Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:19 10.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: saksun]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано01.02.15 22:17



Може да обсъдим нещо предварително, но след това гледам да не се бъркам на хората. Сигурно съм карала да правят нещо по-добре. Но като цяло гледам това да е изключение, не е нормално да е правило. Нездраво е.
Да ме пази Господ да не срещна човек, който редовно ми дава акъл като върша нещо.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.02.15 22:22



Не е редовно, разбира се. Но ако съм била убедена, дори съм казвала: "Послушай ме, няма да сгрешиш". Когато не съм сигурна в нещо, обаче, изобщо не настоявам да стане както аз искам.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Обсъждана тема, майнови [re: Francuzoikata]  
Автор OSagМодератор (The Rainmaker)
Публикувано01.02.15 22:45



Бих и разтеглил ластика няколко пъти с удоволствие :-)



Тема Браво! Ти вече и цена си сложи.. Добре, добре! :Dнови [re: saksun]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано02.02.15 12:21



Предвид, че бедността е основния животозастрашаващ фактор в съвременното общество - възможностите ти за индивидуално договаряне са големи.
Печелиш бонус-точки за тази си формулировка.

Предлагам да помислиш върху анонс от типа:
"Умна, красива, стройна и тясна - безрезервно се предоставям сексуално, срещу заверено копие от банков превод за 100'000 лева в полза на Н-ския детски дом!
Небезрезервно предоставяне (тип единичен акт за 30мин., без целуване, заден двор и свирка с кондом) се осъществява срещу срещу превод от 1'000 лева."




П.С. Назгулче, метни едно ЛС, ако много си го закъсал с кеша след празниците!

~*~


Тема Re: Браво! Ти вече и цена си сложи.. Добре, добре! :Dнови [re: dePhil]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано02.02.15 13:06



Я, кой се е появил!

И не си забравил старите си опоненти. Само че Reborn изчезна, заедно с острия си език, и сега сама ще трябва да разчитам неясните ти послания.

Не ми е хрумвало за анонса, който ми даваш като идея. Да не би да знаеш, че участвах в конкурс за красота и заех достойното второ място? Сигурно си бил в редиците на публиката и горещо си ме аплодирал.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Браво! Ти вече и цена си сложи.. Добре, добре! :Dнови [re: dePhil]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано02.02.15 13:09



Да, закъсал съм го. Преведи ми 1000лв по сметката веднага.



Тема Разбира се, че ще ти преведа на по-простичък език:нови [re: Nazgulll]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано02.02.15 13:44



Парите са за благотворителност.
Това означава, че се превеждат на домове за дечица, не по сметка на теб, като клиент на Сакси.

Това, което предлагаш е неприлично и вероятно дълбоко я засяга, като Дама -- то предполага, че ти ще я плеснеш с пачка в кеш и тя ще ти се предостави от съвсем материален интерес, при това - маскиран зад идеализъм пред обществото.
Мисля, че е добре да й се извиниш.

Иначе, пиши й на лични, дайте някакво потвърждение, че ще свършите работата и както обещах - ще се радвам да помогна хем на деца в нужда, хем на двама ви.

~*~


Тема Re: Разбира се, че ще ти преведа на по-простичък език:нови [re: dePhil]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано02.02.15 13:47



WAT


Кви ги говориш, човече? Стегни се малко.



Тема Хайде честит ти 1ви клиент мила! Хаирлия да е :)нови [re: saksun]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано02.02.15 13:49



Назгулчето вече е в играта -- виж кой детски дом, или по моя преценка?

За конкурса - тази информация я пакетирай по-така, за клиентите ти ще е важна, не за мен.

Но добре, 2ро място не е лошо, поне още 20% вдигаш мизата.

Ти да не би да имаш опит с този вид любов, че някак си - много на място ги вмъкваш тези търговски информации?

~*~


Тема Re: Хайде честит ти 1ви клиент мила! Хаирлия да е :)нови [re: dePhil]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано02.02.15 13:51



Със засилката, която си взел, ще вземеш да ни ожениш направо.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.