Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 10.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Кобилкина напуска Българиянови  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано30.01.15 14:09



Гуруто на секса, прекрасната Наталия Кобилкина, напуска България...за Лондон!
Какво ще прави нацията без своята любима сексоложка? Кой ще учи жените на тайнствата на секса?
Един изключително тъжен ден, моля клубарите да съберат подписка за оставането на Кобилкина на наша територия!





Най-известната сексоложка у нас - Наталия Кобилкина твърдо е решила да напусне България. В момента тя е в процес на преместване и в най-скоро време, след като обучи екипа си тук, който да продължи дейността й, ще замине за постоянно в Лондон.
Страстта й към британската столица не е от сега, защото преди време самата Наталия призна, че колкото повече пътува по света, толкова повече заобичва Лондон. "Кари Брадшоу беше влюбена в Ню Йорк, аз съм лудо влюбена в Лондон. Навсякъде виждам неговите черти. Обожавам неговите красиви улици и елегантни хора. Всеки път, когато мисля, че вече съм видяла най-красивото - отварям още по-красивите места. Мога да говоря за Лондон като за любимия си мъж".

На страницата си във Фейсбук оправната дама не пропусна да вкара меркантилния момент, приканвайки закъсалите емоционално и сексуално да посетят нейния курс:

"За вас ще правя за ПОСЛЕДЕН ПЪТ ЛИЧНО НА ЖИВО в България в 3 поредни дни тренинг «Успешна комуникация с другия пол”! Това е много практичен тренинг, в който да изградите нова увереност и поведение, което ви носи успех. Тези 3 дни ще променят живота ви!

ВАЖНО! Редовната цена на това събитие е 300 лв. Спестявате 201 лв. от тази промоция!"

Кобилкина няма да спре да работи в Лондон. Сексоложката ще разчита на същите умения, каквито я направиха успешна и у нас. Тя ще води курсове по креватни умения, щастливи отношения и начин да бъдеш желана, като е твърдо решена да обучава в тези умели хватки българките, които работят в Англия.




Тема Умирамнови [re: Francuzoikata]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано30.01.15 14:12



да видя обучения й български екип!


Аз Кобиликина не я отричам изцяло, както повечето правят, де. Но българският екип силно ме интригува.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Кобилкина напуска Българиянови [re: Francuzoikata]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.01.15 14:14



Само котаракът Тумби на девствената пловдивска поетеса да не препикае подписката пак. Той има такъв навик. Знаем вече.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Кобилкина напуска Българиянови [re: Francuzoikata]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.01.15 14:21



Аз ще съм вашето Гуру в секса. Задавайте ми въпроси. Идвайте на обучение при мен.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Умирамнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано30.01.15 14:25



И аз!
Защото Кобилкина продава, защото е ...Кобилкина...повечето от страхотните и техники са най-обикновени съвети, които се разменят и между приятелки. Но пък акцента прави образа автентичен и доста забавен.





Тема Re: Кобилкина напуска Българиянови [re: saksun]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано30.01.15 14:26




После да не кажеш, че те обиждам, ама ...ти нали не правиш секс? Мислех, че трябва да си специалист по темата, че да преподаваш?



Тема Re: Кобилкина напуска Българиянови [re: Francuzoikata]  
Автор heptagram ()
Публикувано30.01.15 14:28



Трудно ми е да си изберя любим бисер от афоризмите на Наталия Кобилкина, може би този:

Много е важно с кого правиш анален секс. Анусът сам си избира партньора!
Наталия Кобилкина
професионален сексолог

Be free, not cheap.


Тема Re: Кобилкина напуска Българиянови [re: saksun]  
Автор heptagram ()
Публикувано30.01.15 14:30



Ама барем, практически курсове ще водиш ли, или само теории ше слушаме?

Be free, not cheap.


Тема Re: Кобилкина напуска Българиянови [re: Francuzoikata]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.01.15 14:30



Вие сте имали погрешна представа за Кобилкина. Тя е практикувала редовен секс, но само с нейния мъж. И аз съм като нея. Не количеството, а качеството е измерението за добрия любовник.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Кобилкина напуска Българиянови [re: saksun]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано30.01.15 14:33



Разбирам защо е останала девствена...котката ако е опикала целия апартамент...на кой ще му се иска да праска поетесата?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.