение какво чакам аз. Виждам, че ти се уповаваш на това Саксън да се появи.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Отегчих се.нови [re: saksun]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано09.02.15 17:32



Кажи ся колко си морална, че не си го писала от няколко поста и виждам, че започваш да поовяхваш.

Също така там за бай Мангал и Пешо Рецидивиста , които те смятат за светица и искат да се стискат.

Ма ти чакаш ПринцО...дет няма да ти изневерява...пък те знае ли се ..щом без да те познават те обичат... на колко други подобни на теб им говорят абсолютно същото ...



Тема Re: Отегчих се.нови [re: dolphinclio]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.02.15 17:39



Точно тези са все още луди по мен. И твърдят, че ако са имали жена, майка или сестра като мен, никога не биха сторили това, което са...
Няма жена като Саксън. Как ще говорят на някоя подобни неща? Все едно ти да пишеш сходни постове на друга тук.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Отегчих се.нови [re: saksun]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано09.02.15 17:54



Всъщност защо вместо да седиш тук не ходиш по затворите да си говориш с хората, които явно някой друг им е виновен, че са изверги ? Да ги милваш и целуваш ...като майка.... Може би пък това да ти е призванието ?



Тема Re: Отегчих се.нови [re: dolphinclio]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.02.15 17:59



Имам различни призвания. Като майка Тереза съм и със "съдба на куртизанка" едновременно. Не пускам на никого, но ме преследват неотклонно.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Но това е кошмар ужасен!нови [re: saksun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано09.02.15 19:12



Какво толкова ти пречи да изиграеш самата себе си?!? Ако толкова те влече затворническата любов - избери си някой изверг, налюби го, измъкни го от килията и заживейте в мир и любов - докато смъртта ви радели в тоз живот, и събере отново в следващия!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.